İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

TOMS Coin Nedir? | TomTom Coin Projesi ve TOMS Yorum

TOMTOM Coins(TOMS) projesi, bir ekosistem olarak Kore kahve franchise markası TOM N TOMS’u kullanan bir blok zinciri ve faydalı token projesidir.

TOMS projesi, TOM N TOMS markasının daha geniş bir alana ve kanala yayılarak sadece bir kafe değil, bir yaşam tarzı haline gelmesiyle günlük hayatımıza daha da yakınlaşan blockchain ve kripto para teknolojileri ile çeşitli sinerjiler yaratmak amacıyla başlatıldı.

TOM N TOMS markasında bulunan bir ekosistem olan TomTom Coin adlı bir yardımcı program tokenini birleştirerek ekosistemi genişletmek ve ödeme yöntemlerinde ve müşteri ödüllerinde kolaylık, çeşitlilik ve şeffaflık sağlamak istiyorlar.

Ayrıca, TOM N TOMS’un iş platformuna blok zinciri çözümleri getirerek sistemin güvenliğini ve istikrarını sağlamayı ve veri dağıtılmış işleme ve analiz işlevini kullanarak TOM N TOMS bayilerinin ve yöneticilerinin ve çalışanlarının verimliliğini ve müşterilerin rahatlığını artırmayı hedefliyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

MyTOM Uygulaması Nedir?

Halihazırda MyTOM, mobil ön ödemeli kartınızı çeşitli şarj yöntemleriyle şarj etmenizi ve ardından mobil sipariş vermenizi sağlayan bir sisteme sahiptir.
TOMS jetonlarının değeri istikrar kazanırsa ve mevcut ekosistem katılımcıları ve müşteriler yeni sisteme uyum sağlarsa, ön ödemeli kartlar yerine TOMS jetonlarını satın almak ve bunları hemen ödemek için daha basitleştirilmiş bir sistem kurulacaktır.

MyTOM, uygun mağaza kullanımı, çeşitli bilgiler ve üyelik avantajları sağlayan TOM N TOMS’a özel bir uygulamadır.

TOMS Coin Nedir?

TOMS jetonları, MyTOM uygulamasındaki satın alımlar için doğrudan bir ödeme yöntemi olarak kullanılabilir ve uygulama kapsamı giderek genişleyecektir. TOMS uygulamasının, TOM N TOMS ekosisteminde kullanılabilecek entegre bir cüzdan platformu olması bekleniyor.

Ayrıca TOMS sadece TOM N TOMS için değil daha geniş yelpazede kullanım için tasarlandığından gelecekte farklı uygulamalarda kullanılabilir.

TOMS Coin Bilgileri

TOMS Coin Nasıl Alınır?

TOMS ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, LBank ve MEXC’dir. İşlem çiftleri, TOMS ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla TOMS coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...