İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

TOMS Coin Nedir? | TomTom Coin Projesi ve TOMS Yorum

TOMTOM Coins(TOMS) projesi, bir ekosistem olarak Kore kahve franchise markası TOM N TOMS’u kullanan bir blok zinciri ve faydalı token projesidir.

TOMS projesi, TOM N TOMS markasının daha geniş bir alana ve kanala yayılarak sadece bir kafe değil, bir yaşam tarzı haline gelmesiyle günlük hayatımıza daha da yakınlaşan blockchain ve kripto para teknolojileri ile çeşitli sinerjiler yaratmak amacıyla başlatıldı.

TOM N TOMS markasında bulunan bir ekosistem olan TomTom Coin adlı bir yardımcı program tokenini birleştirerek ekosistemi genişletmek ve ödeme yöntemlerinde ve müşteri ödüllerinde kolaylık, çeşitlilik ve şeffaflık sağlamak istiyorlar.

Ayrıca, TOM N TOMS’un iş platformuna blok zinciri çözümleri getirerek sistemin güvenliğini ve istikrarını sağlamayı ve veri dağıtılmış işleme ve analiz işlevini kullanarak TOM N TOMS bayilerinin ve yöneticilerinin ve çalışanlarının verimliliğini ve müşterilerin rahatlığını artırmayı hedefliyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

MyTOM Uygulaması Nedir?

Halihazırda MyTOM, mobil ön ödemeli kartınızı çeşitli şarj yöntemleriyle şarj etmenizi ve ardından mobil sipariş vermenizi sağlayan bir sisteme sahiptir.
TOMS jetonlarının değeri istikrar kazanırsa ve mevcut ekosistem katılımcıları ve müşteriler yeni sisteme uyum sağlarsa, ön ödemeli kartlar yerine TOMS jetonlarını satın almak ve bunları hemen ödemek için daha basitleştirilmiş bir sistem kurulacaktır.

MyTOM, uygun mağaza kullanımı, çeşitli bilgiler ve üyelik avantajları sağlayan TOM N TOMS’a özel bir uygulamadır.

TOMS Coin Nedir?

TOMS jetonları, MyTOM uygulamasındaki satın alımlar için doğrudan bir ödeme yöntemi olarak kullanılabilir ve uygulama kapsamı giderek genişleyecektir. TOMS uygulamasının, TOM N TOMS ekosisteminde kullanılabilecek entegre bir cüzdan platformu olması bekleniyor.

Ayrıca TOMS sadece TOM N TOMS için değil daha geniş yelpazede kullanım için tasarlandığından gelecekte farklı uygulamalarda kullanılabilir.

TOMS Coin Bilgileri

TOMS Coin Nasıl Alınır?

TOMS ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, LBank ve MEXC’dir. İşlem çiftleri, TOMS ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla TOMS coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...