İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Turkcell SiM Uygulaması Nedir? Ne İşe Yarar?

Turkcell SiM Uygulaması Nedir?

Turkcell tarafındna geliştirilen ve bir milyondan fazla indirilmeye ulaşan SiM uygulaması kullanıcılar için moda, güzellik, astroloji ve çocuk bakımı gibi konularda bilgiler sunarak aynı zamanda alışveriş fırsatları sunuyor. Kullanıcı kitlesi genel olarak kadınlardan oluşan uygulama, bilgi verdiği birçok konu ile birlikte kullanıcıların hayatını kolaylaştırmayı amaçlıyor.

Uygulama aynı zamanda çocuk gelişimi hakkında sunduğu bilgiler ile kullanıcıların çocukları ile daha verimli bir şekilde ilgilenmesini sağlıyor. Buna bağlı olarak uygulamada çizgi filmler, öğretici aktiviteler ve çocuk gelişimi hakkında yazılar yer alıyor.

Kadınlar için fotoğraf albümü yapma ve süsle-paylaş gibi fotoğraf düzenleme özellikleri de uygulamada bulunuyor. Aynı zamanda uygulamanın sunduğu indirim paylaşma özelliği ile tüm indirimleri kolay bir şekilde takip etmek mümkün oluyor.

SiM Uygulaması İnternet Kampanyası

Turkcell tarafından uygulamayı indiren kullanıcılara hediye 1 GB internet verildiği kampanya yoğun katılımdan dolayı sona erdi. Ancak eğer Turkcell abonesiyseniz Sim’de yer alan video ve içeriğe internet paketinizden harcamadan erişebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Turkcell SiM uygulamasına aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

 

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar