İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

turkNet Davet Kodu | TurkNet Davet Kodu İle Online Başvuru

TurkNet arkadaşını getirene ve getirdiği arkadaşına bir ay bedava internet veriyor. Kurumsal olarak TurkNet’in Özgür İletişim hizmetini kullanıyoruz. Güncel ücreti ile 139,90TL aylık ücret ile maksimum hızlı internet hizmeti almak ve herhangi bir taahhüt sınırlaması olmaması çok TurkNet’i alternatifsiz kılıyor. Belirlenen ücret dışında hiçbir ödeme yapılmadığı gibi kullanılacak modem hat çekildiği gün ücretsiz olarak size teslim ediliyor.

Biz TurkNet’ten memnunuz. Siz de denemek isterseniz diye bu yazıyı hazırladık. Paylaştığımız davet kodu ile bir ay biz bir yada siz ücretsiz olarak hizmet alabilirsiniz.

Davet Kodu

EBJ22VN21VGP

Başka sağlayıcıya taahhüdün varsa, yani internet hizmetini değiştirmen durumunda sana ceza çıkacaksa, TurkNet 120 TL’ye kadar bu cezayı karşılıyor. Daha çok ceza çıkacaksa aşağıdaki link’e tıklayarak taahhüt bitiş tarihini giriyorsun, TurkNet tarih yaklaşınca sana haber veriyor. O zaman geçiş yaparsan yine sen de ben de bu kampanyadan yararlanabiliyoruz.

TurkNet Davet Kodu

Taahhütsayar: http://www.taahhutsayar.org/?PromoCode=EBJ22VN21VGP

Advertisement. Scroll to continue reading.

Ne yapman gerekiyor?

Aşağıda seninle bir davet kodu ve bağlantı paylaşıyorum:

Davet kodu: EBJ22VN21VGP

Bağlantı: https://turk.net/p/EBJ22VN21VGP

Hemen davet linkine tıklayarak web üzerinden internet aboneliğini başlatabilirsin. Ya da TurkNet’in ana sayfasından başvuru butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfadaki forma seninle yukarıda paylaştığım davet kodunu girebilirsin.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Benim mutlaka bir yetkili ile görüşerek bu işi yapmam gerekir diyorsan, 08502888080 numaralı TurkNet çağrı merkezini ara ve abone olurken TurkNet yetkilisi ile yukarıdaki davet kodunu paylaş. Bu kadar basit. İndirimli internetini sana çıkan ilk faturaların ödenmesinden sonraki fatura döneminde kullanacaksın.

TurkNet Davet Kodu İle Başvuru

TurkNet davet kodu 2022 yazımızda, davet kodu nereye yapıştırılır, davet kodu ile ücretsiz internet nasıl alınır, davet kodu oluşturma gibi soruları yanıtlayacağız. İlk olarak TurkNet davet kodu ile nasıl başvur yapılır onu paylaşalım.

1. Kişisel Bilgileriniz

Bu kısımda kişisel bilgilerinizi girdikten sonra alt bölümdeki “kişisel veri aydınlatma metnini okudum kabul ediyorum” seçeneğini onaylayıp Devam seçeneğine tıklayın.

  • Adınız soyadınız
  • E-posta adresiniz
  • Telefon numaranız

2. Adres Bilgileriniz

Adres bilgileriniz bölgenizde TurkNet hizmeti olup olmadığının tespiti ve hız bilgilerini alınması için gerekmektedir. Ayrıca evinizde internet var mı internet sağlayıcıdan geçiş mi yapıyorsunuz bu bilgileri doğru olarak girmelisiniz.

Adres bilgilerini girdikten sonra Devam seçeneğine tıklayın.

3. Tercihleriniz

Tercihle bölümünde alacağınız internet hizmetinin hızı ve ek hizmetleri göreceksiniz. Sabit ip, her yöne 1.000dk ev telefonu vs. ihtiyacınız olan hizmetleri bu bölümden seçebilirsiniz.

4. Kimlik ve Ödeme Bilgileriniz

Bu kısımda bilgilerinizi doğru olarak girdikten sonra girmiş olduğunuz karttan 1TL deneme amacı ile çekim yapılacaktır. Ekranın en altında bulunan Davet Kodu kısmına EBJ22VN21VGP davet kodunu girerek 1 ay ücretsiz internet kullanacak şekilde başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Başvuru süreci bizde 2 gün içerisinde tamamlandı. Ekip geldi modem ile birlikte 15dk içerisinde kurulumu tamamladı ve internet kullanıma hazırdı.

TurkNet Sıkça Sorulan Sorular

Turknet davet kodu nasıl alınır?

Davet kodunu öğrenmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilir yada Turknet-Online İşlemler sayfasından Arkadaşını Getir seçeneğine tıklayarak davet kodu alabilirsiniz.

https://turk.net/online-islemler/arkadasini-getir

Turknet davet kodu nereye yazılır?

Advertisement. Scroll to continue reading.

Davet kodu yani İndirim/Promosyon kodunuzu başvuru esnasında ödeme adımında girebilirsiniz.

Turknet modem ücreti alıyor mu?

Herhangi bir modem ücreti bulunmuyor. Sadece abonelik sonlandırırsanız modemi geri vermeniz gerekmektedir.

Adresimde GigaFiber var mı nasıl öğrenirim?

Adresinizdeki hız tespiti için aşağıdaki bağlantıyı kullabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

https://turk.net/internet-hiz-altyapi-sorgulama

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

İnceleme

İnsanlık yavaş yavaş dijital çağa geçiyor; insanlar pandemi nedeniyle sanal alanda daha fazla vakit geçirmeye başladılar. Metaverse, kimsenin görmezden gelmemesi gereken bir gelecek olarak...

Uygulama

Sosyal medya kullanıcıların büyük bir çoğunluğu içeriklerin kişiselleştirilememesinden şikayetçidir. Touchapp, kullanıcılarına kişiselleştirilmiş bir deneyimin anahtarını sunuyor. Aralık ayında kullanıma sunulan uygulama her geçen gün...

Çözüm

Backlink, bir web sitesinden farklı bir web sitesine trafik yönlendirmek üzere sayfa içeriğinde URL, metin ve görsel ögelerin kullanılmasıyla oluşturulan köprü bağlantıları ifade eder....

HABER

Kredi notu, tüm bankaların erişebildiği kredi siciliniz, bankalarla gerçekleştirdiğiniz tüm işlemleri barındıran bir kişisel finans geçmişini ifade eder. Bankalar kendilerinden borç isteyen yani kredi...