İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Tiktok Happy Balon Nasıl Alınır?

Tiktok uygulamasında yakın zamanda hayata geçirilen Balon hediyesi nedir? Balon hediyesi nasıl atılır? Tiktok balon yayıncıya kaç para bırakıyor? Tiktok balon ücreti ne kadar? Bu makalemizde yeni hediye hakkında bilgilendirme yapacağaız.

Bildiğiniz gibi Tiktok canlı yayınlarda fenomenlere hediye vererek destekte bulunmanız için bir bağış sistemi başlattı. Bir çok yayıncı canlı yayında topladıkları hediyelerle ciddi gelir elde etmeye başladı. Tiktok canlı yayınlarda verilen hediye fiyatları üzerinden bir miktar kesinti yaparak yayıncılara ödeme yapıyor.

Tiktok balon kaç tl ediyor?

Tiktok platformuna yeni gelen hediye Balon ücretsiz olarak alınıyor. Hediye edilen yayıncılara herhangi bir gelir bırakmıyor. Tiktok fenomenleri için takipçi sayısını arttırmak adına geliştirilen bu hediye canlı yayınlarda etkileşim oranını arttırmak için tasarlanmıştır.

Tiktok Balon Nasıl Alınır? Nasıl Hediye Edilir?

Tiktok uygulamasında herhangi bir kullanıcıyı takip etmeye başladığınızda size hediye edebileceğiniz aksesuar olarak Balon vermektedir. Tiktok happy balon kullanım süresi 5 gün ile sınırlıdır. Tiktok balon nasıl atılır? Bitince nereden alınır?

Advertisement. Scroll to continue reading.

Tiktok balon alma işlemini denemek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

  • Bir canlı yayına katılın
  • Yayıncıyı takip et butonuna tıklayın
  • Alt kısımdan hediye simgesine tıklayın
  • Aksesuarlar seçeneğini seçin
  • Açılan ekranda belirli bir süre için Happy Balon sekmesinin aktif olduğunu göreceksiniz.

Bu bölümdeki balonları yayıncıya hediye ederek daha fazla etkileşime geçebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar