İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Uygulama İndirme Geçmişi | Google Play | App Store

Telefonumuza yüklediğimiz uygulamalarla alakalı zaman zaman sorun yaşayabiliyor ve silebiliyoruz. Bir süre sonra bu uygulamaları tekrar yüklemek istediğimizde eğer çok popüler bir uygulama değilse ismi aklımıza gelmeyebiliyor. Bu gibi durumlarda uygulama indirme geçmişinden eskiden indirdiğimiz uygulamaların listesi görüntülenmektedir.

Apple ve Android cihazlarda uygulama indirme geçmişini görüntüleyebilir ve herhangi bir sebepten dolayı eğer istersek indirme geçmişini silebiliriz.

Uygulama İndirme Geçmişi Google Play

Android indirme geçmişini öğrenmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. En sondaki seçenek yardımı ile geçmişi silebilirsiniz. Geçmişi sildiğinizde daha önce yüklediğiniz uygulamaları artık görüntüleyemeyeceğinizi belirtmek isterim.

Android uygulama indirme geçmişi:

  • Google Play Stor’u açın.
  • Menü kısmına dokunun.
  • Uygulamalarım seçeneğine dokunun.
  • Tüm Uygulamalar bölümünü açmak için ekranı sağdan sola kaydırın.
  • Google Play hesabına giriş yaptığınız mail adresi ile indirdiğiniz bütün uygulamaların listesi açılacaktır.

Bu kısımdan daha önceden indirdiğini uygulamaları kullanmak istiyorsanız yeniden indirebilirsiniz. Daha önce indirilmiş uygulamaları, yanındaki kaldır simgesine dokunarak listeden silebilirsiniz. Uygulama geçmişini toplu olarak silmek istiyorsanız bir tanesine basılı tutun ve daha sonra seçim ekranında hepsini seçerek kaldırın.

Halihazırda cihazınızda yüklü olan uygulamaları buradan silemezsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Uygulama İndirme Geçmişi App Store

Apple indirme geçmişini öğrenmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. iOS işletim sisteminde satın alma geçmişi indirme geçmişi olarak bilinmektedir.

iOS uygulama indirme geçmişi:

  • App Store’u açın.
  • Uygulamalar sekmesine dokunun.
  • Profil resminize dokunun.
  • Satın Alınanlar seçeneğine dokunun.
  • App Store’a giriş yaptığını Apple kimliği ile daha önce indirdiğiniz bütün uygulamaların listesi açılacaktır.

Satın alınanlar bölümünde daha önce kullandığını ve tekrar kullanmak istediğiniz uygulamaları yeniden bulabilir ve yükleyebilirsiniz. Satın alınanlar listesinde gizlemek istediğiniz uygulamanın üstüne parmağınızla basılı tutarak çıkan seçeneklerden Gizle seçeneğini seçebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Çözüm

Birine Twitter bağlantısı göndermek zorunda kalmadan, videoyu paylaşabilmeniz için Twitter’dan video kaydetmenin mümkün olup olmadığı bu yazımızda açıklıyoruz. Twitter video indir yada kaydet seçeneğini...

Çözüm

Türkiye’nin en çok kullanılan ücretsiz online alışveriş sitelerinden bir tanesi Sahibinden.com’dur. Uygulamanın oldukça gelişmiş olması bazı kullanıcılara karmaşık geldiğinden ayarların yapılandırılması noktasında sorunlar yaşayan...

Uygulama

Sosyal medya kullanıcıların büyük bir çoğunluğu içeriklerin kişiselleştirilememesinden şikayetçidir. Touchapp, kullanıcılarına kişiselleştirilmiş bir deneyimin anahtarını sunuyor. Aralık ayında kullanıma sunulan uygulama her geçen gün...

İnceleme

Arada sırada pazarı ele geçiren bir işlemci gelir. Bu işlemciler, doğru anakart türüne eklendiğinde, raflardan erimesini sağlayan doğru fiyat, performans ve uyumluluk kombinasyonu sağlandığında harika...