İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Twitter Toplu Sessize Alma Kodu | 2019

Twitter sosyal paylaşım platformu oldukça geniş bir kitle tarafından kullanılmaktadır. Her sosyal medya uygulamasında olduğu gibi Twitter uygulamasında da takipçi sayısını arttırmak için toplu takip etme kodları kullanılıyor. Binlerce takipçiyi aynı anda takip etmek aşırı bildirimlere maruz kalmayı da beraberinde getiriyor. Bu durumda Twitter toplu bildirim engelleme uygulamaktan başka bir çare kalmıyor.

Takipçi sayısı çok yüksek olan hesaplarda takipteki hesaplardan gelen bildirimler bir süre sonra can sıkıcı bir hal almaya başlıyor. Bu durumda yapılacak şey hesapları sessize almak oluyor ancak manuel olarak bu işlemi yapmak oldukça fazla zaman alacaktır.

Bu yazımızda Twitter toplu sessize alma kodundan bahsedeceğiz. Twitter toplu sessize alma kodunu kullanarak takipte olduğunuz hesapların hepsini dakikalar içerisinde sessize alabilirsiniz.

Twitter için geliştirilen toplu sessize alma kodunu kullanmak oldukça basittir. Takip edilenleri toplu olarak sessize almak için Takip Edilenler sayfasını açıp daha sonra F12 tuşuna basıp Console bölümüne aşağıdaki kodları yapıştırdıktan sonra Enter tuşuna basmanız yeterli olacaktır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Twitter Toplu Sessize Alma Kodu Nasıl Kullanılır?


sessizal = setInterval(function() {
$(".user-actions.muting").parents(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").remove()

$(".mute-user-item.pretty-link").each(function(){

$(this)[0].click();

$(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10")[0].remove();

})

if ($('.alert-messages:not(.hidden)').css('top') === '46px' && $(".message-text").text() == "Üzgünüz, üst limite ulaştın.") {

clearInterval(sessizal);

clearInterval(ksyukler);

alert("Bugünlük sessize alma limitinizi doldurdunuz.")

}

},200);

ksyukler = setInterval(function(){

$(window).scrollTop(0,document.body.scrollBottom);

setTimeout(function(){

window.scrollTo(0,document.body.scrollHeight);

},200);

},1000)

Twitter toplu sessize alma işlemi takipçi sayınıza göre bir süre devam edecektir. Twitter takipteki hesapları toplu sessize alma işlemi bittiğinde size bildirim gelecektir.

[affiliate_news id=”13123″]

Günelleme : 14 Mart 2019 Twitter Toplu Sessize Alma Kodu

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar