İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

HABER

Tweetler Şu Anda Yüklenmiyor Hatası Nedir?

Dünya’nın en büyük sosyal ağlarından biri olan Twitter’da son saatlerde Türkiye’deki ve diğer ülkelerdeki milyonlarca kullanıcı “Tweetler şu anda yüklenemiyor” hatası ile karşı karşıya geldi. Kullanıcıların Twitter kullanım deneyimini büyük ölçüde olumsuz etkileyen hata öğlen saatlerinden itibaren oluşmaya başladı.

Özellikle platformda arama yapıldığı durumda ve etiketlerde ortaya çıkan hata ile ilgili Twitter’dan bir açıklama geldi. Buna göre Twitter’daki arama fonksiyonu ile ilgili bir problemin olduğu ve çözüm üzerinde çalıştıkları belirtildi.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Twitter ve diğer sosyal ağlar zaman zaman sunucu problemleri ile karşı karşıya gelse de bu sorunlar kısa sürede çözülüyor. Bundan dolayı şu anda Twitter’da meydana gelen “Tweetler şu anda yüklenemiyor” hatasının da uzun sürmeyeceği tahmin ediliyor.

Bazı kullanıcılar ayrıca “İlgini çekebilecek gündemler” altındaki başlıklara erişmeye çalıştığı zaman bu hata ile karşılaştıklarını belirtti. Hashtaglere erişilmesini engelleyen hata #TwitterÇöktü etiketi ile gündem oldu. Dünya’daki tüm Twitter kullanıcılarını etkileyen bu hata ile ilgili destek ekibinin harekete geçmesi sonucu hatanın kısa sürede çözülmesi ve Twitter’ın fonksiyonlarının normal bir şekilde tekrar çalışmaya başlaması bekleniyor. 

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar