İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Tiktok Gözlük Ne Kadar? Gözlük Kaç TL Ediyor?

Tiktok’ta gözlük hediyesi sıkça yayıncılara gönderilen emojilerden bir tanesidir. Bir yayıncıya gözlük hediye ettiğinizde ekrana bir gözlük çıkar ve yayıncının gözüne animasyonla kısa süreliğine takılır. En iyi tiktok hediyelerinden bir tanesi olarak gösterilmektedir. Tiktok gözlük ne kadar ediyor?

Tiktok gözlük emojisi hediye listesine eklendiğinde Tiktok gözlük akımı olarak adından sıklıkla söz ettirmeye başlamıştı. Tiktok gözlük neden hediye edilir?

Hediye edildiğinde diğer tiktok hediyeleri gibi ekranın tamamında değilde yayıncıya efekt ile gözlük takılması gözlük bağışının çok daha fazla dikkat çekici hale gelmesini sağlıyor.

TikTok’ta Gözlük Nasıl Hediye Edilir?

Tiktok’ta bir yayıncıya gözlük göndermek için tiktok cüzdan bölümünden 199 jeton olması gerekiyor.

Gözlük bağışı yapmak için canlı yayına girdiğinizde en alttaki hediye seçeneklerinden Gözlük emojisini seçmeniz gerekmektedir. Hesabınızdaki tutar yeterli olduğunda kısa süre sonra ekranda gözlük efekti ve adınız belirecektir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Bir çok yayıncının en çok sevdiği hediyelerden bir tanesidir.

TikTok Gözlük Ne Kadar?

Tiktok’da gözlük hediye eden bir kişinin cüzdan hesabından 199 jeton çekiliyor. Gözlük bağış yapılan yayıncıya ise 10TL değerinde jeton yatırılıyor.

Tiktok gözlük kaç para bırakıyor?

Satın alan kişinin cüzdanından gözlük fiyatı olarak 23TL çekiliyor. Yayıncı gözlük hediyesinden 10TL değerinde jeton kazanıyor.

Tiktok hediye fiyatları makalemizden diğer emoji fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

İlginizi Çekebilir: Tiktok asa ne kadar?

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

3 Yorum

3 Comments

 1. Levent

  Ağustos 20, 2021 at 3:33 pm

  Tiktok gözlük hediyesi gönderen tipleri geçek hayatta çok merak ediyorum.

 2. Menekşe

  Ağustos 28, 2021 at 10:28 am

  Tiktok gözlük özellikle tuhg life durumlarda çok iyi oluyor 🙂

 3. Alp

  Ağustos 31, 2021 at 5:12 pm

  Gözlük tiktok canlı yayın için en güzel hediye

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Çözüm

Sosyal medya uygulamalarından gelir elde etmek isteyenlerin en çok merak ettiği konular hediyelerin kaç para ettiğidir. Tiktok’da en çok merak edilen “hediye puanı hesaplama,...

Uygulama

Popüler kısa video paylaşım platformu TikTok yayıncıların ve takipçilerin ilgisini çekecek özellikleri platforma eklemeye devam ediyor. TikTok hediye gönderme seçeneği ile yayıncıları desteklemek için...

Çözüm

Kullanıcılar tarafından son zamanlarda en çok kullanılan video paylaşım uygulamaları arasında yer alan TikTok video uygulamalarının çoğunda olduğu gibi internet paketi düşmanı diyebiliriz. Tiktok...

Çözüm

Tiktok uygulamasında yakın zamanda hayata geçirilen canlı yayın bağış sistemi ile fenomenler düzenli olarak yayın açmaya başladırlar. Uygulamanın canlı yayın özelliği takipçilerinde oldukça fazla...