İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Tiktok Happy Balon Nasıl Alınır?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Tiktok uygulamasında yakın zamanda hayata geçirilen Balon hediyesi nedir? Balon hediyesi nasıl atılır? Tiktok balon yayıncıya kaç para bırakıyor? Tiktok balon ücreti ne kadar? Bu makalemizde yeni hediye hakkında bilgilendirme yapacağaız.

Bildiğiniz gibi Tiktok canlı yayınlarda fenomenlere hediye vererek destekte bulunmanız için bir bağış sistemi başlattı. Bir çok yayıncı canlı yayında topladıkları hediyelerle ciddi gelir elde etmeye başladı. Tiktok canlı yayınlarda verilen hediye fiyatları üzerinden bir miktar kesinti yaparak yayıncılara ödeme yapıyor.

Tiktok balon kaç tl ediyor?

Tiktok platformuna yeni gelen hediye Balon ücretsiz olarak alınıyor. Hediye edilen yayıncılara herhangi bir gelir bırakmıyor. Tiktok fenomenleri için takipçi sayısını arttırmak adına geliştirilen bu hediye canlı yayınlarda etkileşim oranını arttırmak için tasarlanmıştır.

Tiktok Balon Nasıl Alınır? Nasıl Hediye Edilir?

Tiktok uygulamasında herhangi bir kullanıcıyı takip etmeye başladığınızda size hediye edebileceğiniz aksesuar olarak Balon vermektedir. Tiktok happy balon kullanım süresi 5 gün ile sınırlıdır. Tiktok balon nasıl atılır? Bitince nereden alınır?

Tiktok balon alma işlemini denemek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

  • Bir canlı yayına katılın
  • Yayıncıyı takip et butonuna tıklayın
  • Alt kısımdan hediye simgesine tıklayın
  • Aksesuarlar seçeneğini seçin
  • Açılan ekranda belirli bir süre için Happy Balon sekmesinin aktif olduğunu göreceksiniz.

Bu bölümdeki balonları yayıncıya hediye ederek daha fazla etkileşime geçebilirsiniz.

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar