İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Tiktok Gözlük Ne Kadar? Gözlük Kaç TL Ediyor?

Tiktok’ta gözlük hediyesi sıkça yayıncılara gönderilen emojilerden bir tanesidir. Bir yayıncıya gözlük hediye ettiğinizde ekrana bir gözlük çıkar ve yayıncının gözüne animasyonla kısa süreliğine takılır. En iyi tiktok hediyelerinden bir tanesi olarak gösterilmektedir. Tiktok gözlük ne kadar ediyor?

Tiktok gözlük emojisi hediye listesine eklendiğinde Tiktok gözlük akımı olarak adından sıklıkla söz ettirmeye başlamıştı.

Hediye edildiğinde diğer tiktok hediyeleri gibi ekranın tamamında değilde yayıncıya efekt ile gözlük takılması gözlük bağışının çok daha fazla dikkat çekici hale gelmesini sağlıyor.

TikTok’ta Gözlük Nasıl Hediye Edilir?

Tiktok’ta bir yayıncıya gözlük göndermek için tiktok cüzdan bölümünden 199 jeton olması gerekiyor.

Gözlük bağışı yapmak için canlı yayına girdiğinizde en alttaki hediye seçeneklerinden Gözlük emojisini seçmeniz gerekmektedir. Hesabınızdaki tutar yeterli olduğunda kısa süre sonra ekranda gözlük efekti ve adınız belirecektir.

Bir çok yayıncının en çok sevdiği hediyelerden bir tanesidir.

TikTok Gözlük Ne Kadar?

Tiktok’da gözlük hediye eden bir kişinin cüzdan hesabından 199 jeton çekiliyor. Gözlük bağış yapılan yayıncıya ise 10TL değerinde jeton yatırılıyor.

Tiktok gözlük kaç para bırakıyor?

Satın alan kişinin cüzdanından gözlük fiyatı olarak 23TL çekiliyor. Yayıncı gözlük hediyesinden 10TL değerinde jeton kazanıyor.

Tiktok hediye fiyatları makalemizden diğer emoji fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Tiktok asa ne kadar?

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Çözüm

Tiktok’ta canlı yayın açarak para kazanmaya başlayan kullanıcıların sayısı her geçen gün artmaya başlıyor. Özellikle uygulamaya ilk günlerde çekimser kalan ünlüler canlı yayın özelliği...

Çözüm

Tiktok gül, canlı yayın açan kullanıcılara en çok bağış yapılan emojidir. Tiktok’ta takipçiler fiyatı ucuz olduğu için yayıncıları azda olsa desteklemek için gül hediye...

Çözüm

Tiktok’ta fenomenlerin yeni gelir kaynağı hediyeler hakkında merak edilenleri cevapladığımız bir yazı dizisine başladık. Tiktok’ta fenomenlerin en çok istediği hediyelerin başında para yağmuru gelmektedir....

Çözüm

Tiktok’ta yayın açtıysanız canlı yayın katılım oranını arttırmanız gelirinizi arttırmanız açısından çok önemlidir. Canlı yayınlarda gelen emoji hediyeleri fiyatlarına göre yayıncıya gelir elde etme...