İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

UNDEAD Coin Nedir? | Undead Blocks Nedir? | UNDEAD Coin Bilgileri

Undead Blocks, tüm hayatta kalanları silah çağrısına cevap vermeye ve oyun içi ödüller kazanmak için zombileri öldürmeye çağırıyor!

Undead Blocks, dünyanın ilk AAA öldürerek kazanılan birinci şahıs zombi nişancı oyunu olacak. Undead Blocks oyuncuları, zombileri öldürmek ve her gün kazanmak için Silah Dizilimi NFT’lerini kullanabilir. Oyuncular, belirli kripto para birimleriyle değiştirilebilen veya nadir ve sınırlı sayıda oyun içi öğeler ve silahlar elde etmek için kullanılabilen Altın ZBUX kazanmak için günlük skor tablolarına ve zorluklara katılabilir. Oyuncular ayrıca, biz hızla dijital bir rönesansa girerken, Hayatta Kalanların silahlarını yükseltmelerine ve sahip oldukları varlıklarda eşitlik oluşturmalarına olanak tanıyan Standart ZBUX kazanacaklar.

Oyuncuların oyun içi öğeler için prim ödemeye devam ettiği ancak bunları satma olanağının olmadığı geleneksel oyun modelini düşünün. Sektör uzmanları, oyuncuların 2020’de tüm oyun platformlarında oyun içi öğelere 74 milyar dolar harcadığını, birçoğunun Undead Blocks gibi FPS oyunlarını oynadığını, ancak satın aldıkları bu öğelerde herhangi bir eşitlik oluşturmadığını tahmin ediyor. Undead Blocks, oyuncuları varlıklarını Standart ZBUX ile geliştirerek silahlarında eşitlik oluşturmaya teşvik ederken mevcut modeli tersine çevirmeyi ve aynı zamanda değer kaybetmeyecek istikrarlı bir oyun içi para birimi olan Altın ZBUX kazanmayı planlıyor.

Undead Blocks, değerinde asla dalgalanma olmayacak istikrarlı bir oyun içi ödül para birimi sunacak. Loncalar ve bilginleri artık ikincil para birimlerinin değerinin düşmesi konusunda endişelenmelerine ve ödülleri üzerinde tam kontrole sahip olmalarına gerek yok. Pek çok P2E oyunu, jetonlarının piyasaya sürülmesinden önce genellikle yalnızca bir yol haritası vaat etse de, Undead Blocks beta sürümü tamamen işlevseldir ve oyun geliştirme titiz bir hızla hızlanmaktadır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

UNDEAD Coin Nedir?

UNDEAD coin, Undead Blocks oyununun yerel belirtecidir. Oyun içi bir çok işlemde kullanılmaktadır.

Zincir üzerinde, DEX ve CEX’te işlem görüyor

Kullanım Durumları:

 • Stake 2 Mint Programı
  • Belirteç lansmanından sonra, $UNDEAD belirteci, stake döneminin tamamlanmasının ardından ek $UNDEAD belirteci ile ödüllendirilen %APY getirisi kazanmak için 6,9 veya 12 aylık dönemler için stake edilebilir.
  • Stake havuzlarından birinde tanımlanmış minimum miktarda $UNDEAD tokeni stake ederek, jeton stake edildikten hemen sonra ücretsiz bir Weapon Loadout basılacak ve hemen kullanım için staker’ın cüzdanına eklenecektir.
 • Sınırlı Sayıda Oyun İçi satın alımlar
  • Sınırlı Sürüm oyun içi öğeler yalnızca UNDEAD jetonuyla satın alınabilecek.

Yönetim:

 • Undead Blocks, $UNDEAD varlıklarına dayalı bir ham oylama sistemi uygulayacak. $UNDEAD sahipleri, aşağıdakiler gibi ancak hariç tutulmayan konularda oy kullanabileceklerdir:
  • Gelecekteki Silah Dizilimlerini ekosisteme dahil etme
  • Gelecek harita ve oyun modları
  • $UNDEAD token sahipleri için performansa ve sürdürülebilirliğe bağlı potansiyel ödüller.

UNDEAD Coin Bilgileri

UNDEAD Coin Nasıl Alınır?

UNDEAD ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io,’dur. İşlem çiftleri, UNDEAD ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla UNDEAD coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...