İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Twitter’da çevrimiçi ( Online ) olanları nereden görüyoruz?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Twitter’da çevrimiçi ( Online ) olanları nereden görüyoruz? Twitter son görüntüleme özelliği var mı? Twitter açık olanları görme özelliği var mı? Son günlerde  google üzerinde sıkça aranan bu soruların yanıtı aslında şuan için çok net maalesef bu özellikler yok.

Twitter’ında Instagram gibi yakında çevrimiçi olanları görebilme imkanı sağlayacağı söyleniyor. Twitter’da takip ettiğimiz bir kişi yeni bir yazı paylaşmadıkça yada Retweet yapmadıkça online olup olmadığını göremiyoruz.

Instagram’ın bu yeniliği son günlerde oldukça fazla konuşuluyor ve bu yeni özellik kullanıcılar tarafından oldukça olumlu karşılandı. Twitter içinde benzer bir iddia bu günlerde gündemde, yakın zamanda Twitter tarafından son görülme özelliğinin güncelleme ile yayınlanacağı söyleniyor.

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Çözüm

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz. Follow @yeaslan İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu...