İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

TikTok Cüzdan (Wallet) nedir? Elmas Ne İşe Yarıyor?

TikTok cüzdan nedir? TikTok Elmas ne işe yarıyor? TikTok para çekme nasıl yapılır? TikTok PayPal bağlantısı nasıl yapılıyor?

Dünyanın en popüler kısa video paylaşım platformlarından biri olan TikTok uygulamasında cüzdan, jeton ve hediye terimlerini sizler için bu makalemizde ele alıyoruz. TikTok cüzdanındaki jetonlar ne işe yarıyor?

TikTok uygulamasında kullanıcılar canlı yayın açabiliyor. Canlı yayınlarda popülerliğinize göre aktif ziyaretçiye hitap ediyorsunuz. TikTok uygulamasında popülerliğe göre canlı yayınların listelendiği Bildirim bölümünden aktif canlı yayınlara ulaşabilirsiniz.

TikTok Cüzdan (Wallet) nedir?

TikTok cüzdanı uygulama içi hediye gönderme ve bağış yapma işlemlerinde kullanılan satın aldığınız jetonların depolandığı alandır. Canlı yayınlardan size hediye edilen jetonlara karşılık gelen tutarlar TikTok wallet içerisinde depolanmaktadır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

TikTok cüzdan nasıl açılır?

 • Tik Tok uygulamasına girin
 • Profilinize gidin
 • Sağ üst köşedeki Üç Nokta simgesine tıklayın
 • Cüzdan kısmına tıklayın burada toplam jetonlarınızı ve satın alma seçeneklerini görebilirsiniz.

TikTok Jeton (Elmas) nedir? Ne işe yarıyor?

TikTok Jeton, uygulama içi bağış yapma, hediye gönderme işlemleri ve uygulama içi satın almalarda kullanılan sanal paradır. Jetonlar TikTok cüzdan bölümünden satın alınmaktadır. Size gönderilen hediyeler değerinde jeton karşılığında TikTok cüzdan içerisinde saklanmaktadır. Tik Tok uygulamasında kazandığınız jetonların nasıl satılacağı yada ticaretinin yapılıp yapılamayacağı konusunda şuan için net bir bilgi yoktur. Tiktok 1 jeton ne kadar ediyor? Tiktok hediye fiyatları ne kadardır? TikTok jeton ve hediye ücretleri cüzdanım bölümündeki tabloda mevcuttur.

TikTok jeton gönderimi, jeton satın alma ve diğer sorunlarınız için transaction@tiktok.com adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

TikTok hediye nedir? Nasıl gönderilir?

TikTok hediyeler canlı yayınlarda kullanıcılar arasında etkileşimi arttırmak için bir nevi bağış yöntemi olarak kullanılıyor. Canlı yayındaki bir kullanıcıya ekranın alt kısmında bulunan hediye çıkartmalardan gönderebiliyorsunuz. Sahip olduğunuz jeton miktarından az olan hediyeleri gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz hediye tutarı cüzdanınızdan eksilecek karşı tarafın cüzdanına eklenecektir.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

4 Yorum

4 Comments

 1. Mousa

  Ağustos 31, 2018 at 3:57 pm

  I finally found out what the tiktok wallet is working for

 2. hüseyin

  Ağustos 31, 2018 at 11:22 pm

  o kadar cuzdan varki bence tanıtımını iyi yapıp airdrop filan vermeli napsın tik tok coini diğerleride iş görüyor

 3. Melih

  Eylül 10, 2018 at 10:59 pm

  Mouse ” What is Tiktok Wallet ” 🙂 nerden geldi bu takipçiler teknobur yurt dışına mı açıldı

 4. Kesgin

  Mart 6, 2019 at 8:16 pm

  Kızım tiktok cuzdandan zaman zaman jeton alıyor. Bunun kısıtlanması için birşey yapamazmiyim

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar