İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

WBT Coin Nedir? | WhiteBIT Token Hakkında Merak Edilenler

WhiteBIT Token, Avrupa’nın en büyük borsalarından biri olan WhiteBIT’in bir yardımcı tokenidir. Belirteç sıçramalar ve sınırlar içinde ilerliyor. Son zamanlarda borsa, WBT’nin başka bir dünya çapında borsa olan Huobi’ye katıldığı ve yeni piyasaya sürülen kriptoya yeni bir ilgi dalgası çağrıştırdığı haberini yayınladı.

WBT’nin tarihi daha yeni başladı. WhiteBIT dört yıl önce piyasaya sürülmesine rağmen, iki aydan kısa bir süre önce tokenini piyasaya sürdü. Ekip, ana hedefin topluluğun ihtiyaçlarını dinlemek ve bunları yalnızca dikkate değer bir kripto varlığı içinde somutlaştırmak olduğu için, şirket içi token oluşturmaya düşünceli bir yaklaşım sergilediklerini açıkladı. 14 Ağustos’ta WhiteBIT, başlangıçtan 15 dakika sonra olağanüstü bir şekilde sona eren tokenlerin özel satışını başlattı. Bu nedenle, kitle iletişim araçlarının ilgisi önemli ölçüde arttı ve bu da kripto topluluğunun tokeni mümkün olan en kısa sürede satın alma özlemini alevlendirdi. On gün sonra, borsa WBT’yi listeledi ve USDT ile eşleştirdi. Sadece bir hafta içinde jeton değeri arttı ve 1 WBT başına 7,08$’a ulaştı .

WhiteBIT ekibi, tokenin piyasaya sürülmesi için titizlikle hazırlandı ve sahipler için olası tüm faydaları tek bir üründe topladı:

● Yapıcı ücretinde %100’e varan indirim ve alıcı ücretinde %90’a varan indirim;

Advertisement. Scroll to continue reading.

● Günlük ücretsiz ERC20/ ETH jetonları çekme;

● Artan başvuru oranı; ücretsiz günlük AML kontrolleri.

WhiteBIT, tokenini enflasyondan korumak için yeterli önlemleri almaya çalışıyor. Borsa, jetonları satın alır ve dolaşımdaki arzın en az yarısı yanana kadar onları yakar. 

WBT Coin Bilgileri

WBT Coin Nasıl Alınır?

WBT ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io ve Huobi’dir. İşlem çiftleri, WBT ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla WBT coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

Oceanland’da Neler Oldu?OLAND Coin Nedir? OLAND Coin BilgileriOLAND Coin Nasıl Alınır? Oceanland(OLAND), kripto ekonomisini oyun dünyasıyla birleştiren bir Play-to-Earn blok zinciri oyunudur. Oyuncular, ana karakter...

Kripto Para

VP Coin Nedir?VP Coin BilgileriVP Coin Nasıl Alınır? Vortex Protokolü(VP), mevcut depolama yöntemleri üzerinde yinelenir. C60’ın temel yapısına göre, orijinal protokol, bütünün tam bir kapalı...

Kripto Para

TRR Coin Nedir?TRR Coin BilgileriTRR Coin Nasıl Alınır? Terran(TRR), işletmeler olarak NFT kavramı hakkında farkındalığı yaymayı amaçlamaktadır. Ek olarak Terran, kullanıcılar için en verimli ve...

Kripto Para

Nimiq’in Misyon ve VizyonuNimiq Proje DurumuNIM Coin BilgileriNIM Coin Nasıl Alınır? Nimiq(NIM), kendi çeşitli uygulama ekosistemine sahip, web’e özgü, merkezi olmayan, sansüre dayanıklı bir...