İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Tiktok Gözlük Ne Kadar? Gözlük Kaç TL Ediyor?

Tiktok’ta gözlük hediyesi sıkça yayıncılara gönderilen emojilerden bir tanesidir. Bir yayıncıya gözlük hediye ettiğinizde ekrana bir gözlük çıkar ve yayıncının gözüne animasyonla kısa süreliğine takılır. En iyi tiktok hediyelerinden bir tanesi olarak gösterilmektedir. Tiktok gözlük ne kadar ediyor?

Tiktok gözlük emojisi hediye listesine eklendiğinde Tiktok gözlük akımı olarak adından sıklıkla söz ettirmeye başlamıştı.

Hediye edildiğinde diğer tiktok hediyeleri gibi ekranın tamamında değilde yayıncıya efekt ile gözlük takılması gözlük bağışının çok daha fazla dikkat çekici hale gelmesini sağlıyor.

TikTok’ta Gözlük Nasıl Hediye Edilir?

Tiktok’ta bir yayıncıya gözlük göndermek için tiktok cüzdan bölümünden 199 jeton olması gerekiyor.

Gözlük bağışı yapmak için canlı yayına girdiğinizde en alttaki hediye seçeneklerinden Gözlük emojisini seçmeniz gerekmektedir. Hesabınızdaki tutar yeterli olduğunda kısa süre sonra ekranda gözlük efekti ve adınız belirecektir.

Bir çok yayıncının en çok sevdiği hediyelerden bir tanesidir.

TikTok Gözlük Ne Kadar?

Tiktok’da gözlük hediye eden bir kişinin cüzdan hesabından 199 jeton çekiliyor. Gözlük bağış yapılan yayıncıya ise 10TL değerinde jeton yatırılıyor.

Tiktok gözlük kaç para bırakıyor?

Satın alan kişinin cüzdanından gözlük fiyatı olarak 23TL çekiliyor. Yayıncı gözlük hediyesinden 10TL değerinde jeton kazanıyor.

Tiktok hediye fiyatları makalemizden diğer emoji fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Tiktok asa ne kadar?

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Uygulama

Popüler kısa video paylaşım platformu TikTok yayıncıların ve takipçilerin ilgisini çekecek özellikleri platforma eklemeye devam ediyor. TikTok hediye gönderme seçeneği ile yayıncıları desteklemek için...

Çözüm

Kullanıcılar tarafından son zamanlarda en çok kullanılan video paylaşım uygulamaları arasında yer alan TikTok video uygulamalarının çoğunda olduğu gibi internet paketi düşmanı diyebiliriz. Tiktok...

Çözüm

Tiktok uygulamasında yakın zamanda hayata geçirilen canlı yayın bağış sistemi ile fenomenler düzenli olarak yayın açmaya başladırlar. Uygulamanın canlı yayın özelliği takipçilerinde oldukça fazla...

Çözüm

Tiktok canlı yayınlarda Sticker hediye sistemi ile bildiğimiz bağış sistemini hayata geçirmiş oldu. Canlı yayın açan TikTok kullanıcılarına uygulamadaki Sticker’ları hediye ederek bağışta bulunabiliyorsunuz....