İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

TikTok Video Ön Plana Çıkarma | Keşefete Düşme

TikTok video ön plana çıkarma nasıl yapılıyor? TikTok videolarım neden ön planda çıkmıyor? TikTok videoları nasıl ilk sayfada çıkar? TikTok keşfete nasıl düşerim? TikTok videoları önerilenlerde nasıl çıkar? TikTok videolarımı nasıl daha fazla kişiye ulaştırabilirim? TikTok videolarında ufak detaylar izlenme sayınızı ciddi oranda arttıracaktır. Bu makalemizde bahsettiğimiz adımları uygulayarak TikTok videolarınızı daha fazla kişinin görmesini sağlayabilirsiniz.

TikTok Keşfete Düşme

Son zamanların en popüler uygulamalarından bir tanesi olan TikTok uygulaması kullanıcı sayısını her geçen gün arttırmaya devam ediyor. TikTok uygulamasından kullanıcılardan son zamanlarda gelen video ön plana çıkarma şikayetlerini bu yazımızda ele aldık. TikTok videoları önerilenlerde nasıl çıkar? Önerilen videolara vidonuz nasıl eklenir?

TikTok video ön plana çıkarma nasıl oluyor? TikTok kullanıcılara video akışında daha önce izledikleri videolara benzer videoları sunmaktadır. Bu videoların etiketleri içeriği ve konusu videoların karışık olarak sunulmasını sağlamaktadır. Bir kullanıcı telefonundan sürekli düet videoları izliyor ise TikTok uygulaması otomatik olarak %80 ihtimalle düet videoları önermektedir. Ne zaman kullanıcı ilgi alanını değiştirir video akışıda ozaman değişecektir. Videolarınızın daha fazla kişiye ulaşmasını sağlamak için popüler ve kaliteli videolar çekerek bu işe başlamalısınız. TikTok video ön plana çıkara nasıl yapılıyor?

TikTok video ön plana çıkarma yöntemleri

 • İlk aşamada çekmiş olduğunuz video gerçekten izlenebilecek düzeydemi ilk bunun kararını kendiniz vermelisiniz.
 • TikTok arama ekranındaki popüler etiketlerdeki videoları aynı etiket ile çekerseniz bu grupta sizinde videonuz önerilecektir.
 • Öncelikle videolarınızın daha fazla kişiye ulaşması için popüler şarkılar ve dublajları tercih ediniz.
 • Video altına etiketleme yaparken TikTok ana sayfasında en çok ilgi gören etiketleri tercih ediniz. TikTok popüler etiketler videoların önerilme sıklığını ciddi oranda arttırmaktadır.
 • Daha önce düet için çekilmiş popüler hesaplardaki video kayıtları ile düet yaparak yayınlayın.

Bu adımları takip ettiğinizde kısa sürede TikTok platformunda yayınladığınız videoların izlenme beğenilme sayılarının arttığını göreceksiniz. Bir süre sonra takipçi sayınıza da ciddi oranda etki edecektir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

6 Yorum

6 Comments

 1. Kadir

  Aralık 31, 2018 at 8:17 pm

  Selam bir gönderim incelenmeye alındı ve yüklediğim videolarin görüntülemesi çok fazla düştü 50 bin izleniyorken şuan 500 izleniyor videolarım bu konuyla ilgili ne yapabilirim kullanıcı adım: kadirdalga

 2. @zeyynap

  Mayıs 16, 2019 at 2:31 am

  Merhaba videolarimin izlenme oranı çok düştü.Artik video çekmiyorum. Bir hatamiz olduysa özür dilerim. Lütfen bu sorunu çözün.Çok teşekkür ediyorum ?

 3. Feronizm

  Haziran 13, 2019 at 4:39 pm

  Eski Hesabım Sırf Atletle Canlı Yayın Actım Diye Askıya ve Erişim engeli Aldı Ama götünü basını Acan insanları Videolarını Tiktok En öne Cıkarıyor Hiç Adil Değil Neyse Yeni Hesap Actım Suan Bu Hesapta Bi video Paylaşırken izlenme hiç Gelmiyor Gelse Bile Sadece Yabancılar Görüyor Sebebi nedir Acaba ?

 4. Elif

  Temmuz 3, 2019 at 1:07 am

  Bir türlü kesfete düşmüyomya neden
  Hesabım elif_belet_

 5. Kerim kaymak7

  Mayıs 2, 2020 at 2:27 am

  Videolarim artik kesfete dusmuyor takipcim sayisi dusuyor sıkılmaya basladim tiktoktan

 6. Alp

  Ağustos 31, 2021 at 5:21 pm

  Tiktok keşfet online ?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar