İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Typelt: TYPE Coin Nedir? | TYPE Coin Hakkında Bilgiler

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını, kullanıcıların sahip olabileceği ve yazarken jeton kazanmak için kullanabileceği, değiştirilemez jetonlara veya NFT’lere dönüştürdü.

Typelt, kullanıcıların yazarak gelir elde etmelerini sağlayan güçlü bir uygulamadır. NFT klavye temaları, gizemli kutular ve bir pazar yeri alıp satma gibi özelliklerle, kullanıcılar yazarak kazanma deneyimi yaşayabilir. Yalnızca yazarak pasif gelir elde etmeye başlamak için benzersiz bir klavye NFT’si satın alabilirler. Uygulama ayrıca özel sohbetler ve etkileşimli mini oyunlar dahil olmak üzere SocialFi etkinliklerini içerir. Type!t, uçtan uca şifreleme ve merkezi olmayan veri depolama ile gizliliğe ve güvenliğe öncelik verir. Kullanıcılar ayrıca, kullanıcı tarafından oluşturulan içeriği platformda NFT’ler olarak oluşturabilir ve paylaşabilir.

TYPE Coin Nedir?

TYPE, kullanıcıların yazarak gelir elde etmelerini sağlayan çığır açan bir projedir. Web2 ve Web3 arasındaki boşluğu doldurarak kullanıcılar için sorunsuz bir katılım deneyimi sunar. Gizlilik koruması ve şifrelemeye odaklanan Typelt, kullanıcı verilerinin güvenliğini sağlar. Kullanıcıların yazarken pasif gelir elde edebilecekleri ve canlı bir topluluğa katılabilecekleri bir platformdur.

TYPE Coin Bilgileri

TYPE Coin Nasıl Alınır?

TYPE ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, TYPE ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla TYPE coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...