İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

TRACE Coin Nedir? Trace Network Labs Nedir?

Trace Network Labs, NFT’ler ve Dijital Moda tarafından desteklenen Metaverse’te gerçek görünümlü dijital avatarlar ve yaşam tarzı sağlıyor. Trace Network Lab’ın vizyonu, yaşam tarzı markalarının birden fazla zincir ve Metaverse‘ler arasında hareket etmesi için gerçek görünümlü dijital avatarlarımız için yapılmış yeni bir Sınırlı Üretim yaşam tarzı ve moda ürünleri setini piyasaya sürmesi için fiili bir ağ geçidi olmaktır.

Trace Network Labs Ürünleri

Trace Network Labs, herhangi bir çok zincirli meta veri deposu için yaşam tarzını etkinleştirmek için eksiksiz bir merkezi olmayan protokol olarak tanımlanıyor.

METAVERSE İÇİN AVATARLAR

Çeşitli metaverselerde çalışmak, oynamak ve sosyalleşmek için kişiselleştirilmiş avatarınızı oluşturun. Arkadaşınızın avatarı, farklı meta veri kaynaklarına girmenize ve etkileşime girmenize izin vermek için çapraz zincir hareketine izin veren standartlarla yapılmıştır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

YAŞAM TARZI NFT PAZAR YERİ

BLING Marketplace’te Yaşam Tarzı Ürün NFT’lerini satın alın ve satın. Çeşitli metaverselerde Buddy avatarınıza takabileceğiniz en iyi dijital yaşam tarzı ürünlerini, aksesuarları dijital gardırobunuza ekleyin.

Markaların NFT’ler oluşturması için SDK

NDK, markaların çeşitli web2.0 web3.0 platformları ile ürün ayrıntılarını değiş tokuş etmek için kullanılabilecek yeni benzersiz dijital ürünler kategorisi oluşturmasını sağlar.

Metaverse ve Defi için İşletim Sistemi

Advertisement. Scroll to continue reading.

Trace Network Labs, markaların çekirdek işletim sistemine bağlı SDK paketlerini kullanarak Web 3.0 ürünlerini ve hizmetlerini keşfetmelerini sağlıyor.

TRACE Coin Nedir?

TRACE token, Trace Network Labs ekosistemine ait temel belirteçtir. Ethereum ağında başlatılmıştır ve maksimum arz miktarı 100.000.000 jeton ile sınırlandırılmıştır.

TRACE Coin Nasıl Alınır?

TRACE Token satın almak için Gate.io borsasına komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...