İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

UFO Gaming (UFO) Coin Nedir? | Haber | Yorum | Toplam Arz

Dark Metaverse, kapalı döngü ekonomisiyle oluşturulmuş sanal bir evren olarak hizmet edecek. Oyunlar ekonomiye eklendikçe jetonun ve ekosistemin değeri katlanarak artıyor.

Dark Metaverse, üretilebilir oyun içi NFT’lere sahip P2E oyunlarından ve koleksiyonculara oyun içi gelir hakkı verecek Virtual Land’den oluşacak, sürekli genişleyen bir kapalı döngü ekosistemidir. Tüm oyunlar, UFO’nun Mothership Oyun Başlatma Paneli aracılığıyla yönlendirilecek.

METAVERSE SANAL ARAZİ İLE KAZAN

  • ERC-721: NFT’ler olarak ele alınan Virtual Land, bazıları UFO jetonları ile açık artırma yoluyla satın alınabilen, basılmaya hazır özel bir arazi kaynağıdır.
  • DAO Hakları: En büyük sahipler, tüm meta veri deposu yönü için DAO oy haklarına sahiptir. Her gezegenin en büyük toprak sahipleri “Ebedi” olarak kabul edilir. Eternals “her şeyi bilir” ve tüm Metaverse’den yararlanır.
  • Gelir: Gezegende yaşıyorsanız, oyun lansman satışına erişiminiz olur ve oyun büyüdükçe gelir elde edilir. Tüm NFT karakterleri, ortak pazaryerlerimiz aracılığıyla takas edilebilir veya ödünç alınabilir.

UFO Coin Nedir?

UFO Gaming, Metaverse’deki ilk oyun. UFO, tamamen merkezi olmayan, galaksiler arası bir sosyal oyun simgesidir.  Karakterleri basmak ve görevleri tamamlamak için $UFO kullandığınız RPG tarzı bir oyundur.

NFT’ler, UFO ve UAP kullanılarak NFT pazarı aracılığıyla takas edilebilir. Nadir eşyalar pazar yeri aracılığıyla takas edilebilir ve oyun içinde kullanılabilir.

UFO Coin Maksimum arz, Toplam arz ve Dolaşımdaki arz miktarları sabittir. Basılan bütün coinler dolaşıma salınmıştır. UFO coin arz miktarı 25.757.575.757.575 UFO token’dir.

UFO Coin Nasıl Alınır?

UFO Coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Kadena, blockchain’in dünyanın etkileşim ve işlem yapma biçiminde devrim yaratabileceği fikri üzerine kuruldu. Kadena, blockchain’in herkes için çalışmasını sağlayan bir teknoloji geliştiriyor. Kadena ekosistemi,...

Kripto Para

CEEK, müzik sanatçılarını, sporcuları ve diğer dijital içerik yaratıcılarını doğrudan sanal dünyalardaki hayranlarına bağlar. CEEK Smart, şu anda bir tiyatro, konser arenası, spor kompleksi,...

Kripto Para

Real Realm, milyonlarca kullanıcısı olan bir savaş strateji oyunudur. Blok zinciri dünyasındaki muazzam potansiyelin farkında olan Real Realm, benzersiz algoritmalarla doğal olarak Ücretsiz Oyna...

Kripto Para

ShopNEXT, Binance Pay ve Binance Smart Chain tarafından desteklenen, mağazadan kazanılan bir kripto alıştırma platformudur. ShopNEXT ortaklarında alışveriş yaparken kullanıcılar ücretsiz kripto para (Bitcoin, Ethereum,...