İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Tiktok Yat Ne Kadar? Yat Kaç TL Ediyor? Yat Fiyatı Ne Kadar

Tiktok canlı yayınlarda hediye sistemini hayata geçirdikten sonra yayıncılar ciddi gelir elde etmeye başladılar. Yat uygulamada en çok hediye istenen emojilerden bir tanesidir. Tiktok yat ne kadar ediyor? Tiktok’ta yat kaç tl ediyor?

Canlı yayında alınan hediyelere göre yayıncıları anlık olarak sıralayan Tiktok yayıncıların daha fazla gelir elde etmesini amaçlıyor. Durum böyle olunca canlı yayın açan kullanıcılar üst sıralara çıkmak ve daha fazla gelir elde etmek için takipçilerinden hediye isteye başladılar.

Canlı yayınlarda sürekli Yat hediye istenmesi sonrası takipçiler yayıncıya sürekli “Tiktok’ta yat ne kadar ediyor?” sorusu yöneltiliyor. Yayıncılar genelde emoji fiyatlarını ve gelirlerini açıklamazlar bizde bu yazı dizimizde emoji fiyatlarını gün yüzüne çıkartıyoruz.

TikTok’ta Yat Nasıl Hediye Edilir?

Tiktok’ta yat hediye etmek için öncelikle tiktok cüzdan bölümünden yeterli miktarda jeton satın almanız gerekmektedir.

Tiktok yat emojisi gönderme:

Advertisement. Scroll to continue reading.
  • Bir canlı yayına katılın.
  • Yayıncıyı takip et butonuna tıklayın.
  • Alt kısımdan hediye simgesine tıklayın.
  • Karşınıza tüm hediyeler bölümü açılacaktır.
  • Yat emojisine dokunun.

Hesabınızda uygun miktarda jeton var ise yayıncıya Yat hediyeniz gidecek ve ekranda sizin hediye ettiğiniz görünecektir.

Tiktok Yat Ne Kadar?

Uygulama içerisinde en çok hediye istenilen ancak en nadir hediye edilen emoji Yat’tır. Durum böyle olunca yat fiyatları takipçiler tarafından çok merak ediliyor.

Tiktok’da yat fiyatı olarak kullanıcı hesabından 7499 jeton çekiliyor. Canlı yayında Yat emojisi hediye alan yayıncıya ise 350TL değerinde jeton yatırılıyor.

Tiktok yat kaç para bırakıyor?

Yat emojisi satın alan kişiye 850TL’ye denk geliyor. Yayıncı yat hediyesinden 350TL kazanıyor.

Tiktok hediye fiyatları makalemizden diğer emoji fiyatlarını ve maliyetlerini öğrenebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Çözüm

Sosyal medya uygulamalarından gelir elde etmek isteyenlerin en çok merak ettiği konular hediyelerin kaç para ettiğidir. Tiktok’da en çok merak edilen “hediye puanı hesaplama,...

Uygulama

Popüler kısa video paylaşım platformu TikTok yayıncıların ve takipçilerin ilgisini çekecek özellikleri platforma eklemeye devam ediyor. TikTok hediye gönderme seçeneği ile yayıncıları desteklemek için...

Çözüm

Kullanıcılar tarafından son zamanlarda en çok kullanılan video paylaşım uygulamaları arasında yer alan TikTok video uygulamalarının çoğunda olduğu gibi internet paketi düşmanı diyebiliriz. Tiktok...

Çözüm

Tiktok uygulamasında yakın zamanda hayata geçirilen canlı yayın bağış sistemi ile fenomenler düzenli olarak yayın açmaya başladırlar. Uygulamanın canlı yayın özelliği takipçilerinde oldukça fazla...