İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

TikTok Favorilere Video Ekleme | Favori Videolar Nerede?

2018 yılının en iyi çıkış yapan popüler kısa video uygulaması TikTok her geçen gün kullanıcı sayısını arttırmaya devam ediyor. TikTok kullanıcı sayısını arttırırken aynı zamanda platformu geliştirmeye de devam ediyor. TikTok uygulamasında daha önce beğenilen videolar nasıl bulunur? TikTok Favori Videolar nerede görünüyor?

Facebook tarafından geliştirilen Lasso uygulamasının yakında tüm dünyada kullanılacak olması TikTok geliştiricilerini harekete geçirdi kullanıcıların ihtiyacı olan tüm özellikler yavaş yavaş platforma entegre ediliyor.

Tiktokta beğendiğiniz videoları listeleyebilir favorilere kaydederek daha sonra tekrar izleyebilirsiniz. Bu özelliğe TikTok video işaretleme özelliğide diyebiliriz.

TikTok favorilere video ekleme özelliği nasıl kullanılıyor?

Daha önce platform üzerinde beğendiğiniz bir videoyu daha sonra izlemek istediğinizde paylaşan kişiyi takip etmeniz gerekiyordu. Yeni özellik sayesinde kişiyi takip etmeden beğendiğiniz bir videoyu favorilere ekleyebiliyorsunuz. TikTok tarafından en son geliştirilen favorilere video ekleme özelliğinin kullanımını bu makalemizde anlatacağız. TikTok favorilere video ekleme işlemi oldukça basit bir yöntem ile yapılabiliyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

TikTok uygulamasında beğendiğiniz bir video açık durumdayken ekrana basılı tutun çıkan seçeneklerden ( “Favorilere Eklendi”, ” İlgilenmiyorum” ) seçeneklerinden Favorilere Eklendi seçeneğini seçerseniz izlemekte olduğunuz video favorilere eklenecektir.

TikTok uygulamasında beğendiğiniz bir videoyu favorilere almak için video ekranında sağ kısımdaki paylaş butonuna tıklayarak Favorilere Ekle seçeneğini kullanabilirsiniz.

Daha önce TikTok favorilere eklediğiniz bir videoyu bulmak için profil sayfanızda Profili Düzenle seçeneğini yanındaki flama şekline tıklamanız yeterli olacaktır. Eğer daha önce favorilere aldığınız bir uygulamayı kaldırmak yada favorilerden çıkartmak istiyorsanız video açık durumdayken sağ paneldeki paylaş butonuna tıklayın ve seçeneklerden Favorilerden Kaldır seçeneğini seçin.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar