İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Vela Exchange (VELA) Coin Nedir? | VELA Coin Hakkında Bilgiler

Vela Exchange (VELA), gelişmiş kalıcı ticaret yetenekleri, topluluk odaklı teşvikler ve ölçeklenebilir altyapıya sahip merkezi olmayan bir borsadır.

Vela Exchange Hangi Avantajları Sunuyor?

Vela Exchange ticaret platformu, platform ödüllerine adil, eşit erişim, varlıkların kendi kendine gözetimi ve merkezi bir takas odası için sıfır gereklilik ile merkezi borsalara göre önemli avantajlar sağlar.

Eski merkezi olmayan uygulamalar ve borsalar yüksek uygulama maliyetleri, düşük performans ve diğer ticari verimsizliklerle uğraşmaya devam ederken, Vela Exchange önden çalıştırma, kayma, varlık sınırlamaları ve eksiklik gibi tanıdık DEX sorunlarının üstesinden gelmek için bir “yeni nesil” platform olarak inşa edildi. risk yönetimi özellikleri.

Vela Exchange’de hangi ticaret işlevi mevcuttur?

Vela Exchange şu anda spot, OTC ve yakında kullanıma sunulacak diğer pazar yerleri ile sürekli vadeli işlemleri desteklemektedir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Özelliklerin ve destekleyici belgelerin tam listesi burada bulunabilir .

Vela Exchange ekibi tarafından başlatılan bir platform olan Dexpools, güvenli, emanetsiz eşler arası takas işlevinin yanı sıra OTC tüccarları için sohbet ve gelişmiş uyarılar içeren araçlar içeren ayrı bir uygulamadır. Bu uygulama daha sonraki bir tarihte Vela Exchange platformuna birleştirilebilir.

Yatırımcılar, desteklenen bir cüzdanı kullanıcı arabirimi aracılığıyla bağlayarak Vela Exchange hesaplarını kurabilirler.

Desteklenen cüzdanlar şunları içerir:

  • Wallet Connect
  • Metamask
  • Coinbase Wallet
  • Fortmatic
  • Portis

İsteğe bağlı hesap özellikleri, bildirimleri ve uyarıları almak için bir e-posta veya telefon numarası eklemeyi içerir. Bunlar gerekli değildir ve yüksek çalışma süresi ve kullanılabilirliğe sahip kurumsal sağlayıcılar tarafından barındırılan güvenli, şifreli sunucularda barındırılır.

Vela Exchange Referans Bonusu

Vela Exchange, tavsiye kimliğinizi kullanarak kaydolan, yönlendirilen tüm kullanıcılarınızın oluşturduğu ücretlerin %10’una kadarını alacağınız rekabetçi bir tavsiye programı sunar. Yönlendirme ücretleri en üstten alınır, yani kullanıcıların oluşturduğu ücretler Ödül Akışı Dağıtımına göre bölünür

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yönlendirme Kimliğiniz Twitter, Telegram aracılığıyla kolayca paylaşılabilir veya istediğiniz yere kopyalanıp yapıştırılabilir.

Yönlendirdiğiniz kişi cüzdanını borsaya ilk kez bağladığında, yönlendirme kimliğinizi manuel olarak girebilecekleri aşağıdaki açılır pencereyi göreceklerdir.

Bir tavsiye bağlantısına tıklayan ve cüzdanlarını ilk kez bağlayan tacirlerin, platformun otomatik olarak tavsiye kredisi vermesi gerektiğinden, bir tavsiye kimliği girmesi gerekmez.

VELA Coin Nedir?

VELA, Vela Exchange platformunun yerel belirtecidir. Maksimum arz miktarı 50.000.000 jeton ile sınırlandırılmıştır. Şuan için dolaşımda 10.000.000 VELA coin bulunmaktadır.

VELA Coin Bilgileri

VELA Coin Nasıl Alınır?

VELA ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io ve MEXC’dir. İşlem çiftleri, VELA ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla VELA coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

Bitcoin halving, Bitcoin madencilik ödüllerinin yarıya indirildiği bir olaydır. Bitcoin’in protokolüne göre, her 210,000 blokta bir (yaklaşık olarak 4 yılda bir) gerçekleşir. Bu durumda,...

Kripto Para

Avalanche (AVAX) ağı, yüksek hızlı işlemleri, düşük ücretleri ve ölçeklenebilirliği desteklemek amacıyla tasarlanmış bir blok zinciri platformudur. Avantajlı özelliklerine sahip olan bu ağ, çeşitli...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...