İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

HABER

TikTok Özel “Onaylanmış Hesap” Nedir?

Popüler video paylaşım platformu TikTok diğer sosyal ağlarda popüler olan onaylanmış hesap özelliğini platforma dahil etti. TikTok onaylı hesap, tanınmış kişiler yada popülerliği ile çoğu takipçinin ilgisini çekebilecek bir hesabın orijinal olduğunun bilinmesini sağlayacaktır.

TikTok özel hesap alma işlemleri diğer platformlarda olduğu gibi başvuru formu doldurarak hesabın size ait olduğunu ispatlamanız sonucunda onaylanacaktır. TikTok hesabınızı onaylatmanız için ilk aşamada hesabın bireysel bir hesap olmasına dikkat edilecek yani herhangi bir resmi kurum yada kuruluşa ait hesapların onaylanması daha zor olacaktır.

Mart ayında test aşamasına alınan TikTok özel hesap programı geçtiğimiz ay hizmete açıldı. İlk aşamada bir çok kullanıcı TikTok onaylanmış hesap özelliğinden yararlandı. Bireysel hesapları olmayan kullanıcıların kurumsal kimlikle yani vergi levhası ile onaylı hesap başvurusu yapması gerekiyor.

TikTok Onaylanmış Hesap Nasıl Yapılır?

TikTok hesabınızı onaylatmak için öncelikle hesabın sahibi olmanız ve bireysel bir hesap olması gerekiyor. TikTok hesap adı kimlik bilgileri ile direk örtüşen hesaplar çok daha çabuk onaylanıyor. Farklı sosyal ağlarda onaylı hesabı olan kullanıcıların onaylanmış hesap almasıda aynı şekilde çok daha kolay oluyor.

Platforma mail yada ticket atarak hesabınızı onaylatabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar