İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

VVS Coin Nedir? | VVS Finance: Herkes İçin Çok Basit DeFi Ticareti

Geçen yıl boyunca, Merkezi Olmayan Finans (DeFi) ekosisteminde bireysel finansal özerklik ve fırsatlar için yeni modellere öncülük eden büyük bir büyüme gördük. Ancak, yeni başlayanlar için DeFi korkutucu olabilir. Yeni terminolojiler, yabancı prosedürler, bilinmeyen arayüzler…

Derin bir ürün tasarımı geçmişinden gelen mütevazi çiftçilerden oluşan bir ekip, kitlelere inanılmaz protokoller getirme hedefiyle teyzelerimiz ve komşularımız için DeFi ürünleri oluşturmaya kararlı bir şekilde bir araya geldi. Sizi, herkes için en basit DeFi mekanı olan VVS Finance ile tanıştıralım.

Düşük ücretli ve yüksek hızlı Cronos blok zinciri üzerine inşa edilen VVS Finance, kanıtlanmış ve denetlenmiş protokollerden yararlanır. VVS coin adına sahip yönetişim belirteci tarafından desteklenen kapsamlı ve ödüllendirici bir teşvik programı ile öne çıkıyor.

VVS Finance’in farklı paydaşları çeşitli şekillerde yararlanabilir:

Advertisement. Scroll to continue reading.
 • Likidite sağlayıcıları (LP’ler): Toplanan takas ücretlerinin ⅔’si ilgili havuzların LP’lerine dağıtılır. “Kristal Çiftliği” sekmesinde uygun LP jetonlarını bahis edenler VVS ödüllerini alacaklar.
 • VVS stakers: “Glitter Mine” sekmesinde VVS stake edenler VVS / partner jeton ödülleri alacaklar.
 • Alım Satım Teşvikleri: VVS Finance üzerinde token takas edenler ödül alacaklar (ayrıntılar açıklanacak).
 • Yönlendirme programı: Kullanıcıları VVS Finance’te işlem yapmaya yönlendirenler ödül alacaklar (ayrıntılar açıklanacak). VVS Finance’e katkıda bulunanlar ve kullanıcılar için ödülleri sürdürmek amacıyla, VVS arzının önemli bir kısmı gelecekteki topluluk girişimleri için ayrılmıştır.

VVS Coin Nedir?

VVS, Cronos Zincirine özgü bir CRC20 Simgesidir. Cronos blok zincirinde çalışmak için iki tür jetona ihtiyacınız vardır:

 • Gaz işlem ücretleri için yerel CRO jetonları:
  • Bu token, VVS ve diğer Cronos uygulamalarında işlem ücretlerinin (gaz) ödenmesine hizmet edecektir.
 • Ticaret için CRC20 jetonları:
  • CRC20, birlikte çalışabilirlik için Ethereum’un ERC-20’sine yakından benzeyen bir belirteç protokolüdür
  • Yerel CRO dışında, diğer tüm jetonlar CRC20 jetonlarıdır
  • Diğer blok zincirlerine özgü jetonlar, CRC-20 jetonlarına sarılır (örn. WBTC, USDC, ETH)

VVS Coin Bilgileri

VVS Coin Nasıl Alınır?

VVS ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io ve Bitget’dir. İşlem çiftleri, VVS ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla VVS coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...