İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Twitter Toplu Takip Bırakma Kodu | 2019

Twitter’da takipçi arttırmak için en çok kullanılan yöntemlerden bir tanesi de Twitter toplu takip etme yöntemidir. Toplu takip etme yöntemini kullanarak kişisel hesabınızı yada iş amaçlı sayfanızı daha hızlı bir şekilde tanıta bilir ve kısa sürede binlerce takipçiye ulaşabilirsiniz.

Genellikle toplu olarak takibe alınan hesaplar sayfa yeterli takipçiye ulaştığında takipten çıkartılır. Twitter’da toplu takip bırakma işlemini manuel olarak yapmak oldukça fazla zamanınızı alabilir. Hatta binlerce kullanıcıyı takipten tek tek çıkartmak imkansız olacaktır.

Bu noktada daha önce toplu olarak takibe aldığınız hesapları aynı yöntem ile Twitter toplu takip bırakma kodunu kullanarak takipten çıkartabilirsiniz.

Twitter için geliştirilen toplu takip bırakma kodunu kullanmak oldukça basittir. Toplu olarak silmek istediğiniz takipte olduğunuz hesapların bulunduğu ( Takip edilenler ) sayfasını açıp daha sonra F12 tuşuna basıp Console bölümüne aşağıdaki kodları yapıştırdıktan sonra Enter tuşuna basmanız yeterli olacaktır.


setInterval(function () {
t = $(".following").find(".follow-button");

if (!t[0]) {

window.scrollTo(0, $(document).height());

} else {

console.log(t.attr("class"));

t.trigger("click");

}

}, 2000)

Toplu takip bırakma kodu çalışmaya başladığında ekranı bir süre kapatmayın toplu takip silme işlemi bittiğinde bildirim gelecektir.

[affiliate_news id=”13123″]

Güncelleme : 14 Mart 2019 Twitter Toplu Takip Bırakma Kodu Unfollow

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar