İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Uygulama

Tokkingheads Nedir? Nasıl Kullanılır?

Son zamanlarda adından sıkça bahseden Tokkingheads, çoğu akıllı telefon kullanıcısının kullanmayı tercih edebileceği bir uygulamadır. Ancak uygulamayı ilk defa duyanlar ve henüz herhangi bir bilgi sahibi olmayanlar Tokkingheads nedir? Nasıl kullanılır? Sorularını sıklıkla sormaktadır. Peki Tokkingheads nedir?

Tokkingheads, fotoğraflar üzerinde edit yapmak için kullanılan bir uygulamadır. Uygulama içerisinde ücretsiz olarak yapılabilecek işlemler olsa da paralı işlemler çok daha kaliteli ve fazladır. Fotoğraf editlemek, fotoğrafları kaliteli hale getirmek, fotoğraflar ile gündemdeki caps, meme, esprili olaylara ayak uydurmak, animojiler kullanmak, diyalog oluşturmak ve animasyon tarzı şeyler yapmak için kullanılır. Kısacası bir fotoğraf ya da videoyu daha eğlenceli ve kaliteli hale getirir. Peki Tokkingheads nasıl kullanılır?

Tokkingheads, kolay kullanımlı ara yüzü bulunan bir uygulamadır. Uygulamanın ana sayfasında yapılabilecek işlemler yer alır. Bu işlemlerden ücretsiz olanlar üye olmadan kullanılabilir. Üye olarak kullanılanlar ise üzerinde premium işareti bulundurur. Bu işlemlere girdikten sonra gerekli düzenlemeler kimi zaman otomatik kimi zaman ise manuel olarak yapılabilir. Kısacası uygulamayı indirdikten sonra kullanımı da zaten doğrudan öğrenilir. Yalnız paralı işlemleri yapmak için para ödemeyi istemeyenler de mevcuttur. Bu durumda apk arayışı içerisine girilir. Peki Tokkingheads apk bulmak mümkün müdür?

Tokkingheads Apk

Pek çok apk sitesi uygulamaların apk versiyonunu, yani parasız premium versiyonu barındırır. Bu nedenle bu tarz güvenilir sitelerden Tokkingheads uygulamasının apk versiyonunu bulmak da mümkündür. Bazı siteler apk uygulamaları düzenlerken telefona virüs bulaştırabileceğinden bu durumda güvenilir bir site aranmalıdır. Tokkingheads IOS’da daha yaygın bir uygulamadır ve Android için uygulama indirme programı olan Play Store’da bulunmaz. Ancak bu durumun da çözümü mevcuttur.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Tokkingheads Android

Tokkingheads’in bazı apk versiyonları android işletim sistemli cihazlara da uyarlanmış halde oluşur. Bu nedenle Tokkingheads android işletim sistemi olan cihazlarda da kullanılabilir. Eğer apk kullanmak istenmiyorsa da yalnızca android versiyonuna çeviren siteler tercih edilerek doğrudan android ancak apk olmayan sürümü kullanılabilir. Uygulama cihazlara indirildikten sonra fotoğraflar ve videolar harika bir şekilde, diğer fotoğraf ve video düzenlemelerine göre daha farklı şekillerde düzenlenebilir.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Çözüm

Birine Twitter bağlantısı göndermek zorunda kalmadan, videoyu paylaşabilmeniz için Twitter’dan video kaydetmenin mümkün olup olmadığı bu yazımızda açıklıyoruz. Twitter video indir yada kaydet seçeneğini...

Çözüm

Türkiye’nin en çok kullanılan ücretsiz online alışveriş sitelerinden bir tanesi Sahibinden.com’dur. Uygulamanın oldukça gelişmiş olması bazı kullanıcılara karmaşık geldiğinden ayarların yapılandırılması noktasında sorunlar yaşayan...

Uygulama

Sosyal medya kullanıcıların büyük bir çoğunluğu içeriklerin kişiselleştirilememesinden şikayetçidir. Touchapp, kullanıcılarına kişiselleştirilmiş bir deneyimin anahtarını sunuyor. Aralık ayında kullanıma sunulan uygulama her geçen gün...

İnceleme

Arada sırada pazarı ele geçiren bir işlemci gelir. Bu işlemciler, doğru anakart türüne eklendiğinde, raflardan erimesini sağlayan doğru fiyat, performans ve uyumluluk kombinasyonu sağlandığında harika...