İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Tiktok Yat Ne Kadar? Yat Kaç TL Ediyor?

Tiktok canlı yayınlarda hediye sistemini hayata geçirdikten sonra yayıncılar ciddi gelir elde etmeye başladılar. Yat uygulamada en çok hediye istenen emojilerden bir tanesidir. Tiktok yat ne kadar ediyor? Tiktok’ta yat kaç tl ediyor?

Canlı yayında alınan hediyelere göre yayıncıları anlık olarak sıralayan Tiktok yayıncıların daha fazla gelir elde etmesini amaçlıyor. Durum böyle olunca canlı yayın açan kullanıcılar üst sıralara çıkmak ve daha fazla gelir elde etmek için takipçilerinden hediye isteye başladılar.

Canlı yayınlarda sürekli Yat hediye istenmesi sonrası takipçiler yayıncıya sürekli “Tiktok’ta yat ne kadar ediyor?” sorusu yöneltiliyor. Yayıncılar genelde emoji fiyatlarını ve gelirlerini açıklamazlar bizde bu yazı dizimizde emoji fiyatlarını gün yüzüne çıkartıyoruz.

TikTok’ta Yat Nasıl Hediye Edilir?

Tiktok’ta yat hediye etmek için öncelikle tiktok cüzdan bölümünden yeterli miktarda jeton satın almanız gerekmektedir.

Tiktok yat emojisi gönderme:

  • Bir canlı yayına katılın.
  • Yayıncıyı takip et butonuna tıklayın.
  • Alt kısımdan hediye simgesine tıklayın.
  • Karşınıza tüm hediyeler bölümü açılacaktır.
  • Yat emojisine dokunun.

Hesabınızda uygun miktarda jeton var ise yayıncıya Yat hediyeniz gidecek ve ekranda sizin hediye ettiğiniz görünecektir.

Tiktok Yat Ne Kadar?

Uygulama içerisinde en çok hediye istenilen ancak en nadir hediye edilen emoji Yat’tır. Durum böyle olunca yat fiyatları takipçiler tarafından çok merak ediliyor.

Tiktok’da yat fiyatı olarak kullanıcı hesabından 7499 jeton çekiliyor. Canlı yayında Yat emojisi hediye alan yayıncıya ise 350TL değerinde jeton yatırılıyor.

Tiktok yat kaç para bırakıyor?

Yat emojisi satın alan kişiye 850TL’ye denk geliyor. Yayıncı yat hediyesinden 350TL kazanıyor.

Tiktok hediye fiyatları makalemizden diğer emoji fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Tiktok para yağmuru ne kadar?

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Çözüm

Tiktok’ta canlı yayın açarak para kazanmaya başlayan kullanıcıların sayısı her geçen gün artmaya başlıyor. Özellikle uygulamaya ilk günlerde çekimser kalan ünlüler canlı yayın özelliği...

Çözüm

Tiktok’ta gözlük hediyesi sıkça yayıncılara gönderilen emojilerden bir tanesidir. Bir yayıncıya gözlük hediye ettiğinizde ekrana bir gözlük çıkar ve yayıncının gözüne animasyonla kısa süreliğine...

Çözüm

Tiktok gül, canlı yayın açan kullanıcılara en çok bağış yapılan emojidir. Tiktok’ta takipçiler fiyatı ucuz olduğu için yayıncıları azda olsa desteklemek için gül hediye...

Çözüm

Tiktok’ta fenomenlerin yeni gelir kaynağı hediyeler hakkında merak edilenleri cevapladığımız bir yazı dizisine başladık. Tiktok’ta fenomenlerin en çok istediği hediyelerin başında para yağmuru gelmektedir....