İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

TRCL Coin Nedir? | Treecle Nedir? | TRCL Coin Hakkında Bilgiler

Treecle, kullanılmış araba satışı ve kiralama dahil olmak üzere çeşitli araç hizmetleri sağlayan ve blockchain teknolojisi aracılığıyla kullanışlı ve şeffaf elektrikli araç ve takılabilir hibrit elektrikli araç ile ilgili hizmetler sağlayan bir Dapp platformudur.

Ağaç ve Taşıt kelimelerinin birleşiminden oluşan Treecle, iyi besinleri köklerinden emen güçlü bir ağaçtan kaynaklanan yaprak bolluğunu (Bilgi) ve iyi meyveyi (Hizmet) tüm kullanıcılarla paylaşmak için işe başladı. Bu hedefe ulaşmak için Treecle, yenilikçi EV ve PH EV şarj hizmetleri ve araba muhasebe platformu aracılığıyla mevcut elektrikli araç kullanıcıları tarafından sürekli gündeme getirilen sorunları çözecek ve küresel trend doğrultusunda çevre dostu araçlar için bir ekosistem geliştirmeyi amaçlıyor.

TRCL Coin Nedir?

Treecle Token (TRCL) kullanarak araç şarjı için ödeme yapabilir ve şarj istasyonu incelemeleri ve sürüş mesafesi aracılığıyla ödül olarak jeton alabilirler. Şarjla ilgili hizmetlere ek olarak, Treecle elektrikli araçlar için optimize edilmiş bir araç muhasebesi işlevi sağlar. Ayrıca, çeşitli hizmetler için kullanılabilecek TRCL tokenlerinin uzun vadeli değerini istikrara kavuşturmak ve ek faydalar yaratmak için merkezi olmayan bir finans (DeFi) hizmeti sunmayı planlıyorlar.

Kullanıcılara çeşitli avantajlar da sunan Treecle, araç sahibi herkesin ihtiyaç duyduğu şarj kuponu ve oto yıkama kuponu gibi araçla ilgili hizmetlerde benzeri görülmemiş indirimler sağlayarak yeni kullanıcıların ilgisini çekiyor ve elde tutuyor.

TRCL Coin Bilgileri

TRCL Coin Nasıl Alınır?

TRCL ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, TRCL ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla TRCL coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...