İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

TRACE Coin Nedir? Trace Network Labs Nedir?

Trace Network Labs, NFT’ler ve Dijital Moda tarafından desteklenen Metaverse’te gerçek görünümlü dijital avatarlar ve yaşam tarzı sağlıyor. Trace Network Lab’ın vizyonu, yaşam tarzı markalarının birden fazla zincir ve Metaverse‘ler arasında hareket etmesi için gerçek görünümlü dijital avatarlarımız için yapılmış yeni bir Sınırlı Üretim yaşam tarzı ve moda ürünleri setini piyasaya sürmesi için fiili bir ağ geçidi olmaktır.

Trace Network Labs Ürünleri

Trace Network Labs, herhangi bir çok zincirli meta veri deposu için yaşam tarzını etkinleştirmek için eksiksiz bir merkezi olmayan protokol olarak tanımlanıyor.

METAVERSE İÇİN AVATARLAR

Çeşitli metaverselerde çalışmak, oynamak ve sosyalleşmek için kişiselleştirilmiş avatarınızı oluşturun. Arkadaşınızın avatarı, farklı meta veri kaynaklarına girmenize ve etkileşime girmenize izin vermek için çapraz zincir hareketine izin veren standartlarla yapılmıştır.

YAŞAM TARZI NFT PAZAR YERİ

BLING Marketplace’te Yaşam Tarzı Ürün NFT’lerini satın alın ve satın. Çeşitli metaverselerde Buddy avatarınıza takabileceğiniz en iyi dijital yaşam tarzı ürünlerini, aksesuarları dijital gardırobunuza ekleyin.

Markaların NFT’ler oluşturması için SDK

NDK, markaların çeşitli web2.0 web3.0 platformları ile ürün ayrıntılarını değiş tokuş etmek için kullanılabilecek yeni benzersiz dijital ürünler kategorisi oluşturmasını sağlar.

Metaverse ve Defi için İşletim Sistemi

Trace Network Labs, markaların çekirdek işletim sistemine bağlı SDK paketlerini kullanarak Web 3.0 ürünlerini ve hizmetlerini keşfetmelerini sağlıyor.

TRACE Coin Nedir?

TRACE token, Trace Network Labs ekosistemine ait temel belirteçtir. Ethereum ağında başlatılmıştır ve maksimum arz miktarı 100.000.000 jeton ile sınırlandırılmıştır.

TRACE Coin Nasıl Alınır?

TRACE Token satın almak için Gate.io borsasına komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Xoil Wars, öğrenmesi on dakika ve ustalaşması ömür boyu süren dijital bir tahsil edilebilir kart oyunudur. Oyuncular ana üslerinde savaşan robotlardan oluşan sert takımlar kurabilir,...

Kripto Para

Sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik endüstrileri son birkaç yılda muazzam bir şekilde büyüdü. Ancak, ana akım haline gelmeden önce çözülmesi gereken birçok sorun var. Bu sorunların...

Kripto Para

Kripto para birimi ve blok zinciri tabanlı platformların ortaya çıkmasıyla birlikte, küresel finansal manzara, günlük çığır açan yeniliklerle benzeri görülmemiş bir oranda değişim yaşıyor. Sonuç...

Kripto Para

Lootex misyonu, dijital yaratıcıların çalışmalarını korumalarına yardımcı olarak ve blok zinciri tarafından desteklenen bir ticaret platformu sağlayarak insanların sanal varlıklarını gerçeğe dönüştürmektir. Lootex, dijital yaratımın...