İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

HABER

WhatsApp Tek Seferlik Fotoğraf Gönderme | SS Alma

Whatsapp uygulaması her geçen gün yeni özellikleri ile gündeme gelmeye devam ediyor. Dünya genelinde milyonlarca kullanıcı tarafından aktif olarak kullanılan Whatsapp, son güncellemesi ile bir kez görüntülenebilen resim gönderme özelliğini hayata geçirdi. Whatsapp ve diğer tüm mobil uygulamalardaki yeni özellikleri uygulamalar bölümünden takip edebilirsiniz.

WhatsApp Tek Seferlik Fotoğraf | Video Gönderme

Whatsapp kaybolan fotoğraf özelliği ile son günlerde adından sıkça bahsettiriyor. Gönderilen fotoğrafların bir kez görüntülendikten sonra kaybolmasını istiyorsanız bu özelliği kullanmanız yeterlidir. Whatsapp tek sefer görüntülenebilen fotoğraf özelliği grup görüşmelerinde de kullanılabiliyor. Whatsapp grubundan bulunan her bir kişi fotoğrafı yalnızca bir kez görüntüleyebiliyor.

Whatsapp tek seferlik fotoğraf gönderme:

 • WhatsApp sohbet başlatın.
 • Yazı barındaki [+] seçeneğine dokunun.
 • Fotoğraf ve Video Galerisi seçeneğine dokunun.
 • Bir kez görüntülenmesini istediğiniz fotoğrafı seçin.
 • [Başlık ekleyin…] yazısının hemen yanındaki {1} seçeneğine dokunun.
 • Karşınıza bildirim ekranı çıkacak ( Yalnızca bir kez görüntülenebilen fotoğraf ve videoları gönderin.)
 • [Tamam] seçeneğine dokunun.
 • Foroğrafı gönderin.

WhatsApp’dan fotoğrafı gönderdiğiniz kişi fotoğrafı yalnızca bir kez görüntüleyebilecektir. Karşı taraf fotoğrafı görüntülediğinde [Açıldı] bildirimini göreceksiniz.

Whatsapp Tek Seferlik Fotoğraf Ekran Görüntüsü Alma

Whatsapp kaybolmadan önce bir kez görüntülenen fotoğraf ve video özelliği hayata geçince Snapchat’te olduğu gibi ekran görüntüsü alınca karşı tarafa bildirim gidip gitmediği merak konusu oldu.

Telefonunuzun ekran görüntüsü alma aracı yada kısa yol tuşları ile bir kez görüntülenen fotoğrafın bir kopyasını alabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

WhatsApp bir kez görüntüle özelliğinde ekran görüntüsü alındığında göndericiye haber vermeyeceğini belirtiyor. 

Whatsapp tek seferlik fotoğraflar galeri bölümüne kaydedilmiyor. Ekran görüntüsü almak dışında indirme şansı maalesef yok Telefonlar tek seferlik fotoğrafları otomatik olarak kaydetmiyor.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

1 Comment

1 Comment

 1. Neşe

  Eylül 3, 2021 at 7:56 pm

  Tek seferlik gönderilen resim daha sonra nasıl açılıyor?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Çözüm

WhatsApp bildirim sesi ayarlarını özelleştirmek ve bildirim sesi gelmiyor sorununu çözmek için aşağıdaki yöntemleri takip edebilirsiniz. Akıllı telefon kullanıcılarının %70’inden fazlasının WhatsApp kullandığı tahmin...

HABER

Dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp yeni bir özellikle karşımıza çıkıyor. WhatsApp çoklu cihaz desteği ile telefonunuzda internet olmasa bile Whatsapp’ı kullanabileceksiniz....

HABER

Whatsapp geçtiğimiz hafta duyurduğu yeni gizlilik sözleşmesinin çok büyük tepki çekmesinin ardından yeni kararlar almak zorunda kaldı. Gizlilik sözleşmesi değişikliği sonrası kabul etmeyen kullanıcıların...

Uygulama

Türk Telekom’un anlık mesajlaşma uygulaması olarak ürettiği Laff Messenger, ücretsiz olarak, arkadaşlarınız, sevdikleriniz ve ailenizle mesajlaşabilmenizi veya onları arayabilmenizi sağlıyor.  Laff mesajlaşma programı ile...