İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

TikTok Videoları Instagram Durumda ‘Story’ Nasıl Paylaşılır?

TikTok videoları Instagram durumda nasıl paylaşılır? Son zamanların en popüler sosyal medya uygulamalarından bir tanesi olan TikTok kullanıcı sayısını her geçen gün arttırmaya devam ediyor. TikTok kısa video uygulamasında bir çok özellik kullanıcılar tarafından bilinmediği için kullanılamıyor.

TikTok uygulamasında çekmiş olduğunuz kısa videolar farklı sosyal medya platformlarında paylaşa bileceğinizi biliyor muydunuz? TikTok kullanıcılarının bir çoğu bu özelliği hiç kullanmıyor. TikTok, Instagram paylaşım bağlantısı nasıl yapılır?

Instagram Durumda TikTok Videosu Paylaşma

TikTok uygulamasında çekmiş olduğunuz kısa videoları Instagram’da durum sekmesinde paylaşmanız için bir seçenek bulunmaktadır. TikTok videolarını Instagram Story’de paylaşmak için video ekranı açık konumdayken sağ panelden paylaş seçeneğini tıklayın ve açılan ekranda Story seçeneğini seçin adımları takip ederek Instagram durumunuzda video paylaşımı yapabilirsiniz.

Instagram hesabınızı daha önce TikTok uygulamasına bağladıysanız 5 dakikanızı ayırarak Instagram – TikTok bağlantısı özelliğini kullanmaya başlayabilirsiniz. Instagram TikTok bağlantısı makalemizden iki uygulamanın nasıl bağlanacağını öğrenebilirsiniz. Instagram hesabınızı TikTok uygulamasına bağlayarak her iki platformdaki takipçi sayınızı arttırabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

TikTok videolarını Facebook, Instagram, WhatsApp, Twitter, Mail ve SMS yolu ile paylaşmak için yine aynı menüyü kullanabilirsiniz. Ek olarak TikTok videolarını GIF formatında paylaşmak için aynı menüden yararlanabilirsiniz. TikTok videolarını farklı platformlarda ve durumunuzda paylaşarak daha fazla takipçi elde edebilirsiniz.

Ayrıca TikTok uygulamasında çekmiş olduğunuz videoları diğer sosyal ağlarda paylaşmanız o sosyal ağlarda da size popülerlik katabilir.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Çözüm

Instagram’ın yeni eklentisi Twitter’ın rakibi Threads bugün itibari ile hayata geçti. İlk günden yoğun ilgi gören yeni sosyal medya uygulamasında herkes takipçi sayısını arttırmaya...

HABER

2021 yılı sosyal medya uygulamaları için önemli gelişmelerin yaşandığı bir yıl oldu. Instagram’da 2021 yılında yeni bir çok gelişme yaşandı. Artık bir fotoğraf paylaşım...

İnceleme

Hepimizin zaman zaman internet üzerinden para kazanma hayalleri olmuştur. Online yöntemlerle para kazanmak bazen göründüğü kadar kolay olmayabiliyor. Daha doğrusu hedeflediğimiz para miktarı kazanma...

Çözüm

Sosyal medya uygulamalarından gelir elde etmek isteyenlerin en çok merak ettiği konular hediyelerin kaç para ettiğidir. Tiktok’da en çok merak edilen “hediye puanı hesaplama,...