İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Uygulama

TouchApp Nedir? | Nasıl Kullanılır? | Değerli Sosyal Ağ

Sosyal medya kullanıcıların büyük bir çoğunluğu içeriklerin kişiselleştirilememesinden şikayetçidir. Touchapp, kullanıcılarına kişiselleştirilmiş bir deneyimin anahtarını sunuyor. Aralık ayında kullanıma sunulan uygulama her geçen gün sosyal ağlar arasında kendine yer edinmeye devam ediyor.

Kişiselleştirilebilir sosyal medya uygulaması Touchapp’i tasarlayan Touch Social’ın Kurucusu ve CEO’su İslam Faisal ise konuya dair düşüncelerini şu sözlerle aktardı:

“Büyüyen sosyal medya havuzunda kullanıcılar aradıkları içeriklere artık daha kolay ulaşabilmek istiyor. Biz de bu ihtiyaçları esas alarak tasarladığımız Touchapp ile kullanıcı deneyimini kişiye özel hale getiriyoruz. Bu sayede kullanıcılara hem özgür hem de benzersiz bir etkileşim ağı sunuyoruz.” 

Touchapp’in içerik değerlendirme özelliğinin kullanıcılara yönetici kimliği kazandıracağını aktaran İslam Faisal, “Uygulamamızdaki içeriklere, sadece kullanıcıların beğenileri yön veriyor. Yapılan paylaşımlar da kullanıcıların verdikleri notlara göre görünürlük kazanıyor. Ayrıca kullanıcılar ilgi alanlarını kapsayan sorulara platformumuz aracılığıyla cevap bularak fikirlerini ve yeteneklerini paylaşabiliyor. Bu sayede global bir havuzda kendi dünyalarını oluşturuyorlar” diyerek değişen kullanıcı talepleri değerlendirdi.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Araştırmalar, dijital platformlardan yüz yüze iletişime kadar kullanıcıların kişiselleştirmeyi etkileşim için standart bir işlev olarak gördüğünü gösteriyor. Nitekim gerek şirketlerin gerekse sosyal medya platformlarının da yeni kullanıcı alışkanlıklarını önceliklendirerek ilerlemesi, hem kullanıcılarıyla iletişimlerini güçlendirecek hem de birçok hususta avantaj elde etmelerini sağlayacaktır.

TouchApp Kullanımı

Topluluğunuza içerik oluşturucular eklemek için bir profil oluşturun, kendi videolarınızı yapın, sorular sorun, fikirlerinizi paylaşın. Dünyaya yeteneğinizi gösterin!

  • Toplumunuzu en çok paylaştığınız insanlar etrafında inşa edin.
  • İlgi alanlarınızı seçerek video akışınızı kişiselleştirin.
  • İçerik oluşturucuların oluşturduğu en iyi içerikleri keşfedin.
  • Yeteneğinizi paylaşın ve yaratıcılığınızı yayarak başkalarına ilham verin.
  • Topluluğa herhangi bir şey hakında sorular sorun.
  • Entellektüel tartışmalara katılın, fikirlerinizle toplumunuzu geliştirmeye yardımcı olun.

TouchApp uygulamasını App Store yada Google Play Store üzerinden indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Çözüm

Birine Twitter bağlantısı göndermek zorunda kalmadan, videoyu paylaşabilmeniz için Twitter’dan video kaydetmenin mümkün olup olmadığı bu yazımızda açıklıyoruz. Twitter video indir yada kaydet seçeneğini...

Çözüm

Türkiye’nin en çok kullanılan ücretsiz online alışveriş sitelerinden bir tanesi Sahibinden.com’dur. Uygulamanın oldukça gelişmiş olması bazı kullanıcılara karmaşık geldiğinden ayarların yapılandırılması noktasında sorunlar yaşayan...

İnceleme

İnsanlık yavaş yavaş dijital çağa geçiyor; insanlar pandemi nedeniyle sanal alanda daha fazla vakit geçirmeye başladılar. Metaverse, kimsenin görmezden gelmemesi gereken bir gelecek olarak...

Çözüm

Backlink, bir web sitesinden farklı bir web sitesine trafik yönlendirmek üzere sayfa içeriğinde URL, metin ve görsel ögelerin kullanılmasıyla oluşturulan köprü bağlantıları ifade eder....