İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Whatsapp Silinen Mesajları Geri Getirme | Kesin Çözüm

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp’da kullanıcın sıklıkla arattırdığı ve merak ettiği konuları ele almaya başlıyoruz. Son zamanlarda en çok merak edilen “Whatsapp silinen mesajları geri getirme” konusunda kesin bir yöntem var ancak bu yöntem için daha önceki Whatsapp konuşma yedeklerini silmemiş olmasını gerekiyor.

Whatsapp konuşma yedeklerini geri yükleme yöntemi ile geri alabilir ve sildiğiniz mesajları geri getirebilirsiniz. WhatsApp silinen mesajları geri getirme programı adı altında internette yayılan program ve uygulamaların çok sağlıklı olduğunu söyleyemeyiz.

WhatsApp silinen mesaj okuma yani konuşma yedeklerini geri yükleme özelliğini adım adım sizlere anlatalım. WhatsApp silinen mesajları uygulamasız geri getirme nasıl yapılır?

Whatsapp Silinen Mesajları Geri Getirme | Kesin Çözüm

WhatsApp üzerinde yapılan konuşmalar periyodik olarak WhatsApp veritabanına kayıt edilir. Siz mauel olarak Whatsapp mesaj yedeklerini silmediyseniz konuşmaları rahatlıkla geri getirebilirsiniz. Üstelik iOS ve Android platformlarında da aynı işlem yapılmaktadır.

WhatsApp Konuşma Yedekleme Nasıl Yapılıyor?

iOS – WhatsApp Silinen Mesajlar

  • WhastApp’ı açın
  • Ayarlar
  • Sohbetler
  • Sohbet Yedeği / Otomatik Yedekleme

Android – WhatsApp Silinen Mesajlar

  • WhatsApp’ı açın
  • Sol üst köşedeki Üç nokta işaretine tıklayın
  • Ayarlar
  • Sohbetler
  • Sohbet Yedeği / Otomatik Yedekleme

WhatsApp otomatik yedekleme açık konumdaysa mesajlarınız kayıt altına alınmış oluyor. Bu noktadan sonra silinen mesajları geri getirebiliriz.

WhatsApp Silinene Mesajlar Nasıl Yüklenir?

Yukarıdaki seçeneklerden son WhatsApp yedeğinizi görebilirsiniz. Geri getirmek istediğiniz mesajlar bu tarihler arasındaysa yedekten yükleme işlemlerine başlayabilirsiniz. WhatsApp mesajlarınız Android için Google Dirive, iOS için iCloud Drive’da kayıt altında tutulmaktadır.

Öncelikle WhatsApp uygulamasını telefonunuzdan kaldırın. Daha sonra WhatsApp uygulamasını baştan yüklediğinizde kullandığınız platforma göre geri yükleme seçeneği çıkacaktır.

Geri yükle dediğinizde daha önce silmiş olduğunuz konuşma ve grupların geri geldiğini göreceksiniz. Eğer videoları yedekle seçeneğini daha önce aktif ettiyseniz. WhatsApp silinen videolar ve medialar geri yüklenecektir.

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar