İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Twitter’da çevrimiçi ( Online ) olanları nereden görüyoruz?

Twitter’da çevrimiçi ( Online ) olanları nereden görüyoruz? Twitter son görüntüleme özelliği var mı? Twitter açık olanları görme özelliği var mı? Son günlerde  google üzerinde sıkça aranan bu soruların yanıtı aslında şuan için çok net maalesef bu özellikler yok.

Twitter’ında Instagram gibi yakında çevrimiçi olanları görebilme imkanı sağlayacağı söyleniyor. Twitter’da takip ettiğimiz bir kişi yeni bir yazı paylaşmadıkça yada Retweet yapmadıkça online olup olmadığını göremiyoruz.

Instagram’ın bu yeniliği son günlerde oldukça fazla konuşuluyor ve bu yeni özellik kullanıcılar tarafından oldukça olumlu karşılandı. Twitter içinde benzer bir iddia bu günlerde gündemde, yakın zamanda Twitter tarafından son görülme özelliğinin güncelleme ile yayınlanacağı söyleniyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Çözüm

Twitter’dan Bilgisayara Video İndirmeTwitter Video İndirme – AndroidTwitter Video İndirme – iOS (iPhone – iPad) Birine Twitter bağlantısı göndermek zorunda kalmadan, videoyu paylaşabilmeniz için...

Çözüm

Twitter otomatik kodlar nasıl kullanılır?Twitter otomatik kodlar neden çalışmaz?Güncel Twitter Kodları Twitter’da manuel olarak yapıldığında çok uzun sürecek bir çok işlemi dakikalar içerisinde yapmanızı...