İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

TRACE Coin Nedir? Trace Network Labs Nedir?

Trace Network Labs, NFT’ler ve Dijital Moda tarafından desteklenen Metaverse’te gerçek görünümlü dijital avatarlar ve yaşam tarzı sağlıyor. Trace Network Lab’ın vizyonu, yaşam tarzı markalarının birden fazla zincir ve Metaverse‘ler arasında hareket etmesi için gerçek görünümlü dijital avatarlarımız için yapılmış yeni bir Sınırlı Üretim yaşam tarzı ve moda ürünleri setini piyasaya sürmesi için fiili bir ağ geçidi olmaktır.

Trace Network Labs Ürünleri

Trace Network Labs, herhangi bir çok zincirli meta veri deposu için yaşam tarzını etkinleştirmek için eksiksiz bir merkezi olmayan protokol olarak tanımlanıyor.

METAVERSE İÇİN AVATARLAR

Çeşitli metaverselerde çalışmak, oynamak ve sosyalleşmek için kişiselleştirilmiş avatarınızı oluşturun. Arkadaşınızın avatarı, farklı meta veri kaynaklarına girmenize ve etkileşime girmenize izin vermek için çapraz zincir hareketine izin veren standartlarla yapılmıştır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

YAŞAM TARZI NFT PAZAR YERİ

BLING Marketplace’te Yaşam Tarzı Ürün NFT’lerini satın alın ve satın. Çeşitli metaverselerde Buddy avatarınıza takabileceğiniz en iyi dijital yaşam tarzı ürünlerini, aksesuarları dijital gardırobunuza ekleyin.

Markaların NFT’ler oluşturması için SDK

NDK, markaların çeşitli web2.0 web3.0 platformları ile ürün ayrıntılarını değiş tokuş etmek için kullanılabilecek yeni benzersiz dijital ürünler kategorisi oluşturmasını sağlar.

Metaverse ve Defi için İşletim Sistemi

Advertisement. Scroll to continue reading.

Trace Network Labs, markaların çekirdek işletim sistemine bağlı SDK paketlerini kullanarak Web 3.0 ürünlerini ve hizmetlerini keşfetmelerini sağlıyor.

TRACE Coin Nedir?

TRACE token, Trace Network Labs ekosistemine ait temel belirteçtir. Ethereum ağında başlatılmıştır ve maksimum arz miktarı 100.000.000 jeton ile sınırlandırılmıştır.

TRACE Coin Nasıl Alınır?

TRACE Token satın almak için Gate.io borsasına komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...