İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

HABER

Türkiye’de En Çok Tıklanan Siteler | 2019

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Yeni yılın ilk haftası ile birlikte ülkemizde 2019 yılında en çok tıklanan siteleri sizler için listeliyoruz. Ülkemizde en çok tıklanan siteler Google aramalarına göre sıralanmıştır. Türkiye’de en çok ziyaretçi alan siteler tablodaki gibidir. Geçtiğimiz yıl sıralamasına göre en çok dikkat çeken yükseliş n11.com alışveriş sitesinden gelmiş gibi görünüyor. Geçtiğimiz yıl 18. sırada bulunan n11.com bu yıl adı ile özdeşleşen 11. sıraya yükselmiş görünüyor.

Diğer önemli yükseliş gösteren hepsiburada.com geçtiğimiz yıl 19. sırada bulunuyordu. Bu yıl ise 12. sıraya kadar yükseldiler.

Veriler Alexa.com sitesinden alınmıştır. Türkiye ve dünya genelinde sıralamasını merak ettiğiniz intenet sitelerini Alexa.com adresinden rahatlıkla bakabilirsiniz. Türkiye’de en çok ziyaret edilen 100 internet sitesini bağlantıdaki linkten görüntüleyebilirsiniz.

 

Türkiye’de En Çok Tıklanan 20 Site

1 → Google.com.tr

2 → Youtube.com

3 → Google.com

4 → Facebook.com

5 → Ensonhaber.com

6 → Sahibinden.com

7 → Memurlar.net

8 → Hurriyet.com.tr

9 → Live.com

10 → Kizlarsoruyor.com

11 → N11.com

12 → Hepsiburada.com

13 → Eksisozluk.com

14 → Yandex.com.tr

15 → Milliyet.com.tr

16 → Aksam.com.tr

17 → Twitter.com

18 → Yenisafak.com

19 → Mynet.com

20 → Meb.gov.tr

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar