İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

TikTok Düet Nasıl Yapılır? | Düet Videosu Nasıl Çekilir?

TikTok düet nasıl yapılıyor? TikTok arkadaşlarınız ile düet yapmanın püf noktaları nelerdir? TikTok düet yapamıyorum sebebi nedir? Tik Tok her video ile düet yapılabilir mi? Tik Tok düet yapılacak videoları nasıl bulurum? Musically düet nasıl yapılıyor? TikTok farklı bir kullanıcı ile düet yapma nasıl oluyor?

Birlikte bir Tik Tok video oluşturmak için arkadaşınızla aynı yerde olmanıza gerek yok, Tik Tok düet işlevini hazır video üzerinde kolayca kullana bilirsiniz. Eğlenceli ve kaliteli videolar çekerek düet işlevinden yararlanabilirsiniz. TikTok düet yapma için aşağıdaki basit adımları takip edin. Seçmiş olduğunuz düet videosu paylaşan kişi tarafından düet yapmaya açıldı ise sorunsuz şekilde videonuzu oluşturabilirsiniz. TikTok uygulamasında düet yaptığınız kişi hesabını silse de düet videosu profilinizde kalacaktır.

TikTok uygulamasında düet çekme özelliği kadar popüler diğer bir özellikte TikTok dublaj yapma özelliğidir. TikTok Dublaj Yapma makalemizden detayları inceleyebilirsiniz.

TikTok düet videolarında kimlerle düet yapılacağı seçilebiliyor. Yani herkesin paylaşımları ile düet yapamayabilirsiniz. Bir düet videosunda aşağıdaki seçenek aktif değil ise takipçilere düet engellenmiş demektir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

TikTok düet nasıl yapılıyor?

 • Düet yapmak için daha önceden paylaşılan bir düet videosunu seçin
 • Video sayfasında Paylaş seçeneğine tıklayın
 • Açılan seçeneklerden Düet seçeneğini seçin
 • Ekran ikiye bölüncektir. Sizin görüntünüz ile açtığınız video yanyana görünecek video kayıt tuşuna basarak düet yapmaya başlayabilirsiniz.

Düet bitiminde videoyu profilinizde paylaşabilirsiniz. Tik Tok uygulamasında güzel bir düet yapmak için bir kaç deneme yapmanızda yarar vardır. Düet paylaşımları takipçi arttırmada çok işe yaramaktadır.

Bir düet yapmak için lütfen aşağıdaki adımları izleyin:

TikTok uygulamasında neden düet yapamıyorum? Arkadaşlarınızdan biri ile düet yapmak için dikkat edilmesi gereken düet için erişim izni olmasıdır. Paylaşılan videoda düet erişim izni yoksa düet yapamazsınız.

Tik Tok Musically uygulamasında düet yaparken yaşadığınız sorunları yorum kısmından bize yazabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

6 Yorum

6 Comments

 1. Ulfet

  Eylül 1, 2018 at 11:07 pm

  ❤?

 2. Celal

  Eylül 4, 2018 at 5:00 pm

  Musically uygulamasında aynı anda canlı düet yapılabiliyor mu? Canlı düet seçeneği varsa nerededir?

 3. Zehra

  Aralık 6, 2018 at 12:06 am

  Tik tok hesabım var. Gizlilik ayarlarım sadece benim görebileceğim şekilde düet yaptım. Fakat yaptığım düette görüntülenme oluyor. Ne yapmalıyım

 4. Sümeyye

  Aralık 6, 2018 at 10:32 am

  Tiktok hesabim askıya alınmış geçici olarak acaba geri alabilir miyim yada ne zaman açılır lütfen yardımcı olur musunuz

 5. Berçemceylan

  Aralık 21, 2018 at 5:20 pm

  Hesabimi calindi giriş yapamiyorum kapanmasini istiyorum

 6. melisa

  Haziran 24, 2019 at 10:11 pm

  tiktok düet yaparken galeriden yükleyemiyormuyuz ya ?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar