İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Victory Gem (VTG) Coin Nedir? | VTG Coin Hakkında Bilgiler

Olympic Games Jam’in yerel kriptografik olarak güvenli aktarılabilir belirteci, Victory Gems (VTG), Olympic Games Jam içinde belirli yardımcı işlevlere sahiptir ve yalnızca üzerinde birlikte çalışabilir bir yardımcı program simgesi olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Oyunculara yeni ve heyecan verici yollarla oyuna katılmaları ve rekabet etmeleri için teşvikler sağlamak amacıyla Binance Akıllı Zincirinde BEP-20 uyumlu VTG jetonları verilir.

VTG Ödül mekanizmasının üç ana hedefi vardır:

  • Oyuncuları, katılmak için bilet gerektiren oyunun premium maçlarına katılmaları, rekabet etmeleri ve performans göstermeleri için ödüllendirmek.
  • Oyuncuları Olimpik NFT pinlerine tutunmaya teşvik etmek. Oyunda donatıldığında pimler, oyuncuların premium maçlara katılmasına izin veren biletleri verir.
  • Oyuncuların Olimpik NFT pinlerinin mülkiyetine katılmalarına izin vermek. Oyuncular, oyunculara daha büyük premium maçlara katılma fırsatı sağlayacak NFT pinlerini elde etmek için Zafer Mücevherlerini kullanabilir ve ayrıca oyunu daha eğlenceli hale getiren çeşitli görünümlere ve öğelere erişebilir.

Olympic Games Jam’in, kolayca erişilebilen (mobil, PC, harici cüzdan gerekmez) ve hem sıradan oyuncular hem de NFT pin sahipleri topluluğu tarafından beğenilen büyük, küresel bir IP tarafından desteklenen ilk P2E oyunlarından biri olmasını istiyoruz. . Zafer Taşları hem Olympic Games Jam: Beijing 2022’de hem de yaz Olimpiyat Oyunlarını temsil eden mini oyunlar etrafında tasarlanmış ayrı bir oyun olacak olan Olympic Games Jam: Paris 2024’te kullanılacaktır. Victory Gem jetonları, nWay’in gelecekte geliştireceği diğer oyunlarda da kullanılacaktır.

VTG Coin Nedir?

VTG, Binance Akıllı Zincirinde verilen dijital jetonlardır. VTG Jetonları, oyunda premium maçlar oynayarak kazanılabilir. etonları kazanıldığında, oyuncular bunları cüzdanlarına alabilirler. Ana oyun içi para birimi olan VTG Jetonları, hem oyun içi döngüleri hem de tam Oyna-Kazan döngüsünü kolaylaştırır.

VTG Coin Bilgileri

VTG Coin Nasıl Alınır?

VTG ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io ve HotBit’dir. İşlem çiftleri, VTG ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla VTG coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

Bitcoin halving, Bitcoin madencilik ödüllerinin yarıya indirildiği bir olaydır. Bitcoin’in protokolüne göre, her 210,000 blokta bir (yaklaşık olarak 4 yılda bir) gerçekleşir. Bu durumda,...

Kripto Para

Avalanche (AVAX) ağı, yüksek hızlı işlemleri, düşük ücretleri ve ölçeklenebilirliği desteklemek amacıyla tasarlanmış bir blok zinciri platformudur. Avantajlı özelliklerine sahip olan bu ağ, çeşitli...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...