İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Twitter’da Silinen Tweetleri Bulma | Geri Alma

Twitter’da silinen tweetler nerede saklanıyor? Twitter’da silinen tweetleri geri getirmenin bir yolu var mıdır? Twitter kullanıcıları dönem dönem attıklar tweetleri herhangi bir sebepten dolayı silebiliyor. Daha önce silinen tweetleri ve özelliklede etkileşim almış tweetleri yanlışlıkla sildikten sonra geri getirmek isteyenlerin sayısı oldukça fazladır.

Silinen tweetleri geri getirmenin uygulama yada site üzerinde üzerinde maalesef manuel bir yöntemi yok. Tweetler kullanıcı tarafından silindikten sonra platformda erişebilen bir yerde saklanmıyor ancak Twitter’dan bu konuda destek talebinde bulunup eski tweetlerini geri alan kullanıcılarda var.

Twitter’da Silinen Tweetleri Geri Alma

Twitter’da silinen tweetlerinizi geri almak istiyorsanız yardım talebi açmanız gerekmektedir. Twitter yardım merkezine aşağıdaki link yardımı ile ulaşıp hangi tarihler arasındaki tweetleri geri istediğinizi belirtmeniz gerekiyor. Silinen tweetlerinizi geri almak istiyorsanız yardım talebinde yanlışlıkla tweetlerinizi sildiğinizi belirtmenizde yarar var.

Aşağıdaki linkteki belirttiğimiz seçenekleri seçerek talep oluşturabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.
  • https://help.twitter.com/forms/privacy adresine gidin.
  • I am requesting Twitter account information. “Twitter hesap bilgilerini istiyorum” seçeneğine tıklayın
  • For my own Twitter account “Kendi Twitter hesabım için” seçeneğini seçin.

Bu yönergeleri izleyerek, doğrudan Twitter hesabınız üzerinden sizin için en alakalı ve yararlı olduğuna inandığımız bilgilere erişim talebinde bulunabilirsiniz . Twitter hesabınızla ilgili olarak Twitter Verileriniz aracıyla kullanılamayan bilgiler talep ediyorsanız, lütfen aşağıdaki alanları doldurun. Formu gönderdikten sonra , talep ettiğiniz hesapla ilişkili e-posta adresine ek talimatlar içeren bir onay mesajı göndereceğiz. İstenen hesapla ilişkili e-posta adresine erişiminizi kaybettiyseniz, lütfen bu Yardım Merkezi makalesinde ayrıntılı olarak açıklanan talimatları inceleyin . E-posta adresinize tekrar erişim sağladıktan sonra isteğinize yanıt verebileceğiz.

  • En son olarak kişisel bilgilerinizi ve talep ettiğiniz bilgileri açıklama kısmına girin.

Gönder butonuna tıkladığınızda destek talebiniz açılmış olacaktır. Kaybolan tweetler ile alakalı kısa süre içerisinde size geri dönüş yapılacaktır.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar