İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

WiFi Coin Nedir? | WiFi Map Nedir? | WiFi Coin Hakkında Bilgiler

WiFi Haritası, 4,5 milyar WiFi etkin noktasından oluşan bir veritabanı içeren, topluluk odaklı merkezi olmayan bir kablosuz ağın temel varlığına sahip süper bir uygulamadır. Web2 alanında 150.000.000 milyon kullanıcıya, 3.000.000 milyon MAU ve 300.000 DAU kullanıcıya ulaşarak büyük bir başarı elde ettikten sonra şimdi küresel bir sanal ağ operatörü olma vizyonuyla Web3 alanında devrim yaratmaya hazırlanlıyor.

WiFi Map zaten 8 yıldır piyasada olan canlı bir ürün. 

WiFi Coin Nedir?

WIFI Coin, Polygon ağında bir ERC-20 belirteci ve tüm WiFi Haritası ekosisteminin temelini oluşturan para birimidir. WIFI, tescilli uygulama içi cüzdanda ve üçüncü taraf cüzdanlarda saklanacaktır. Kilitleme ve staking ödüllerine ek olarak, uygulama içindeki belirteç aracılığıyla hizmetleri kullanmak için %20 – %40 arası bir indirim olacaktır. Ayrıca, platformun tokenleştirilmesi, liderlik tablosunda yükselenlere ödenebilir ödüller getirecek ve topluluk üyeleri için erişim noktaları ekleyerek, kimlik bilgilerini doğrulayarak ve hız testleri yaparak platforma katkıda bulunmaları için daha fazla teşvik oluşturacaktır.

Hakkında daha fazla ayrıntı:

  • Kazanmak için katılın: Erişim noktaları eklemek, kimlik bilgilerini doğrulamak ve hız testleri yapmak için jeton kazanın.
  • İş ortağı hizmetleri için avantajlı koşullar: Güç bankaları da dahil olmak üzere iş ortağı hizmetlerine erişirken özel koşulların keyfini çıkarın.
  • Açma: En sevdiğiniz etkin noktayı ekleyen kişiye bir teşekkür hareketi olarak WIFI belirteçleri bırakın.
  • eSIM para iadesi: eSIM verileri satın aldığınızda, WIFI jetonlarında %3-5 oranında anında para iadesi alırsınız. WIFI jetonlarını eSIM verileri için kullandığınızda, %15-20 jeton geri ödeme ödülü alırsınız.
  • Kazanmak için tut: eSIM verileri kazanmak için uygulama içi cüzdanınızda WIFI tutun.
  • WiFi Haritası DAO: Kullanılan tüm WIFI miktarının %10’u, WiFi Haritası topluluğunun ekosistemi büyütmenin en iyi yoluna karar verebileceği bir DAO’ya akar.

WiFi Coin Bilgileri

WiFi Coin Nasıl Alınır?

WiFi ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io ve OKX’dir. İşlem çiftleri, WiFi ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla WiFi coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...