İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Vortex Protocol (VP) Coin Nedir? | VP Coin Hakkında Bilgiler

Vortex Protokolü(VP), mevcut depolama yöntemleri üzerinde yinelenir. C60’ın temel yapısına göre, orijinal protokol, bütünün tam bir kapalı döngü oluşturması için kısmi depolama kullanır. Veri istendiğinde, yakındaki en eksiksiz kaynaklara sahip düğümü seçin ve istekte bulunan düğüme veri gönderin. Girdap gibi, çıkışa ulaşıldığında yakınsama oluşumunu hızlandıracak ve veri yüklerken, protokolde, verilere erişirken en iyi kaynaklara (düğüm süresi, bant genişliği ve depolama ortamı) sahip düğüm seçilecektir.

İkinci nesil protokol, elmas yapısına göre üç boyutlu performansı iyileştirir, verilerin derinlemesine etkileşimini arttırır ve merkezi olmayan verilerin optimal erişim hedefine ulaşır. WEB3’ün uygulanması sürecinde en iyi çözümdür.

Tora’nın sosyal sorumluluklarını göstermek ve tüm topluma karşı sorumluluk ve yükümlülüklerini yerine getirmek.

Küresel ekonomik gelişmenin stratejik çekişi altında, hızlı ekonomik gelişme sürekli olarak enerji gereksinimleri konusunda yeni talepler ortaya koymaktadır ve enerji reformu yakındır; Tora, enerji reformunu daha da hızlandırır, endüstriyel yapıyı ve enerji yapısını (dağıtılmış depolama) optimize eder ve küresel ekonomiye ve topluma yeşil ve çevre dostu bir gelişmeye doğru yardımcı olur.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Tora her zaman tüm toplum için sosyal haklarını ve çıkarlarını yerine getirir ve modern uluslararası enerji geliştirme planına göre makul bir veri toplama, dönüştürme, işlem, depolama ve tüketim düzeni gerçekleştirmeyi yenilikçi bir şekilde önerir. Tüm düşük karbonlu davranışları dijitalleştirerek, Ara bağlantı, iç iletişim, birlikte inşa, paylaşım, daha fazla dijitalleşme, bilgilenme, zeka ve verimlilikten tam olarak yararlanın, endüstri engellerini aşın ve küresel karbon nötr kalkınmanın gerçekleştirilmesine önemli katkılarda bulunun.

Enerji tasarrufu ve emisyon azaltımında küreselleşmeyi teşvik edin ve karbon nötr projelerin lideri olun.

Tora yeşil kalkınma kavramına bağlı kalır, dijital çağda akıllı düşük karbonlu enerji gelişimini güçlendirir, küresel enerji korumasını ve emisyon azaltımını teşvik eder ve karbon nötr projelerde öncü olur; Tora, blok zinciri, internet, büyük veri ve yapay zekayı gerçek ekonomi ile birleştirir. 

Tora’nın karbon nötr ekolojik küresel yerleşimi sürecinde, Tora enerji tasarrufu ve emisyon azaltma teknolojisinin gerçekleştirilmesini teşvik etmek için Tora, toplulukla işbirliği içinde küresel çevre korumasına da aktif olarak katılacaktır.

Karbon ayak izlerini azaltmak için küresel kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayın.

Tora’nın geliştirilmesi, yüksek teknoloji ve piyasayı kullanırken 5G, gizlilik bilişimi, bilgi grafiği, Nesnelerin İnterneti, büyük veri teknolojisi, blok zinciri teknolojisi, büyük AI teknolojisi ve enerji alanında dağıtılmış depolamanın teknolojik yeniliğini ve gelişimini teşvik edecektir. Günlük rasyonel enerji tüketim alışkanlıklarını geliştirmek, enerji tasarrufu ve çevre koruma konusundaki farkındalıklarını artırmak, doğal ekolojik dengeyi teşvik etmek, kullanıcılara daha iyi yakınlık sağlamak, dünya çapında talep gören kullanıcılara hizmet etmek ve sosyal uygarlığın büyük ilerlemesini daha da teşvik etmek.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Düşük karbon düzenlemeleri ve karbon vergisi politikalarında çağdaş ülkelerin ilgili gereksinimlerini karşılayın.

Giderek daha fazla ülke acilen ekolojik çevre, altyapı, endüstriyel iyileştirme, yeşil hizmetler, enerji tasarrufu ve çevre koruma, temiz üretim ve temiz enerji peşinde koşuyor. Küresel enerji modeli, yönetişim sistemi, enerji yönetimi, düşük karbonlu kalkınma eğilimi, enerji tasarrufu ve emisyon azaltma bilinci, Yeşil çevre koruma kavramı insanların kalbinde derinden kök salmıştır ve tüm ülkeler aktif olarak daha yüksek kalite, daha düşük enerji tüketimi, daha akıllı, daha yeşil ve daha sağlıklı enerji yönetim sistemleri.

Tora, zamanın trendine uyar ve dijital çağda enerjinin “karbon nötr” olmasını sağlar ve Blockchain, İnternet, büyük veri ve yapay zekayı teşvik eder, sürdürülebilir enerji gelişimi ve kapsamlı bir akıllı enerji ekolojisi oluşturmak için varlıklarla entegre edilir.

VP Coin Nedir?

Tora ekibi, iyi ekolojik operasyon ve ticari uygulama ihtiyaçlarını karşılamak için, Tora projesinin tek resmi dolaşım kartı olarak Vakıf aracılığıyla Vorteks Protokolü yayındı. VP olarak anılan global sirkülasyon kartlarının toplam sayısı 102.400.000 olup, ek bir düzenleme yapılmayacaktır.

VP, Torah ekosisteminde vazgeçilmez bir konuma sahiptir, Torah’ın ekolojik değer aktarımının taşıyıcısı olarak, Torah’ın tüm ekolojik değerinin dolaşımına ek olarak, aynı zamanda Torah’ta kullanıcıların mülkiyetinin bir kanıtı olarak hizmet eder. karbon kaynağı katkısı teşviki, borsada işlem gören şirketlerin öz sermaye katılımı, yeni altyapı katkısı ve Torah havuzu depolama katkısı. Aradaki sirkülasyon, tüm ekolojinin daha düşük karbon ve enerji tasarrufu, daha çevre dostu ve sağlıklı ve daha değerli potansiyel doğrultusunda gelişmesi içindir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

VP Coin Bilgileri

VP Coin Nasıl Alınır?

VP ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io Hotcoin ve Jubi’dir. İşlem çiftleri, VP ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla VP coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.


Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...