İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Twitter Açılmıyor! Twitter Durduruldu Hatası Çözümü!

Twitter neden açılmıyor? Yarım milyon kullanıcı sayısı ile Twitter en çok tercih edilen sosyal paylaşım platformlarından biri konumda. Twitter uygulaması zaman zaman yarım kalan güncellemeler sırasında hata verebiliyor. Twitter durduruldu hatasının en büyük nedeni Twitter uygulamasının aşırı ön bellekleme yapmasıdır. Genel olarak Play Store hatalarından kaynaklı bir sorun yok ise güncellemenin yarıda kalması da bu hataya neden olabiliyor.

Twitter durduruldu hatası nasıl çözülür;

İlk olarak yapmamız gereken Google Play Store’da Twitter uygulamasını aratıp güncelleme olup olmadığını denetlemektir. Güncelleme var ise yeni versiyona geçip tekrar giriş yapmayı deneyiniz. Güncelleme yok yada Twitter açılma sorunu devam ediyor ise aşağıdaki işlemi yapıp tekrar uygulamayı açmayı deneyiniz.

→ Ayarlar

→ Uygulamalar

Advertisement. Scroll to continue reading.

→ Twitter uygulamasını seçiyoruz

→ Açılan ekranda Verileri ve Ön bellek temizle seçenekleri ile uygulama ön belleğini temizliyoruz.

İşlem bittikten sonra Twitter uygulamasına giriş yapınız sorun ortadan kalkmış olacaktır. Twitter durduru hatası devam ediyor ise uygulamayı telefonunuzdan kaldırdıktan sonra tekrar yüklemeyi deneyiniz.

Twitter uygulamasını yeniden yüklediğinizde hala Twitter durduruldu hatası almaya devam ediyorsanız. Yada Twitter açıldıktan sonra hemen kapanıyor ise alt yapı ile alakalı bir sorun var demektir. Uygulamayı sağlıklı bir şekilde kullanabilmek için platformun güncelleme yayınlamasını beklemek zorundasınız.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar