İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Trossard: TROSS Coin Nedir? | TROSS Coin Hakkında Bilgiler

Trossard, Kazanmak İçin Seyahat (T2E) temasına dayalı, sanal varlıkları kullanan yenilikçi bir platformdur. Kullanıcılar, Trossard tarafından belirlenen görevleri yerine getirirken yurt içi ve yurt dışı seyahatlerde bulunmakta ve karşılığında ödüller kazanmaktadır.

Bu proje, kullanıcılara hem seyahat keyfi hem de ödüllerle ekonomik fayda sağlama fırsatı sunarak geleneksel seyahat deneyiminin ötesine geçiyor. Trossard, kullanıcıların seyahat etkinliklerinin ve ödül mekanizmalarının güvenli ve şeffaf bir şekilde işlenmesini sağlamak için blockchain teknolojisinden ve akıllı sözleşmelerden yararlanır.

Platformdaki katılımcılar, Trossard tarafından sağlanan seyahat destinasyonlarını ve görevleri seçerek, verilen görevleri tamamlarken sürecin tadını çıkararak yolculuklarına başlarlar. Görev tamamlandıktan sonra kullanıcılar, Trossard’ın ödül sistemi aracılığıyla TROSS belirteçleri şeklinde ödüller alırlar. Bu, kullanıcıların seyahat deneyimlerini kullanmaları, Trossard ekosisteminde ödüller kazanmaları ve kişisel gelişimlerini desteklemeleri için fırsatlar yaratır.

Trossard, kullanıcılar arasında etkileşimi teşvik eden, topluluğa aktif olarak katılan ve katkıda bulunanlara daha fazla fayda ve ödül sağlayan bir topluluk ekosistemi kurar. Ayrıca, reklamverenleri kullanıcılarla buluşturan, projenin büyümesini destekleyen ve kullanıcılara daha fazla fayda sağlayan bir promosyon ekosistemi oluşturur.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Trossard’ın amacı, kullanıcıların seyahat deneyimleri için ödüller aldıkları, yolculuklarını paylaştığı ve işbirliğine girdiği ortak bir ekosistem oluşturmaktır. Trossard, sanal varlıklara dayalı yeni bir seyahat deneyimi sunarak, kullanıcılara platform içinde büyüme ve avantajlar için fırsatlar sunmayı hedefliyor.

TROSS Coin Bilgileri

TROSS Coin Nasıl Alınır?

TROSS ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, TROSS ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla TROSS coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...