İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

WATT Coin Nedir? | WATTON Nedir? | Yol Haritası

WATTTON platformu, daha temiz çevreyi, endüstrileri ve kültürü teşvik etmek için tasarlanmıştır ve WATTT Token, tüm potansiyel yenileme ve sürdürülebilir enerji fikirlerini keşfederek ve sürekli destekleyerek herkes için daha temiz bir ortam oluşturmak ve işletmek için platformla bir sinerji yaratacaktır. Üretilebilir ve herkese dağıtılabilir.   

WATTTON, gelecek nesillere mevcut kaynakları yok etmeden veya israf etmeden temiz bir çevre ve sürdürülebilir enerji kaynakları hediye ederek onlara daha iyi bir dünya yaratmaya inanır.

Bunu iş ürünlerimiz aracılığıyla gerçekleştiriyoruz ve su florlu (hidrojen oksidasyonlu) enerji veya motorsuz / güçsüz enerji gibi çeşitli ‘çevre dostu’ enerji türlerini üretmek için kullanılacak çözümler oluşturmak için büyük karbon emisyonunu azaltan enerji teknolojisin potansiyelinden yararlanıyor.

WATTTON Vizyonu

Teknoloji ve sanayileşme çevreye verilen bu zararlara yol açmış olsa da, çevreyi iyileştirmek ve dünyadaki insanların yaşam koşullarını iyileştirmek için daha yeni teknolojilerin potansiyelinden yararlanmak da mümkündür.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Ekonomik büyümenin çevreye bir maliyeti olması gerektiği efsanesi doğru değildir ve WATTTON, ekonomik büyüme ile çevre sağlığı arasındaki ödünleşimleri dengeleyebilecek şekilde tasarlanmış zarif bir ekosisteme sahiptir.

WATTTON’un vizyonu, kullanıcıların çevreye faydalı çeşitli faaliyetlere gönüllü olarak katılabilecekleri bir platform oluşturmaktır. Kullanıcıları, muhtemelen üretilebilir enerjiye dönüştürülebilecek ve ayrıca evlerde yaygın olarak kullanılan ve daha sonra endüstriyel enerjiye dönüştürülebilecek faydalı enerji bilgileri ve fikirleri sağlamaya teşvik eder.

WATTTON platformuna yeniden kullanılabilir enerji konusunda basit ve hafif fikirler sunarak katkıda bulunan herkes, kullanıcılarımız ve katılımcılarımız arasında çevre dostu bir kültür yaratabilir ve sonuç olarak insanlık için daha temiz, daha sağlıklı bir çevre yaratabilir.

WATTTON Blok Zincirinin Yapısı

  • Blockchain ve dağıtılmış veri depolama

WATTTON platformu, verileri iki aşamada depolayan bir blockchain ağı uygulamak istiyor. Ethereum blok zinciri ağını kullanarak, Wharton ekosistemindeki finansman projelerini ve ticaretle ilgili verileri blok zincirine kaydederek ekosistem ekonomik yapısını tamamlayacağız. Verilerin ölçeği çok büyük olabilir çünkü tüm veriler Ethereum blockchain ağları tarafından kullanılır. Bu nedenle, çekirdek veriler Ethereum blockchain ağına kaydedilecek ve çekirdek olmayan veriler için ayrı veri depoları çalıştırılacaktır.

Bu veriler ayrıca, merkezi sunucudaki hatalardan kaynaklanan veri kaybını önlemek için dağıtılmış depolama sistemlerinden de yararlanacaktır. Bunu yapmak için IPFS gibi dağıtık dosya sistemi çözümlerinden yararlanacak ve işlevselliğini geliştirerek tanıtacağız.

  • İşlem verileri

Wharton ekosisteminde Wharton jetonlarını kullanan çeşitli enerji işlemleri de blok zincirine kaydedilir. Bu, Wharton ekosistemindeki tüm hesaplar arasındaki, hesap adresleri arasındaki Wharton token işlemleri şeklinde blok zincirine kaydedilen işlemleri ve enerji işlemlerini içerir ve tarafların kişisel bilgileri şifrelenir ve ayrı bir dağıtılmış depoda yönetilir.

WATTTON Yol Haritası

WATTTON 2022 yılında yol haritasında önceden saptamış olduğu tüm adımları eksiksiz tamamlamıştır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

2023 yılı hedefleri ve yol haritası;

  • WATTTON Fonksiyonlarında IDEA-Energy NFT sistemini başlatın
  • WATTTON Token ekonomisini kullanarak ‘WATTTON idea-energy global Mall’ hizmetini başlatın
  • 50’den fazla şirket ve uluslararası kuruluşla ortaklık ortaklıkları
  • Global sahnede IDEA-Enerji Şirketlerine ‘Yatırım WATTTON’ hizmetine başlayın
  • WATTTON lojistik sisteminin geliştirilmesine başlandı.

WATT Coin Nedir?

WATT Token, tüm potansiyel yenileme ve sürdürülebilir enerji fikirlerini keşfederek ve sürekli destekleyerek herkes için daha temiz bir ortam oluşturmak ve işletmek için platformla bir sinerji yaratacaktır.

WATT Coin Bilgileri

WATT Coin Nasıl Alınır?

WATT ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io ve MEXC‘dir. İşlem çiftleri, WATT ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla WATT coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...