İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Victory Gem (VTG) Coin Nedir? | VTG Coin Hakkında Bilgiler

Olympic Games Jam’in yerel kriptografik olarak güvenli aktarılabilir belirteci, Victory Gems (VTG), Olympic Games Jam içinde belirli yardımcı işlevlere sahiptir ve yalnızca üzerinde birlikte çalışabilir bir yardımcı program simgesi olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Oyunculara yeni ve heyecan verici yollarla oyuna katılmaları ve rekabet etmeleri için teşvikler sağlamak amacıyla Binance Akıllı Zincirinde BEP-20 uyumlu VTG jetonları verilir.

VTG Ödül mekanizmasının üç ana hedefi vardır:

  • Oyuncuları, katılmak için bilet gerektiren oyunun premium maçlarına katılmaları, rekabet etmeleri ve performans göstermeleri için ödüllendirmek.
  • Oyuncuları Olimpik NFT pinlerine tutunmaya teşvik etmek. Oyunda donatıldığında pimler, oyuncuların premium maçlara katılmasına izin veren biletleri verir.
  • Oyuncuların Olimpik NFT pinlerinin mülkiyetine katılmalarına izin vermek. Oyuncular, oyunculara daha büyük premium maçlara katılma fırsatı sağlayacak NFT pinlerini elde etmek için Zafer Mücevherlerini kullanabilir ve ayrıca oyunu daha eğlenceli hale getiren çeşitli görünümlere ve öğelere erişebilir.

Olympic Games Jam’in, kolayca erişilebilen (mobil, PC, harici cüzdan gerekmez) ve hem sıradan oyuncular hem de NFT pin sahipleri topluluğu tarafından beğenilen büyük, küresel bir IP tarafından desteklenen ilk P2E oyunlarından biri olmasını istiyoruz. . Zafer Taşları hem Olympic Games Jam: Beijing 2022’de hem de yaz Olimpiyat Oyunlarını temsil eden mini oyunlar etrafında tasarlanmış ayrı bir oyun olacak olan Olympic Games Jam: Paris 2024’te kullanılacaktır. Victory Gem jetonları, nWay’in gelecekte geliştireceği diğer oyunlarda da kullanılacaktır.

VTG Coin Nedir?

VTG, Binance Akıllı Zincirinde verilen dijital jetonlardır. VTG Jetonları, oyunda premium maçlar oynayarak kazanılabilir. etonları kazanıldığında, oyuncular bunları cüzdanlarına alabilirler. Ana oyun içi para birimi olan VTG Jetonları, hem oyun içi döngüleri hem de tam Oyna-Kazan döngüsünü kolaylaştırır.

VTG Coin Bilgileri

VTG Coin Nasıl Alınır?

VTG ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io ve HotBit’dir. İşlem çiftleri, VTG ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla VTG coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...