İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

UPI Coin Nedir? | Pawtocol Nedir? | UPI Coin Hakkında Bilgiler

Blockchain teknolojisi, dünyaya ademi merkeziyetçiliğin faydalarını tanıttı ve yarının yeni ekonomilerini hızla inşa etmek için altyapı sağlıyor. Giderek daha fazla endüstri, merkezi olmayan bir ekosistem modeliyle yeniden inşa ediliyor ve evcil hayvan bakımı endüstrisi de farklı değil. Her evcil hayvanın bir blok zincirinde tanımlanabildiği ve sahiplerin daha geniş evcil hayvan bakım endüstrisinde mevcut olan veri noktalarından kalabalığın bilgeliğine erişebildiği bir gelecek bekliyoruz.

Bir Delaware limited şirketi olan Pawtocol LLC evcil hayvan odaklı bir ekonomi ve ekosisteme sahip bir platform geliştirerek evcil hayvan bakımı endüstrisini blok zinciri çağına taşımayı amaçlamaktadır. 

İlginizi Çekebilir: Fame Coin İncelemesi

Pastocol Nedir?

Pawtocol, evcil hayvan bakımını iyileştirmek için birleşmiş evcil hayvan ebeveynleri, hizmet sağlayıcıları ve üreticilerden oluşan küresel bir topluluk oluşturmak için ortak bir vizyondan ilham almıştır. 

Advertisement. Scroll to continue reading.

Pawtocol vizyonu, evcil hayvan endüstrisine yeni ademi merkeziyetçilik ve şeffaflık çağını tanıtmaktır.

Ağ katılımcıları, Pawtocol’un AI’sına veri toplamaya ve beslemeye teşvik edilecek – bu da, kalabalık tarafından doğrulanmış gıda ürünleri, oyuncaklar ve servis sağlayıcılar için AI ile geliştirilmiş diyet ve bakım önerileri yapacak. Pawtocol, ürünlerinin ve hizmetlerinin hedeflenen uygulama içi önerilerde görünmesine izin vererek ve çok sayıda yeni potansiyel müşteriye kapılar açarak, kaliteli işletmeleri doğal olarak ödüllendirecektir.

Elektronik evcil hayvan giyilebilir cihazları pazarı artıyor ve bir evcil hayvan sahibinin cihazlarını bağlaması ve evcil hayvanlarının sağlığı hakkında tek bir arayüz üzerinden güncel kalması için birleşik bir ekosisteme ihtiyaç duyuyor. Evcil hayvan teknolojisine, çeşitli evcil hayvan teknolojisi giyilebilir cihazlarının ve IoT cihazlarının bağlanabileceği, verilerini paylaşabileceği ve Pawtocol API aracılığıyla etkileşimde bulunabileceği birbirine bağlı bir platform verilecektir.

Pek çok endüstride, platform iş modeli, teknolojik yenilik dalgaları için çok önemli bir yapı taşı haline geldi. Bugün piyasaya çıkan en gelişmiş dijital ürün ve hizmetler, platform iş modellerine dayanmaktadır; çoğu işletme sahibinin keşfetmeye başladığı ve büyüme stratejilerine temel oluşturmayı planladığı bir model diyebiliriz. Pawtocol, bir platform iş modeli kullanır ve yapay zeka öğrenimini blok zinciri tabanlı bir teşvik yapısıyla birleştiren ilk evcil hayvan teknolojisi platformudur.

Pawtocol Platformunun Sağladığı Faydalar

Evcil Hayvan Ebeveynleri

 • Kalabalık tarafından doğrulanmış evcil hayvan ürünlerine, bilgilere ve güvenilir hizmetlere erişim kazanın.
 • Kanıtlanmış gerçeklere dayalı olarak doğru kararlar aldıklarından emin olun.
 • Daha düşük uzun vadeli evcil hayvan sahipliği maliyeti.
 • Önyargısız, evcil hayvanlarının sağlığına odaklanan hedefli ürün önerileri.

Satıcılar, Üreticiler ve Perakendeciler

 • Yeni bir küresel müşteri tabanına erişin.
 • Tasarrufları müşterilere aktararak müşteri edinme maliyetini azaltın.
 • Ürün faydalarını, istatistiksel olarak alakalı ve kanıtlanabilir doğrulayın.
 • Marka bilinirliğini artırın.

Veterinerler

 • Yeni bir müşteri edinme kanalı edinin.
 • Normalleştirilmiş, yüksek kaliteli, organize bir kayıt tutma platformu aracılığıyla değer katın.
 • Müşteriyi elde tutmayı iyileştirin.
 • Kalabalık tarafından doğrulanmış itibar oluşturun.

Servis Sağlayıcıları

 • IoT ve normalleştirilmiş bilgi alışverişi ile evcil hayvanlara uygun şekilde bakıldığını kanıtlayın.
 • Büyük sosyal platformlara kıyasla uygun fiyatlı yerel reklamcılık.

Araştırmacılar

 • Araştırma çalışmaları için güvenilir, benzersiz ve tarafsız gerçekler elde edin.
 • Bilgi için Pawtocol ağ katılımcılarını arayın.
 • Evcil hayvan sahiplerinin hak kazanmak için yapması gereken işlemleri belirtin.

UPI Coin Nedir?

UPI coin, Pawtocol platformunun ERC-20 yardımcı program belirtecidir. Maksimum arz miktarı 1.000.000.000 jeton ile sınırlandırılmıştır. Platformun gelişimi için kritik öneme sahiptir.

Etkileşimli bir platform oluşturma, bir ürün ve hizmet pazarının yanı sıra evcil hayvan veri pazarı geliştirme becerimiz, farklı bir kullanıcı tabanından önemli ölçüde kullanıcı katılımına bağlıdır. Bu da UPI coini çok daha önemli hale getirmektedir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

UPI Coin Nasıl Alınır?

UPI token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...