İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

TikTok’da İndirme özelliği kapatılan videolar nasıl kaydedilir!

TikTok kısa video paylaşım uygulamasında videoları galeriye kaydetmek normalde oldukça basittir. İndirmek istediğiniz video üzerinde paylaş butonuna tıklayarak videoyu kaydet seçeneği ile videoları indirebilirsiniz. Ancak video paylaşımını yapan kullanıcı TikTok videosunu başkalarının indirmesini istemiyorsa kaydetme işlemine kapalı olarak video paylaşımında bulunabiliyor. İndirmeye kapalı TikTok videoları galeriye nasıl indirilir? İndirilmeyen Tiktok videolarını telefonunuza kaydetmek için aşağıdaki adımları uygulayınız.

TikTok’da İndirme Özelliği Kapatılan Videolar Nasıl Kaydedilir!

Video kaydetme özelliği pasif olan videoları telefonunuza kaydetmek için basit bir yöntem izlemeniz yeterli olacaktır. TikTok videolarını erişim izni olmadan indirmek için ek bir uygulama kullanmanıza gerek yok!

Öncelikle indirmek istediğiniz TikTok videosunu açın ve daha sonra aşağıdaki adımları uygulayın.

→ İndirmek istediğiniz video üzerinde paylaş seçeneğine tıklayın

Advertisement. Scroll to continue reading.

Normalde en başta Videoyu Kaydet seçeneği çıkıyor ancak indirmeye katıldığı için seçeneklerde olmayacaktır. Yapmanız gereken videoyu mail ile paylaşma seçeneğine tıklamaktır. Telefonunuzda kurulu olan mail hesabı açılmadan önce video telefonunuza otomatik olarak indirilecektir. Bu sayede indirme özelliği kapatılan tiktok videolarını rahatlıkla telefonunuza indirebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar