İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

TikTok Yüz Değiştirme Efektleri Nasıl Kullanılır?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Popüler kısa video paylaşım uygulaması TikTok yeni yüz değiştirme efektleri ile kullanıcıların ilgisini çekmeyi başardı. Platforma yeni eklenen yüz değiştirme efektleri arasında makyajlı görünüm, yüz büyütme, sakal ekleme ve yeni yıl efektleri gibi bir çok efekt bulunuyor. TikTok yüz değiştirme efektleri videolara nasıl eklenir?

Video paylaşım platformlarında genellikle kullanıcıların ilgisini çeken videoların ortak özellikleri arasında efekt kullanımı gelmektedir. Videolarda doğru yer ve zamanda kullanılan efektler ilgiyi büyük oranda arttırmaktadır. TikTok takipçi arttırma konusunda efekt kullanımı oldukça etkilidir. TikTok videolarında yüz efektlerini kullanarak daha ilgi çekici video içerikleri oluşturabilirsiniz.

TikTok videolarına makyaj efekti, yüz büyütme efekti, konfeti efekti ve diğer bir çok yeni efekt ekleme özelliği geldi. Bu yeni efektleri videoları çekmeden önce ayarlamanız gerekiyor. Video çekimi sonrasında videolara efekt eklenmemektedir. Popüler, Yeni, Güzellik, Komik efektler tiktok videolarına nasıl eklenir?

TikTok Yüz Değiştirme Efektleri Nasıl Kullanılır?

  • Video çekim ekleme ekranını açın
  • Sol alt köşeden Efektler seneğine tıklayın
  • Popüler, Yeni, Güzellik, Komik efektlerden herhangi birini seçin

Efekt seçimi sonrasında videonuzu çekmeye başlayabilirsiniz. TikTok platformunda en çok kullanılan efektler popüler kısmında bulunmaktadır.

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar