İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Vela Exchange (VELA) Coin Nedir? | VELA Coin Hakkında Bilgiler

Vela Exchange (VELA), gelişmiş kalıcı ticaret yetenekleri, topluluk odaklı teşvikler ve ölçeklenebilir altyapıya sahip merkezi olmayan bir borsadır.

Vela Exchange Hangi Avantajları Sunuyor?

Vela Exchange ticaret platformu, platform ödüllerine adil, eşit erişim, varlıkların kendi kendine gözetimi ve merkezi bir takas odası için sıfır gereklilik ile merkezi borsalara göre önemli avantajlar sağlar.

Eski merkezi olmayan uygulamalar ve borsalar yüksek uygulama maliyetleri, düşük performans ve diğer ticari verimsizliklerle uğraşmaya devam ederken, Vela Exchange önden çalıştırma, kayma, varlık sınırlamaları ve eksiklik gibi tanıdık DEX sorunlarının üstesinden gelmek için bir “yeni nesil” platform olarak inşa edildi. risk yönetimi özellikleri.

Vela Exchange’de hangi ticaret işlevi mevcuttur?

Vela Exchange şu anda spot, OTC ve yakında kullanıma sunulacak diğer pazar yerleri ile sürekli vadeli işlemleri desteklemektedir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Özelliklerin ve destekleyici belgelerin tam listesi burada bulunabilir .

Vela Exchange ekibi tarafından başlatılan bir platform olan Dexpools, güvenli, emanetsiz eşler arası takas işlevinin yanı sıra OTC tüccarları için sohbet ve gelişmiş uyarılar içeren araçlar içeren ayrı bir uygulamadır. Bu uygulama daha sonraki bir tarihte Vela Exchange platformuna birleştirilebilir.

Yatırımcılar, desteklenen bir cüzdanı kullanıcı arabirimi aracılığıyla bağlayarak Vela Exchange hesaplarını kurabilirler.

Desteklenen cüzdanlar şunları içerir:

  • Wallet Connect
  • Metamask
  • Coinbase Wallet
  • Fortmatic
  • Portis

İsteğe bağlı hesap özellikleri, bildirimleri ve uyarıları almak için bir e-posta veya telefon numarası eklemeyi içerir. Bunlar gerekli değildir ve yüksek çalışma süresi ve kullanılabilirliğe sahip kurumsal sağlayıcılar tarafından barındırılan güvenli, şifreli sunucularda barındırılır.

Vela Exchange Referans Bonusu

Vela Exchange, tavsiye kimliğinizi kullanarak kaydolan, yönlendirilen tüm kullanıcılarınızın oluşturduğu ücretlerin %10’una kadarını alacağınız rekabetçi bir tavsiye programı sunar. Yönlendirme ücretleri en üstten alınır, yani kullanıcıların oluşturduğu ücretler Ödül Akışı Dağıtımına göre bölünür

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yönlendirme Kimliğiniz Twitter, Telegram aracılığıyla kolayca paylaşılabilir veya istediğiniz yere kopyalanıp yapıştırılabilir.

Yönlendirdiğiniz kişi cüzdanını borsaya ilk kez bağladığında, yönlendirme kimliğinizi manuel olarak girebilecekleri aşağıdaki açılır pencereyi göreceklerdir.

Bir tavsiye bağlantısına tıklayan ve cüzdanlarını ilk kez bağlayan tacirlerin, platformun otomatik olarak tavsiye kredisi vermesi gerektiğinden, bir tavsiye kimliği girmesi gerekmez.

VELA Coin Nedir?

VELA, Vela Exchange platformunun yerel belirtecidir. Maksimum arz miktarı 50.000.000 jeton ile sınırlandırılmıştır. Şuan için dolaşımda 10.000.000 VELA coin bulunmaktadır.

VELA Coin Bilgileri

VELA Coin Nasıl Alınır?

VELA ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io ve MEXC’dir. İşlem çiftleri, VELA ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla VELA coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Aylık kripto para çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

Hasaki, kullanıcıları belirteç ödülleri aracılığıyla müdahale eğitimine katılmaya teşvik etmeyi planlıyor. Verileri etiketlemeye ve düzenlemeye yardımcı olmak için Hsaki’nin yanıtlarının doğruluğu hakkında geri bildirim...

Kripto Para

KlimaDAO, karbon destekli, algoritmik kripto para birimi KLIMA belirteci aracılığıyla iklim eylemini yönlendirmek ve manifestolarını yerine getirmek için merkezi olmayan otonom bir Kuruluştur. Protokol...

Kripto Para

Affyn (FYN), Oynaması Ücretsiz, Oynat ve Kazan mobil oyunuyla blockchain destekli bir Metaverse projesi inşa eden Singapur merkezli bir şirkettir. Coğrafi konum belirleme yeteneğinden ve...

Kripto Para

GoMining(GMT), madenciliği basit ve herkes için erişilebilir hale getirmeyi misyon edinmiş bir şirkettir. Yaklaşık 6 yıldır 2017 yılından beri sektörün içindeler. İki önemli ürünleri var....