İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

TRCL Coin Nedir? | Treecle Nedir? | TRCL Coin Hakkında Bilgiler

Treecle, kullanılmış araba satışı ve kiralama dahil olmak üzere çeşitli araç hizmetleri sağlayan ve blockchain teknolojisi aracılığıyla kullanışlı ve şeffaf elektrikli araç ve takılabilir hibrit elektrikli araç ile ilgili hizmetler sağlayan bir Dapp platformudur.

Ağaç ve Taşıt kelimelerinin birleşiminden oluşan Treecle, iyi besinleri köklerinden emen güçlü bir ağaçtan kaynaklanan yaprak bolluğunu (Bilgi) ve iyi meyveyi (Hizmet) tüm kullanıcılarla paylaşmak için işe başladı. Bu hedefe ulaşmak için Treecle, yenilikçi EV ve PH EV şarj hizmetleri ve araba muhasebe platformu aracılığıyla mevcut elektrikli araç kullanıcıları tarafından sürekli gündeme getirilen sorunları çözecek ve küresel trend doğrultusunda çevre dostu araçlar için bir ekosistem geliştirmeyi amaçlıyor.

TRCL Coin Nedir?

Treecle Token (TRCL) kullanarak araç şarjı için ödeme yapabilir ve şarj istasyonu incelemeleri ve sürüş mesafesi aracılığıyla ödül olarak jeton alabilirler. Şarjla ilgili hizmetlere ek olarak, Treecle elektrikli araçlar için optimize edilmiş bir araç muhasebesi işlevi sağlar. Ayrıca, çeşitli hizmetler için kullanılabilecek TRCL tokenlerinin uzun vadeli değerini istikrara kavuşturmak ve ek faydalar yaratmak için merkezi olmayan bir finans (DeFi) hizmeti sunmayı planlıyorlar.

Kullanıcılara çeşitli avantajlar da sunan Treecle, araç sahibi herkesin ihtiyaç duyduğu şarj kuponu ve oto yıkama kuponu gibi araçla ilgili hizmetlerde benzeri görülmemiş indirimler sağlayarak yeni kullanıcıların ilgisini çekiyor ve elde tutuyor.

TRCL Coin Bilgileri

TRCL Coin Nasıl Alınır?

TRCL ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, TRCL ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla TRCL coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Aylık kripto para çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

Hasaki, kullanıcıları belirteç ödülleri aracılığıyla müdahale eğitimine katılmaya teşvik etmeyi planlıyor. Verileri etiketlemeye ve düzenlemeye yardımcı olmak için Hsaki’nin yanıtlarının doğruluğu hakkında geri bildirim...

Kripto Para

KlimaDAO, karbon destekli, algoritmik kripto para birimi KLIMA belirteci aracılığıyla iklim eylemini yönlendirmek ve manifestolarını yerine getirmek için merkezi olmayan otonom bir Kuruluştur. Protokol...

Kripto Para

Affyn (FYN), Oynaması Ücretsiz, Oynat ve Kazan mobil oyunuyla blockchain destekli bir Metaverse projesi inşa eden Singapur merkezli bir şirkettir. Coğrafi konum belirleme yeteneğinden ve...

Kripto Para

GoMining(GMT), madenciliği basit ve herkes için erişilebilir hale getirmeyi misyon edinmiş bir şirkettir. Yaklaşık 6 yıldır 2017 yılından beri sektörün içindeler. İki önemli ürünleri var....