İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Whatsapp Web Fotoğrafları Kaydediyor mu? Nereye Kaydediyor?

Whatsapp web şirketler açısından sıkça kullanılan bir site haline geldi. Özellikle online satış yapan firmalar ve fotoğrafçılar bu uygulamayı çok sık kullanıyorlar. Peki Whatsapp web nasıl kullanılıyor ve media dosyalarını direk bilgisayara kayıt ediyor mu? WhatsApp web fotoğraf kaydetme işlemi nasıl yapılır?

Öncelikle WhatsApp web’i kullanmak için;

https://web.whatsapp.com/ adresini açıyoruz. Ekranda bir kare barkod beliriyor.

→ Whatsapp’dan sağ üst köşede bulunan üö noktaya tıklıyoruz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

→ Daha sonra Whatsapp Web seçeneğini seçiyoruz. Kamera açılacak bilgisayar ekranındaki kare barkodu okutuyoruz.

Whatsapp bilgisayarınızda kullanıma hazır artık rahatlıkla yazışmalarınızı buradan yürütebilirsiniz. Siz sonlandırmadığınız sürece Whatsapp bilgisayarınızdan kullanılabilecektir.

WhatsApp Web Fotoğraf Kaydetme

Gelelim asıl soruya bu uygulama media resim dosyalarını direk bilgisayara kayıt ediyor mu? Whatsapp web fotoğrafları ve media dosyalarını direk bilgisayarınıza kayıt etmez. Eğer dosyayı kayıt etmek isterseniz üzerine sağ tıklayıp kaydet seçeneğini kullana bilirsiniz. Bu kaydetme seçeneğinde size fotoğrafı nereye kaydetmek istediğiniz sorulacaktır. Farklı bir bölümde yedek tutulmamaktadır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

1 Comment

1 Comment

  1. ramazan

    Ekim 29, 2021 at 7:56 pm

    Teşekkür ederim

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar