İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Vemate (VMT) Coin Nedir? | VMT Coin Bilgileri

Vemate LTD, Ekonomi, Finans, BT Geliştirme, Pazarlama, Blok Zinciri, Makine Öğrenimi, Büyük Veri Analizi ve NFT geliştirme alanlarında başarılı profesyonellerden oluşan bir ekip tarafından kurulmuştur. Kendi alanlarında uzun yıllar boyunca edindikleri becerileri kullanarak, NFT analizini, basımını ve ticaretini herkesin piyasaya girebileceği bir düzeye getirmeye kararlılar.

Crypto ve NFT dünyası, karmaşık terimler ve isimlerle, anlaşılması zor süreçler ve teknik konularla doludur. Aynı zamanda, bazıları diğerlerinden daha güvenilir olan, ancak nihayetinde, süslü isimlerin ötesine geçen ve anlamlı ve gerçek projeler üretecek çok az sayıda projeyle dolu.

Vemate Projesi

Vemate, sis perdesi ve daha fazla dağınıklık yaratmanın peşinde olmayacak, bunun yerine amacı, NFT’lerin dünyasında nasıl gezinileceğini öğrenme süreçlerinin tümünü düzene koymaktır. Ancak, kullanıcının öğrenmesi değil, basitleştirme sorumluluğu bize ait olacaktır, karmaşık prosedürleri, yeni terminolojiyi veya bu türden herhangi bir şeyi ezberlemeleri beklenmeyecektir. Vemate deneyimi, kullanıcılarına sürecin her adımında, gerektiği veya öğrenmesi gerektiği kadar rehberlik edecek.

Vemate’in arkasındaki girişimci ve çeşitli kurumsal geçmişlerden gelen profesyonellerle, ilk amacımız kullanıcılarımıza onlar için geliştirebileceğimiz en iyi ürünü sunmaktır. Pazarlama yoluyla değil, sunduğu hizmet kalitesinin gücüyle cezbetmeyi amaçlayan güvenli ve teknik açıdan gelişmiş uygulamalar.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Aşama 1, VEVE veri toplama uygulamamızdan oluşur. İşleri basit tutmak ve kullanıcı tabanımızı karmaşık isimler ve sis perdesi pazarlaması ile boğmamak için tüm ürünlerimiz Vemate uygulaması şeklinde Vemate çatısı altında oluşturulacaktır. Bu özel ürün 3 ana benzersiz özellikten oluşur:

 •  Tamamen ücretsiz;
 •  Piyasadaki diğer hükümlerden daha hızlı;
 •  Kullanıcıların fiyattaki dalgalanmaları hızla tespit etmesine ve buna göre tepki vermesine olanak tanıyan son teknoloji analitik araçları içerir;

Aşama 2, pazarın şimdiye kadar görmüş olacağı en gelişmiş NFT ürününden oluşuyor. Pazara giriş eşiğini düşürerek sektörü bir üst seviyeye çıkarmak için net bir hedefle. Bu, başarılı NFT analizi, madenciliği ve ticareti için gerekli tüm adımların entegrasyonu ve basitleştirilmesi yoluyla gerçekleştirilecektir.

Vemate, kullanıcılarının ve potansiyel yatırımcılarının vaat edilen herhangi bir şey hakkında sözlerini tutmasını beklemez, yaptığı şey onlardan kendilerini ikna etmelerini istemektir. 

VMT Coin Nedir?

VMT, Vemate projesinin yerel belirteci olarak basılmıştır. VMT token sahiplerinin çeşitli avantajları olacaktır:

Aşama 1 Yardımcı Programı:

 •  Cüzdanlarında belirli bir minimum jeton sayısına sahip olanlar için Vemate Uygulaması sürpriz işlevine Preemium Erişim; (Düzenli, piyasadaki en hızlı, taban fiyat güncellemeleri dışında, diğer tüm özelliklere erişim VMT jetonlarının tutulmasını gerektirecektir);
 •  VMT jetonu minimum miktar sahiplerine Vemate premium faz 1 fonksiyonlarını satın alma imkanı ve ayrıca VMT jetonu kullanılarak satın alınabilecek, belirli “güçler” ve “oyun- Uygulamanın “özelliklerini değiştirme.
 •  Vemate Uygulaması premium özelliklerine erişim, birkaç Crypto ödeme seçeneği ile sağlanacak, bu nedenle VMT jetonu ile ödeme yapan kullanıcılar için önemli indirimler mevcut.

2. Aşama Yardımcı Programı:

Preemium özelliklerine erişebilmek ve VMT jetonlarını ödeme olarak kullanarak Premium özellikleri satın alabilmek için VMT jetonlarını tutma koşulunun yanı sıra, kullanıcıları için çok sayıda planlanmış jeton yardımcı programı bulunmaktadır. Bunlardan bazıları şunlardır:

Advertisement. Scroll to continue reading.
 •  Ortak gerçek dünyadan NFT’ye dönüştürme projelerine ödeme olarak VMT belirteci kullanılarak erişilebilir – daha fazla ayrıntı zamanı gelince sağlanacaktır;
 •  Aşama 2 Vemate, bazı Premium hizmetlere ve işlevlere erişmek için kullanıcıların belirteci tutmasını da gerektirecektir. Ayrıca, gerçekleştirilen NFT işlemi başına %2’lik pazar yeri ücreti, VMT jetonlarında ödenecektir;
 •  Aşama 2 yardımcı programları, yukarıda örneklenenden çok daha çeşitli olacak ve Vemate tarafından planlanan NFT proje başlatma rampası için VMT belirtecinin yanı sıra Vemate’i hizmetleri için ödeme olarak kabul edecek olan birçok ortağımızla birlikte kullanım için kullanılacaktır.
 •  Stake edilen jetonlar, NFT pazar yerimizde indirim alacak;
 •  Staker veya Tutucu olarak açılabilen gizli özellikler;
 •  Sahipler için önemli yarışmalar ve airdroplar;
 •  Belirli seviyeler için sürpriz hediyeler.

VMT Coin Bilgileri

VMT Coin Nasıl Alınır?

VMT ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.ioBinance, FTX, KuCoin, BigONE, CoinEx, Bitmart, Kraken, Poloniex, Huobi ve MEXC’dir. İşlem çiftleri, VMT ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla VMT coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...