İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

UFO Gaming (UFO) Coin Nedir? | Haber | Yorum | Toplam Arz

Dark Metaverse, kapalı döngü ekonomisiyle oluşturulmuş sanal bir evren olarak hizmet edecek. Oyunlar ekonomiye eklendikçe jetonun ve ekosistemin değeri katlanarak artıyor.

Dark Metaverse, üretilebilir oyun içi NFT’lere sahip P2E oyunlarından ve koleksiyonculara oyun içi gelir hakkı verecek Virtual Land’den oluşacak, sürekli genişleyen bir kapalı döngü ekosistemidir. Tüm oyunlar, UFO’nun Mothership Oyun Başlatma Paneli aracılığıyla yönlendirilecek.

METAVERSE SANAL ARAZİ İLE KAZAN

  • ERC-721: NFT’ler olarak ele alınan Virtual Land, bazıları UFO jetonları ile açık artırma yoluyla satın alınabilen, basılmaya hazır özel bir arazi kaynağıdır.
  • DAO Hakları: En büyük sahipler, tüm meta veri deposu yönü için DAO oy haklarına sahiptir. Her gezegenin en büyük toprak sahipleri “Ebedi” olarak kabul edilir. Eternals “her şeyi bilir” ve tüm Metaverse’den yararlanır.
  • Gelir: Gezegende yaşıyorsanız, oyun lansman satışına erişiminiz olur ve oyun büyüdükçe gelir elde edilir. Tüm NFT karakterleri, ortak pazaryerlerimiz aracılığıyla takas edilebilir veya ödünç alınabilir.

UFO Coin Nedir?

UFO Gaming, Metaverse’deki ilk oyun. UFO, tamamen merkezi olmayan, galaksiler arası bir sosyal oyun simgesidir.  Karakterleri basmak ve görevleri tamamlamak için $UFO kullandığınız RPG tarzı bir oyundur.

NFT’ler, UFO ve UAP kullanılarak NFT pazarı aracılığıyla takas edilebilir. Nadir eşyalar pazar yeri aracılığıyla takas edilebilir ve oyun içinde kullanılabilir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

UFO Coin Maksimum arz, Toplam arz ve Dolaşımdaki arz miktarları sabittir. Basılan bütün coinler dolaşıma salınmıştır. UFO coin arz miktarı 25.757.575.757.575 UFO token’dir.

UFO Coin Nasıl Alınır?

UFO Coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...