İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Veritise: VTS Coin Nedir? | VTS Coin Hakkında Bilgiler

Veritise(VTS), blockchain kimlik doğrulaması yoluyla bireyler, işletmeler ve kurumlar arasında güveni geri getiriyor. Gerçek bir kişiden veya şirketten neredeyse her türlü dijital varlığa kadar, tüm varlıklar blok zincirimizde kaydedilebilir, doğrulanabilir, yetkilendirilebilir, doğrulanabilir ve değişmez bir şekilde izlenebilir. Ürünler, CV’ler, nesneler, belgeler, haberler, görüşler, incelemeler, bilgiler, IP’ler, NFT’ler, sanat eserleri ve çok daha fazlası: doğrulanırsa ona güvenebilirsiniz!

Dünyanın her yerindeki markalar sahtekarlık, sahtecilik ve fikri mülkiyet hırsızlarının saldırısı altındadır. Zamanla bu sahteciler daha sofistike ve gelişmiş hale geldi. Onları yollarında durdurmanın ve markanızın itibarının zarar görmesini önlemenin zamanı geldi. Veritise’in sizin için güvenilir bir çözümü var.

Ürün Kimlik Doğrulaması

Veritise hizmetlerinin merkezinde güçlü bir marka koruma sistemi bulunur. Bir üretici olarak, ilk adımlar şirketinizi Veritise’a kaydettirmektir. O andan itibaren (aboneliği veya özelleştirilmiş hizmet seçeneğini seçtikten sonra) ürünlerinizi blockchain sınıfı gücüyle korumaya başlayabilirsiniz. Veritise sistemi, tarama yaptıklarında tüketicilerinize göstermek istediğiniz çeşitli ürün bilgilerini isteyecektir.

Ürünlerinize marka korumasını uygulayabileceğiniz iki temel yol vardır:

Advertisement. Scroll to continue reading.
  • Etikouest ile ortaklaşa tasarlanmış, benzersiz kodlara sahip özel kurcalamaya dayanıklı etiketler.
  • Veritise kodlarını mevcut yazıcılarınız aracılığıyla doğrudan etiketlere veya ambalajlara yazdırma

VTS Coin Bilgileri

VTS Coin Nasıl Alınır?

VTS ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, VTS ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla VTS coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...