İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

HABER

TikTok Zamanı Durdur | Yeni Akım

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

TikTok Zamanı durdur özelliği nasıl kullanılıyor? TikTok zamanı durdurup video nasıl çekilir? TikTok videolarında zamanı durdurma videoları nasıl çekiliyor? Tiktok platformunda daha önce Youtube’da popülerleşen zamanı durdurma akımı yaygınlaşmaya başladı.

TikTok Zamanı Durdur akımı aslında yeni değil geçtiğimiz yıl Youtube üzerinde bir çok paylaşım yapıldı. Arkadaşların kendi aralarında toplanıp bulundukları yerde sabit kalarak çektikleri videolar çok eğlenceli görüntüler oluşturabiliyor.

TikTok uygulamasında gündelik hayatta, iş ortamında yada açık bir alanda çevredeki herkesin spontane olarak birden sabit durması ve müzik eşliğinde 15 saniye video kaydı çok eğlenceli görüntüler oluşturuyor.

TikTok zamanı durdur akımı bu günlerde oldukça meşhur sizde arkadaşlarınızı toplayıp hemen bir video çekerek popüler akıma katılabilirsiniz.

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

1 Comment

1 Comment

  1. Rituraj Rahang

    Ekim 5, 2018 at 5:49 pm

    Nice

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar