İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

TikTok Herkese Açık ve Özel Video nedir? | Video Ayarları

TikTok Herkese Açık ve Özel Video nedir? TikTok’ta videolar iki kategoriye ayrılır. Bu kategoriler tamamen gizlilik ilkesine göre ayrılmıştır.

Tiktok’ta paylaşılan içerikler artık belirli kriterler ile takipçilere sunulabiliyor. Platform alternatif seçenekler ile kullanıcıların daha esnek olarak uygulamayı kullanmasına olanak sağlamak istiyor.

İlk çıktığında Tiktok videoları standart olarak tüm herkesin görebileceği şekilde herhangi bir kısıtlama olmadan yayınlanıyordu. Tiktok’tan videomu nasıl silerim sorunsalının oluşma sebebi tamamen budur. Çünkü bir çok kullanıcı Tiktok ilk çıktığında video yükledi ve hesaplarını silseler bile bu videoları platformdan silemediler. Son güncelleme ile Tiktok videosunu kimler görebilir seçeneği aktif olmuş oldu.

Tiktok’ta artık paylaştığınız videoya kimlerin erişebileceği, düet yapılıp yapılamayacağı ve alıntı yapılıp yapılamayacağı bile seçilebiliyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

TikTok Herkese Açık Video Nedir?

Tiktok herkese açık video: Herkese açık videolar sunucuya yüklendikten sonra uygulamayı kaldırsanız bile silinmez. Hesabı, uygulama ayarları altında herkese açık olarak ayarladığınız sürece diğer kullanıcılar tarafından görüntülenebilir. Hesabınızı gizli olarak ayarlarsanız, yalnızca hayranlarınız genel videolarınızı görüntüleyebilir.

TikTok Özel Video Nedir?

Tiktok özel video: Özel videonuzun gizliliğini sağlamak için seçilebilir, özel videolar sunucuya yüklendiklerinde sadece yükleyen kullanıcılar tarafından izlenebilir.

Özel videoları taslak gibi düşünebilirsiniz. Tiktok’ta taslak video şeklinde sadece sizin görebileceğiniz videolardır.

Tiktok hediye fiyatları makalemizden yayıncıların hediyelerden kaç para kazandığını öğrenebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar