İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

WiFi Coin Nedir? | WiFi Map Nedir? | WiFi Coin Hakkında Bilgiler

WiFi Haritası, 4,5 milyar WiFi etkin noktasından oluşan bir veritabanı içeren, topluluk odaklı merkezi olmayan bir kablosuz ağın temel varlığına sahip süper bir uygulamadır. Web2 alanında 150.000.000 milyon kullanıcıya, 3.000.000 milyon MAU ve 300.000 DAU kullanıcıya ulaşarak büyük bir başarı elde ettikten sonra şimdi küresel bir sanal ağ operatörü olma vizyonuyla Web3 alanında devrim yaratmaya hazırlanlıyor.

WiFi Map zaten 8 yıldır piyasada olan canlı bir ürün. 

WiFi Coin Nedir?

WIFI Coin, Polygon ağında bir ERC-20 belirteci ve tüm WiFi Haritası ekosisteminin temelini oluşturan para birimidir. WIFI, tescilli uygulama içi cüzdanda ve üçüncü taraf cüzdanlarda saklanacaktır. Kilitleme ve staking ödüllerine ek olarak, uygulama içindeki belirteç aracılığıyla hizmetleri kullanmak için %20 – %40 arası bir indirim olacaktır. Ayrıca, platformun tokenleştirilmesi, liderlik tablosunda yükselenlere ödenebilir ödüller getirecek ve topluluk üyeleri için erişim noktaları ekleyerek, kimlik bilgilerini doğrulayarak ve hız testleri yaparak platforma katkıda bulunmaları için daha fazla teşvik oluşturacaktır.

Hakkında daha fazla ayrıntı:

  • Kazanmak için katılın: Erişim noktaları eklemek, kimlik bilgilerini doğrulamak ve hız testleri yapmak için jeton kazanın.
  • İş ortağı hizmetleri için avantajlı koşullar: Güç bankaları da dahil olmak üzere iş ortağı hizmetlerine erişirken özel koşulların keyfini çıkarın.
  • Açma: En sevdiğiniz etkin noktayı ekleyen kişiye bir teşekkür hareketi olarak WIFI belirteçleri bırakın.
  • eSIM para iadesi: eSIM verileri satın aldığınızda, WIFI jetonlarında %3-5 oranında anında para iadesi alırsınız. WIFI jetonlarını eSIM verileri için kullandığınızda, %15-20 jeton geri ödeme ödülü alırsınız.
  • Kazanmak için tut: eSIM verileri kazanmak için uygulama içi cüzdanınızda WIFI tutun.
  • WiFi Haritası DAO: Kullanılan tüm WIFI miktarının %10’u, WiFi Haritası topluluğunun ekosistemi büyütmenin en iyi yoluna karar verebileceği bir DAO’ya akar.

WiFi Coin Bilgileri

WiFi Coin Nasıl Alınır?

WiFi ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io ve OKX’dir. İşlem çiftleri, WiFi ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla WiFi coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Aylık kripto para çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

Hasaki, kullanıcıları belirteç ödülleri aracılığıyla müdahale eğitimine katılmaya teşvik etmeyi planlıyor. Verileri etiketlemeye ve düzenlemeye yardımcı olmak için Hsaki’nin yanıtlarının doğruluğu hakkında geri bildirim...

Kripto Para

KlimaDAO, karbon destekli, algoritmik kripto para birimi KLIMA belirteci aracılığıyla iklim eylemini yönlendirmek ve manifestolarını yerine getirmek için merkezi olmayan otonom bir Kuruluştur. Protokol...

Kripto Para

Affyn (FYN), Oynaması Ücretsiz, Oynat ve Kazan mobil oyunuyla blockchain destekli bir Metaverse projesi inşa eden Singapur merkezli bir şirkettir. Coğrafi konum belirleme yeteneğinden ve...

Kripto Para

GoMining(GMT), madenciliği basit ve herkes için erişilebilir hale getirmeyi misyon edinmiş bir şirkettir. Yaklaşık 6 yıldır 2017 yılından beri sektörün içindeler. İki önemli ürünleri var....