İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Tiktok Spor Araba Ne Kadar? Spor Araba Kaç TL Ediyor?

Tiktok’ta spor araba hediye alan bir yayıncı bu emojiden iyi gelir elde ediyor. Bu yüzden çok nadir hediye edilen spor araba fiyatını herkes merak ediyor. Yayıncılardan çok takipçilerin ilgisini çeken emojiler canlı yayın açan kullanıcılara destek amacı ile hayata geçirildi. Peki Tiktok spor araba ne kadar? Spor araba kaç TL ediyor?

Tiktok canlı yayında emoji hediyeleri puanlıyor ve bu puna göre yayıncıları anlık olarak sıralıyor. Fenomenleri birinci sıraya taşımak için takipçiler hediye gönderiyorlar ve yayıncıya aynı zamanda destek veriyorlar.

Son günlerde canlı yayınlarda hediye almak için kendini parçalayan yayıncılarında oluşmasına neden olan emojilerin kralı Spor Araba’dır. Tiktok’ta spor araba fiyatı bu yüzden çok merak ediliyor. Spor arabadan sonra değeri en yüksel olan ve en çok merak edilen tiktok yat fiyatı‘dır. Tiktok’ta spor araba ne kadar?

TikTok’ta Spor Araba Nasıl Hediye Edilir?

Tiktok’ta spor araba hediye etmek için öncelikle tiktok cüzdan bölümünden yeterli miktarda jeton satın almanız gerekmektedir.

Tiktok spor araba hediye gönderme:

  • Bir canlı yayına katılın.
  • Yayıncıyı takip et butonuna tıklayın.
  • Alt kısımdan hediye simgesine tıklayın.
  • Karşınıza tüm hediyeler bölümü açılacaktır.
  • Spor Araba emojisine dokunun.

Hesabınızda uygun miktarda jeton var ise yayıncıya Spor Araba hediyeniz gidecek ve ekranda sizin hediye ettiğiniz büyük bir spor araba simgesi ile birlikte görünecektir. Muhtemelen yayıncı büyük bir sevinç gösterisinde bulunacaktır.

Tiktok Spor Araba Ne Kadar?

Tiktok’ta jeton fiyatı ve TL karşılığı en yüksek olan emoji Spor Araba’dır. Fiyatının ve yayıncı gelirinin çok merak edilmesini sebebi budur. Tiktok’ta en pahalı hediye spor arabadır.

Tiktok’da spor araba fiyatı olarak kullanıcı hesabından 29999 jeton çekiliyor. Canlı yayında Spor Araba emojisi hediye alan yayıncıya ise 1300TL değerinde jeton yatırılıyor. Tiktok’ta spor araba hediye etmek için öncelikle tiktok cüzdan bölümünden jeton satın almanız gerekmektedir. Daha sonra canlı yayında sağ alt bölümdeki hediye bölümünden yayıncıya spor araba gönderebilirsiniz.

Tiktok spor araba kaç para bırakıyor?

Spor araba emojisi satın alan kişiye 3200TL’ye denk geliyor. Yayıncı spor araba hediyesinden 1300TL kazanıyor.

Tiktok hediye fiyatları makalemizden diğer emoji fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Tiktok Yat Ne Kadar?

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Uygulama

Popüler kısa video paylaşım platformu TikTok yayıncıların ve takipçilerin ilgisini çekecek özellikleri platforma eklemeye devam ediyor. TikTok hediye gönderme seçeneği ile yayıncıları desteklemek için...

Çözüm

Kullanıcılar tarafından son zamanlarda en çok kullanılan video paylaşım uygulamaları arasında yer alan TikTok video uygulamalarının çoğunda olduğu gibi internet paketi düşmanı diyebiliriz. Tiktok...

Çözüm

Tiktok uygulamasında yakın zamanda hayata geçirilen canlı yayın bağış sistemi ile fenomenler düzenli olarak yayın açmaya başladırlar. Uygulamanın canlı yayın özelliği takipçilerinde oldukça fazla...

Çözüm

Tiktok canlı yayınlarda Sticker hediye sistemi ile bildiğimiz bağış sistemini hayata geçirmiş oldu. Canlı yayın açan TikTok kullanıcılarına uygulamadaki Sticker’ları hediye ederek bağışta bulunabiliyorsunuz....