İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

TikTok Videomu Kimler İzledi? Kimler Paylaştı?

TikTok videomu kimler izledi? TikTok videomu izleyen kişileri nasıl görürüm? TikTok video izlemelerini nasıl görürüm? 

Hızla artan kullanıcı sayısı ile dikkatleri üzerine toplayan TikTok uygulamasında en çok merak edilen konulardan bir tanesi de videonuzun kimler tarafından izlendiğidir. İnternette yaptığımız kısa bir araştırma sonucunda TikTok videolarını kimlerin izlediği gösterdiğini iddia eden bir kaç üçüncü parti yazılım bulunsa da sağlıklı çalışmadıkları için bu makalemizde sizlere sunma gereği duymuyoruz.

TikTok videoları kimler tarafından izleniyor? TikTok videoları sizin izin verdiğiniz herkes tarafından izlenebilir. Video paylaşımı öncesinde bu seçenek size sunuluyor. İsterseniz sadece arkadaşlarınız tarafından izlenebilecek şekilde video gizliliğini ayarlayabilirsiniz.

TikTok uygulaması gizliliğe azami ölçüde önem veriyor. Politikalarının başında veri güvenliği ve gizlilik geliyor durum böyle olunca videonuzu izleyen kullanıcıları deşifre edecek bir yenilik yapacaklarını açıkçası çok düşünmüyoruz. Videoların kimler tarafından izlendiği bir süre daha sır olarak kalacak gibi duruyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Bu konuda TikTok uygulamasına birçok geri bildirim yapılmış ancak uygulamanın yaratıcı şirketi “videonuzu izleyen herkesi sizlere göstermemiz bu işin sırrını kaybetmemiz demek oluyor, önemli olan yaratıcı videonuza olan ilgiyi rakamlarla görmeniz” açıklamasını yapmıştır.

Tiktok beğeni geçmişini görme makalemizden geçmiş beğenilerin nasıl incelendiğini öğrenebilirsiniz.

TikTok Videomu Kimler Paylaştı?

Tiktok’da videolarınızı kimin paylaştığını yada düet yaptığını öğrenmeniz için ilk olarak video izinlerinden paylaşıma izin verdiğinize emin olmanız gerekiyor. Bir çok kullanıcı Tiktok videolarını kimin paylaştığını göremediğini söylüyor anacak sonucunda paylaşıma kapalı olarak yayın yaptığını fark ediyor.

Paylaşıma açık olarak yayınladığını videoları kimin paylaştığını bildirimlerim kısmında görebilirsiniz. Bildirimlere uygulamayı kurarken izin vermediyseniz paylaşım bildirimleri size gelmiyor olabilir. Telefon ayarlarından Tiktok bildirimlerini açarak bildirimler geldiğinde anında haberdar olabilirsiniz.

Tiktok videolarınızın kalitesini arttırarak daha fazla izleme ve paylaşım rakamlarına ulaşabilirsiniz. Tiktok video kalitesi arttırma yazımızı inceleyerek daha kaliteli videolar çekebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

6 Yorum

6 Comments

 1. Meltem

  Ağustos 14, 2018 at 10:24 am

  Bir süredir TikTok Musically kullanıyorum. Paylaştığım videolar ana sayfada çıkmıyor sanırım videolarım hiç izlenmiyor. Bunu nasıl öğrenebilirim videolarımı ön plana çıkarmak için bir yöntem var mıdır?

  • Napcan

   Mayıs 27, 2019 at 6:00 pm

   Etiket kullanarak

 2. Melih

  Eylül 10, 2018 at 10:54 pm

  Video çekiyoruz beğeni geliyor vs. sonra acaba kimler izledi merak bizi öldürecek 🙂

 3. Emrullah Bayraktar

  Ekim 28, 2018 at 9:05 pm

  Tiktok ta yorumlar nasıl görebilirim

 4. Nur

  Ocak 7, 2019 at 7:04 pm

  Bize beğeni yapanları nasıl nerden görebiliriz

 5. Damla

  Eylül 14, 2019 at 3:04 pm

  Peki tiktokta birinin videosunu indirip watsapta paylaşırsak videosunu indirdiğimiz kişi kim olduğumuzu görür mü

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar