İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

HABER

TikTok İzleme Başına Kaç Para Veriyor? | TikTok Gelir Hesaplama

TikTok kullanıcılarının en çok merak ettiğini konulardan bir tanesine bu makalemizde açıklık getireceğiz. TikTok’ta bir çok fenomen “TikTok’tan ilk ödememi aldım” başlığı altında video paylaşıyor. Son zamanlarda TikTok’un izleme başı ne kadar verildiğini anlatan videoların sayısı da artmaya başladı. Ancak ancak bu videoların bir çoğu gerçeği yansıtmıyor. Tüm bu sorulara ve merak edilenlere bu makalemizde yanıt vereceğiz. TikTok gösterim başına ödeme yapıyor mu?

Gelir elde etme ve reklam konusuna uygulama açısından baktığımızda TikTok yeni yeni büyük reklamlar almaya ve göstermeye başladı. Platformun kullanıcılara ciddi gelirler dağıtması için daha fazla reklam verene ve yeni stratejilere ihtiyacı var. Kısa videoların arasına nasıl reklam yerleştirilecek yada video geçişlerinde reklamlar nasıl görüntülenecek henüz bu konularda bir çalışma yapılmadı. TikTok’un henüz fenomenler ile birlikte gelişen bir uygulama olduğunu unutmayalım.

TikTok İzleme Başına Kaç Para Veriyor?

TikTok uygulaması yakın dönemde Youtube gibi fenomenlere belirli kriterleri sağlaması koşulu ile izleme başına para vermeye başlayacak ancak şuan için izleme başına maalesef ödeme yapılmıyor. TikTok yakın dönemde yaptığı açıklamada ortak bir havuz planlaması ile mevcut içerik üreticilerine ve uygulamaya katılacak yeni üreticilere 200 milyon dolar ödeyeceğini açıkladı. TikTok izleme başına ödeme yapılacak yeni reklam programı için içerik üreticilerinin 18 yaşından büyük olması ve orijinal içerik üretmeleri gerektiğini açıkladı. TikTok reklam programı başvuranların belli bir takipçi sayısına ulaşan kullanıcılardan alınacağı belirtilirken şimdilik bu konuda bir sayı belirtilmedi.

Youtube ödeme programı için 4 bin saat izleme ve 1.000 takipçi şartı koşuyor. Yakın zamanda TikTok’tan konu hakkında bir açıklama yapması bekleniyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

TikTok’tan Nasıl Gelir Elde Edilir?

TikTok kullanıcıları fenomenlerin nasıl gelir elde ettiğini çok merak ediyor. TikTok fenomenleri şuan için canlı yayın açarak gelen hediyeler sayesinde gelir elde edebiliyor. Özellikle bir çok TikTok fenomeni cezalı yarış vs. gibi etkinlikler düzenleyerek daha fazla hediye yani gelir elde etmeye çalışıyor. TikTok hediyeleri kaç para ediyor?

TikTok’ta Nasıl Reklam Alınır?

TikTok’ta reklam almak için gerçekten orjinal içerik üretiyor olmanız çok önemli. Uygulama Türkiye’de ilk kez hizmet vermeye başladığında beri uygulama hakkında bizde yararlı içerikler üretmeye çalışıyor ve sürekli takip ediyoruz. Türk fenomenler arasında gerçekten güzel içerikler üreten kullanıcılar var ve bu kullanıcıların bir çoğu reklam almaya hatta reklam filmlerinde oynamaya başladılar.

Bizim bu konuda tavsiyemiz içerik üretirken keyif almaya bakın tamamen gelir elde etmek için bir iş yaparsanız istediğiniz noktaya hiçbir zaman ulaşamazsınız. Kaliteli içerik üretirseniz takipçi sayınız ciddi oranda artar, daha fazla etkileşim alırsınız, tüm bu gelişmeler sonucu elde edeceğiniz gelir ise tamda bu emeğin karşılığı olacaktır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Çözüm

Sosyal medya uygulamalarından gelir elde etmek isteyenlerin en çok merak ettiği konular hediyelerin kaç para ettiğidir. Tiktok’da en çok merak edilen “hediye puanı hesaplama,...

Uygulama

Popüler kısa video paylaşım platformu TikTok yayıncıların ve takipçilerin ilgisini çekecek özellikleri platforma eklemeye devam ediyor. TikTok hediye gönderme seçeneği ile yayıncıları desteklemek için...

Çözüm

Kullanıcılar tarafından son zamanlarda en çok kullanılan video paylaşım uygulamaları arasında yer alan TikTok video uygulamalarının çoğunda olduğu gibi internet paketi düşmanı diyebiliriz. Tiktok...

Çözüm

Tiktok uygulamasında yakın zamanda hayata geçirilen canlı yayın bağış sistemi ile fenomenler düzenli olarak yayın açmaya başladırlar. Uygulamanın canlı yayın özelliği takipçilerinde oldukça fazla...