İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

TikTok El Feneri Nasıl Açılıyor?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Tiktok’ta video çekerken ortamın karanlık olması video kalitenizi oldukça fazla etkileyecektir. Tiktok el feneri yani flaş özelliğini kullanarak bu karanlık ortamlarda daha kaliteli görüntü alabilirsiniz.

TikTok uygulamasında karanlık yada az aydınlanan bir ortamda video çekmek istediğinizde ışık yetersiz geliyor ise el feneri seçeneğini kullanabilirsiniz.

Tiktok El Feneri Nasıl Açılır?

Tiktok el fenerini açmak için video düzenleme bölümünde flaş simgesine dokunmanız yeterli olacaktır.

Flaş simgesine tekrar dokunduğunuzda el feneri kapanacaktır. Video kayıt süresince el fenerini otomatik olarak açıp kapatmak için şuanda bir seçenek bulunmuyor.

Tiktok’ta el feneri açılmıyor ise telefonun flaşı arızalanmış yada tiktok güncellemeniz yarıda kalmış olabilir. Güncellemeler yarıda kaldığında bazı önemli fonksiyonlar çalışmayabiliyor. Bu gibi durumlarda uygulama marketinden tiktok sürümünü güncelleyebilirsiniz.

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar