İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

TikTok Yüz Değiştirme Efektleri Nasıl Kullanılır?

Popüler kısa video paylaşım uygulaması TikTok yeni yüz değiştirme efektleri ile kullanıcıların ilgisini çekmeyi başardı. Platforma yeni eklenen yüz değiştirme efektleri arasında makyajlı görünüm, yüz büyütme, sakal ekleme ve yeni yıl efektleri gibi bir çok efekt bulunuyor. TikTok yüz değiştirme efektleri videolara nasıl eklenir?

Video paylaşım platformlarında genellikle kullanıcıların ilgisini çeken videoların ortak özellikleri arasında efekt kullanımı gelmektedir. Videolarda doğru yer ve zamanda kullanılan efektler ilgiyi büyük oranda arttırmaktadır. TikTok takipçi arttırma konusunda efekt kullanımı oldukça etkilidir. TikTok videolarında yüz efektlerini kullanarak daha ilgi çekici video içerikleri oluşturabilirsiniz.

TikTok videolarına makyaj efekti, yüz büyütme efekti, konfeti efekti ve diğer bir çok yeni efekt ekleme özelliği geldi. Bu yeni efektleri videoları çekmeden önce ayarlamanız gerekiyor. Video çekimi sonrasında videolara efekt eklenmemektedir. Popüler, Yeni, Güzellik, Komik efektler tiktok videolarına nasıl eklenir?

TikTok Yüz Değiştirme Efektleri Nasıl Kullanılır?

  • Video çekim ekleme ekranını açın
  • Sol alt köşeden Efektler seneğine tıklayın
  • Popüler, Yeni, Güzellik, Komik efektlerden herhangi birini seçin

Efekt seçimi sonrasında videonuzu çekmeye başlayabilirsiniz. TikTok platformunda en çok kullanılan efektler popüler kısmında bulunmaktadır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar