İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

TikTok Videoları Instagram Durumda ‘Story’ Nasıl Paylaşılır?

TikTok videoları Instagram durumda nasıl paylaşılır? Son zamanların en popüler sosyal medya uygulamalarından bir tanesi olan TikTok kullanıcı sayısını her geçen gün arttırmaya devam ediyor. TikTok kısa video uygulamasında bir çok özellik kullanıcılar tarafından bilinmediği için kullanılamıyor.

TikTok uygulamasında çekmiş olduğunuz kısa videolar farklı sosyal medya platformlarında paylaşa bileceğinizi biliyor muydunuz? TikTok kullanıcılarının bir çoğu bu özelliği hiç kullanmıyor. TikTok, Instagram paylaşım bağlantısı nasıl yapılır?

Instagram Durumda TikTok Videosu Paylaşma

TikTok uygulamasında çekmiş olduğunuz kısa videoları Instagram’da durum sekmesinde paylaşmanız için bir seçenek bulunmaktadır. TikTok videolarını Instagram Story’de paylaşmak için video ekranı açık konumdayken sağ panelden paylaş seçeneğini tıklayın ve açılan ekranda Story seçeneğini seçin adımları takip ederek Instagram durumunuzda video paylaşımı yapabilirsiniz.

Instagram hesabınızı daha önce TikTok uygulamasına bağladıysanız 5 dakikanızı ayırarak Instagram – TikTok bağlantısı özelliğini kullanmaya başlayabilirsiniz. Instagram TikTok bağlantısı makalemizden iki uygulamanın nasıl bağlanacağını öğrenebilirsiniz. Instagram hesabınızı TikTok uygulamasına bağlayarak her iki platformdaki takipçi sayınızı arttırabilirsiniz.

TikTok videolarını Facebook, Instagram, WhatsApp, Twitter, Mail ve SMS yolu ile paylaşmak için yine aynı menüyü kullanabilirsiniz. Ek olarak TikTok videolarını GIF formatında paylaşmak için aynı menüden yararlanabilirsiniz. TikTok videolarını farklı platformlarda ve durumunuzda paylaşarak daha fazla takipçi elde edebilirsiniz.

Ayrıca TikTok uygulamasında çekmiş olduğunuz videoları diğer sosyal ağlarda paylaşmanız o sosyal ağlarda da size popülerlik katabilir.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Çözüm

Sosyal medya uygulamalarından gelir elde etmek isteyenlerin en çok merak ettiği konular hediyelerin kaç para ettiğidir. Tiktok’da en çok merak edilen “hediye puanı hesaplama,...

HABER

2020 yılı sosyal medya uygulamaları için önemli gelişmelerin yaşandığı bir yıl oldu. Instagram’da 2020 yılında yeni bir çok gelişme yaşandı. Artık bir fotoğraf paylaşım...

Uygulama

Popüler kısa video paylaşım platformu TikTok yayıncıların ve takipçilerin ilgisini çekecek özellikleri platforma eklemeye devam ediyor. TikTok hediye gönderme seçeneği ile yayıncıları desteklemek için...

Çözüm

Kullanıcılar tarafından son zamanlarda en çok kullanılan video paylaşım uygulamaları arasında yer alan TikTok video uygulamalarının çoğunda olduğu gibi internet paketi düşmanı diyebiliriz. Tiktok...