İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

TikTok Para Yağmuru Ne Kadar? Para Yağmuru Kaç TL Ediyor?

Tiktok’ta fenomenlerin yeni gelir kaynağı hediyeler hakkında merak edilenleri cevapladığımız bir yazı dizisine başladık. Tiktok’ta fenomenlerin en çok istediği hediyelerin başında para yağmuru gelmektedir. Ekrandaki dolar efekti ile ilgi çekici bir hediye olan para yağmuru yayıncılara destek amaçlı atılan elit hediyelerden bir tanesidir. Bu makalemizde Tiktok para yağmuru ne kadar ediyor sorusunu cevaplayacağız.

Tiktok hediye uygulamasını başlattığında amacı yayıncıların yapılan bağışlarla bir miktar gelir elde etmesi ve giderlerinin bir kısmını karşılamasıydı. Ancak yayıncıları durumu baya baya gelir kapısı haline getirdiler. Bazı yayıncılar hediye alabilmek için adeta kendini parçalıyor.

Hediyelerin takipçilerden bu kadar fazla talep edilmesi hediye fiyatlarını merak konusu haline getirdi. Şimdi akıllarda en çok olan sorulardan bir tanesine cevaplayalım. Tiktok’ta para yağmuru kaç tl ediyor?

TikTok’ta Para Yağmuru Nasıl Hediye Edilir?

Tiktok’ta para yağmuru hediye etmek için öncelikle tiktok cüzdan bölümünden yeterli miktarda jeton satın almanız gerekmektedir.

Tiktok para yağmuru, takip ettiğiniz bir kullanıcı canlı yayına girdiğinde ekranın alt kısmındaki hediye bölümünden gönderilir. Cüzdanda uygun miktarda jeton var ise yayıncıya Para Yağmuru hediyeniz gidecek ve ekranda yukarıdan aşağıya doğru para yağacaktır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Tiktok para yağmuru neden hediye edilir?

TikTok Para Yağmuru Ne Kadar?

Tiktok’ta fiyatı normalin bir tık üstünde olan ve hediye edilme olasılığı en fazla olan emoji para yağmurudur. Bu yüzden para yağmuru fiyatı çok merak edilen emojilerden bir tanesidir. Tiktok’ta para yağmuru hediye etmek için öncelikle tiktok cüzdan bölümünden jeton satın almanız gerekmektedir. Daha sonra canlı yayında alt kısımdaki hediye bölümünden yayıncıya para yağmuru gönderebilirsiniz.

Tiktok’da para yağmuru fiyatı olarak kullanıcı hesabından 999 jeton çekiliyor. Canlı yayında para yağmuru emojisi hediye alan yayıncıya ise 65TL değerinde jeton yatırılıyor.

Tiktok para yağmuru kaç para bırakıyor?

Para yağmuru emojisi satın alan kişiye 105TL’ye denk geliyor. Yayıncı para yağmuru hediyesinden 65TL kazanıyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Tiktok hediye fiyatları makalemizden diğer emoji fiyatlarını ve maliyetlerini öğrenebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

2 Yorum

2 Comments

  1. Melis

    Ağustos 24, 2021 at 10:27 pm

    Para yağmuru fiyatı bence çok gereksiz.

  2. Alp

    Ağustos 31, 2021 at 5:14 pm

    Tiktok para yağmuru fiyatı 105tl

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Çözüm

Sosyal medya uygulamalarından gelir elde etmek isteyenlerin en çok merak ettiği konular hediyelerin kaç para ettiğidir. Tiktok’da en çok merak edilen “hediye puanı hesaplama,...

Uygulama

Popüler kısa video paylaşım platformu TikTok yayıncıların ve takipçilerin ilgisini çekecek özellikleri platforma eklemeye devam ediyor. TikTok hediye gönderme seçeneği ile yayıncıları desteklemek için...

Çözüm

Kullanıcılar tarafından son zamanlarda en çok kullanılan video paylaşım uygulamaları arasında yer alan TikTok video uygulamalarının çoğunda olduğu gibi internet paketi düşmanı diyebiliriz. Tiktok...

Çözüm

Tiktok uygulamasında yakın zamanda hayata geçirilen canlı yayın bağış sistemi ile fenomenler düzenli olarak yayın açmaya başladırlar. Uygulamanın canlı yayın özelliği takipçilerinde oldukça fazla...