İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

TikTok Para Yağmuru Ne Kadar? Para Yağmuru Kaç TL Ediyor?

Tiktok’ta fenomenlerin yeni gelir kaynağı hediyeler hakkında merak edilenleri cevapladığımız bir yazı dizisine başladık. Tiktok’ta fenomenlerin en çok istediği hediyelerin başında para yağmuru gelmektedir. Ekrandaki dolar efekti ile ilgi çekici bir hediye olan para yağmuru yayıncılara destek amaçlı atılan elit hediyelerden bir tanesidir. Bu makalemizde Tiktok para yağmuru ne kadar ediyor sorusunu cevaplayacağız.

Tiktok hediye uygulamasını başlattığında amacı yayıncıların yapılan bağışlarla bir miktar gelir elde etmesi ve giderlerinin bir kısmını karşılamasıydı. Ancak yayıncıları durumu baya baya gelir kapısı haline getirdiler. Bazı yayıncılar hediye alabilmek için adeta kendini parçalıyor.

Hediyelerin takipçilerden bu kadar fazla talep edilmesi hediye fiyatlarını merak konusu haline getirdi. Şimdi akıllarda en çok olan sorulardan bir tanesine cevaplayalım. Tiktok’ta para yağmuru kaç tl ediyor?

TikTok’ta Para Yağmuru Nasıl Hediye Edilir?

Tiktok’ta para yağmuru hediye etmek için öncelikle tiktok cüzdan bölümünden yeterli miktarda jeton satın almanız gerekmektedir.

Tiktok para yağmuru, takip ettiğiniz bir kullanıcı canlı yayına girdiğinde ekranın alt kısmındaki hediye bölümünden gönderilir. Cüzdanda uygun miktarda jeton var ise yayıncıya Para Yağmuru hediyeniz gidecek ve ekranda yukarıdan aşağıya doğru para yağacaktır.

TikTok Para Yağmuru Ne Kadar?

Tiktok’ta fiyatı normalin bir tık üstünde olan ve hediye edilme olasılığı en fazla olan emoji para yağmurudur. Bu yüzden para yağmuru fiyatı çok merak edilen emojilerden bir tanesidir. Tiktok’ta para yağmuru hediye etmek için öncelikle tiktok cüzdan bölümünden jeton satın almanız gerekmektedir. Daha sonra canlı yayında alt kısımdaki hediye bölümünden yayıncıya para yağmuru gönderebilirsiniz.

Tiktok’da para yağmuru fiyatı olarak kullanıcı hesabından 999 jeton çekiliyor. Canlı yayında para yağmuru emojisi hediye alan yayıncıya ise 65TL değerinde jeton yatırılıyor.

Tiktok para yağmuru kaç para bırakıyor?

Para yağmuru emojisi satın alan kişiye 105TL’ye denk geliyor. Yayıncı para yağmuru hediyesinden 65TL kazanıyor.

Tiktok hediye fiyatları makalemizden diğer emoji fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Tiktok asa ne kadar?

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Çözüm

Tiktok’ta canlı yayın açarak para kazanmaya başlayan kullanıcıların sayısı her geçen gün artmaya başlıyor. Özellikle uygulamaya ilk günlerde çekimser kalan ünlüler canlı yayın özelliği...

Çözüm

Tiktok’ta gözlük hediyesi sıkça yayıncılara gönderilen emojilerden bir tanesidir. Bir yayıncıya gözlük hediye ettiğinizde ekrana bir gözlük çıkar ve yayıncının gözüne animasyonla kısa süreliğine...

Çözüm

Tiktok gül, canlı yayın açan kullanıcılara en çok bağış yapılan emojidir. Tiktok’ta takipçiler fiyatı ucuz olduğu için yayıncıları azda olsa desteklemek için gül hediye...

Çözüm

Tiktok’ta yayın açtıysanız canlı yayın katılım oranını arttırmanız gelirinizi arttırmanız açısından çok önemlidir. Canlı yayınlarda gelen emoji hediyeleri fiyatlarına göre yayıncıya gelir elde etme...